Jump to content



Μηχανοκίνητος Αθλητισμός


astrolabos

Recommended Posts

Και πριν λιγο ο verstapen παλι χτυπησε πανω σε μια williams... δεν κανει το παιδι.
Τελικά έφταιγε ο Στρολ που κοιμήθηκε στο τιμόνι ενώ είχε πράσινη ένδειξη.


Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

Η 3η θέση , άλλο δείχνει....

Ναι, δειχνει οτι η ferrari ηταν εκτος τοπου και χρονου. 

Δεν εχεις την εμπειρια να κρινεις και μην ξαναπεταχτεις να ειρωνευτεις δικο μου σχολιο. Σεβασου αυτο που σου λεω γιατι θα αρχισω παλι τα report και δεν εισαι στην καλυτερη θεση.

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Ναι, δειχνει οτι η ferrari ηταν εκτος τοπου και χρονου. 

Δεν εχεις την εμπειρια να κρινεις και μην ξαναπεταχτεις να ειρωνευτεις δικο μου σχολιο. Σεβασου αυτο που σου λεω γιατι θα αρχισω παλι τα report και δεν εισαι στην καλυτερη θεση.

Απλά είσαι hater και έχεις χάσει την αντικειμενικότητά σου.

πχ στο χτύπημα του Max ακόμα δεν παραδέχτηκες ότι δεν φταίει αυτός, ίσα ίσα που έδρασε ακαριαία και γλίτωσε τα χειρότερα. Άσε που ο Φέτελ δεν κατάφερε να τον πλησιάσει ακόμα κ με χτυπημένο αμάξι. Ο μικρός είναι ταχύτατος , ξεπέρασε τον Ρικάρντο, πήρε το μέγιστο από τον αγώνα και το αμάξι του, οπότε σχόλια του τύπου " δεν κανει το παιδι " είναι εκτός τόπου και χρόνου και μόνο γέλιο προκαλούν. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Απλά είσαι hater και έχεις χάσει την αντικειμενικότητά σου.

πχ στο χτύπημα του Max ακόμα δεν παραδέχτηκες ότι δεν φταίει αυτός, ίσα ίσα που έδρασε ακαριαία και γλίτωσε τα χειρότερα. Άσε που ο Φέτελ δεν κατάφερε να τον πλησιάσει ακόμα κ με χτυπημένο αμάξι. Ο μικρός είναι ταχύτατος , ξεπέρασε τον Ρικάρντο, πήρε το μέγιστο από τον αγώνα και το αμάξι του, οπότε σχόλια του τύπου " δεν κανει το παιδι " είναι εκτός τόπου και χρόνου και μόνο γέλιο προκαλούν. 

Παρε το report σου γιατι συνεχιζεις και οταν αποκτησεις εμπειρια ξαναμιλαμε, NOT.

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Παρε το report σου γιατι συνεχιζεις και οταν αποκτησεις εμπειρια ξαναμιλαμε, NOT.

Το "ξαναμιλάμε " πολύ μου άρεσε όμως.

Αν το είδος μας μίλαγε τόσο αναλυτικά όσο εσύ , θα είχαμε μείνει στην σκιά των Νεάτερντάλις....

Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Το "ξαναμιλάμε " πολύ μου άρεσε όμως.

Αν το είδος μας μίλαγε τόσο αναλυτικά όσο εσύ , θα είχαμε μείνει στην σκιά των Νεάτερντάλις....

Τα παραπονα σου στη apple. Καλα banια απο αυριο.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

Τα παραπονα σου στη apple. Καλα banια απο αυριο.

Θα σε δω στη δίπλα παραλία...όσο για το ποιος έχει εμπειρία να κρίνει ή όχι, άσε να το κρίνουν αυτοί που ξέρουν και διαβάζουν τον "διάλογο" μας...σε εισαγωγικά ο διάλογος γιατί ακόμα περιμένω μάταια σχολιασμό του Twitter πιο πάνω που καταρρίπτει αμέσως αυτά που είπες...

Ναι...μάταια όντως...

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@fatalara @liakjim

tenor.gif

Μαντέψτε γιατί είμαι ξύπνιος από τις 6. Θέλετε να ξέρετε; Δεν θέλετε.

Έτσι και εγώ δεν θέλω:

 

1. Άσκοπη χρήση report. Όταν κάνει κάποιος report δεν συνεχίζει τον διαπληκτισμό. Σταματάει εκεί. Για αυτό κάνει και report, υποτίθεται.

2. Υποδείξεις περί μπάνιου, έμμεσες ή άμεσες. Είναι ενάντια στους κανόνες.

3. Report για θέματα που δεν ασχολούμαι/δεν με αφορούν. Νευριάζω. Keep it simple. Τι είστε, 12 or something και τρώγεστε έτσι;

4. Κοκορομαχία μεταξύ των δύο σας. Ειδικά των δύο σας.

 

Η επόμενη θα έχει σοβαρές ποινές και μπάνια στις καβουρότρυπες. Και για τους δύο. 

I'll leave it ως ένδειξη αισιοδοξίας και καλής θέλησης. Δείξτε την ανάλογη καλή θέληση και εσείς. 

Ευχαριστώ και καλή σας ημέρα.

 

  • Like 3
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

Η 3η θέση , άλλο δείχνει....

Μια τριτη θεση σ εναν αγωνα με παρα πολλες διαφοροποιησεις για πολλους ηταν. Και μια τριτη θεση σ εναν αγωνα οπου δεν εδωσε και τις τοσο πολλες κοκορομαχιες. Δεν ειναι κατι απλο η 3η θεση, εννοειται αυτο, αλλα μια τετοια τριτη θεση δε δειχνει αυτοματα οτι ειναι και αστερι. Απ ολα τα πραγματα ππυ χρειαζεται για να εισαι 100% καταλληλος ο μαξ εχει μονο το ταλεντο στην ταχυτητα. Τιποτα αλλο. Και σιγουρα υπαρχουν πολλοι ακομα που να εχουν το ιδιο ταλεντο μ αυτον. 

Για το περιστατικο με τον ρικαρντο οταν το ειδα εγραψα κι εδω πως ριχνω το μεγαλυτερο μεριδιο στον μαξ αλλα και ενα μικροτερο στον ρικαρντο,  και οντως μετα απο μερικες μερες πολλες αποψεις, πιο ειδικων απο μενα, με επιβεβαιωσαν. Μονο στο ποσοστο φταιξιματος ισως επεσα εξω. Το περιστατικο με τον stroll δε θελει και πολλη αναλυση. Ναι ο stroll κοιμηθηκε και εκανε ενα λαθος-βλακεια αλλα δεν παυει ο μαξ να πηγε και να καρφωθηκε πισω του. Θα μπορουσε καλλιστα να μην ειχε κοιμηθει, αλλα να ειχε κοψει λογω κλαταρισματος, λογω κινητηρα, λογω καρδιακου επεισοδιου η δεν ξερω κι εγω τι αλλο. Για καποιο λογο εκοψε και ο αλλος του επεσε πανω!!!!! Αν δεν μπορει να προσπερασει εναν κοιμισμενο χωρις να τρακαρει για τι καταλληλοτητα μιλαμε;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά μιλάμε για αγώνα με φόρμουλα 1 όχι για μοτοσακο.

Στο συμβάν με τον Στρολ είμαστε σε φάση "είμαι με το πόδι στο γκάζι κ φεύγω στο πράσινο φως ακαριαία".

Ανάβει λοιπόν το φως και ο από πίσω επιταχύνει θεωρώντας ότι και ο μπροστινός είναι στην ανάλογη διάθεση και δεν θα κοιμάται όρθιος.

Βάλε μετά ότι τα μονοθέσια έχουν απίστευτο ρυθμό επιτάχυνσης, είναι λογικό αυτό που έγινε.

 

Άρα δεν βγαίνουμε να κράξουμε αμέσως χωρίς δεδομένα, οταν δε τα δεδομένα μας βγάζουν φάουλ, είναι τίμιο να πάρουμε πίσω τις κατηγορίες. [emoji6]

 

 

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κάθε περίπτωση οφείλεται να εξετάζεται μεμονωμένα ανεξαρτήτως προηγούμενων περιστατικών (τα οποία έχουν συμπεριληφθεί εντέχνως σε αμφίβολης προέλευσης βίντεο χωρίς σχολιασμό και τεχνική ανάλυση...).
Οποιαδήποτε άλλη προσέγγιση απλά γίνεται για να αφήνουν εντυπώσεις και στερούνται σοβαρότητας και επαγγελματισμού.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.