Jump to content



Μηχανοκίνητος Αθλητισμός


astrolabos

Recommended Posts

Πολύ δυνατή η μάχη μεταξύ των 2 red bull!! 

 

Αν και ο Horner είπε πως δεν ειπώθηκαν κωδικές λέξεις στον ασύρματο (multi 21 :hehe:) ο Verstappen φάνηκε να το "παρατάει" λίγο απότομα.

Φυσικά η RedBull πολύ έξυπνα έκρινε το αποτέλεσμα όταν τους έκανα double stack κάτω απο το καθεστώς FCY.  

 

 

Ωραίος αγώνας ήταν!

Spoiler

14492368_1191679000889058_56208841629545

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, slalom said:

Για τη συγκρουση που προκαλεσε ο Max κουβεντα παλι ε?

(απο τους αγωνοδικες)

Ο Max??? 100% λάθος του Vettel!! 

Επειδή απο τη στιγμή που μπήκε στην εσωτερική έπρεπε να μείνει εκεί!! Ο Max του άφησε χώρο αλλά επειδή ο Vet μπήκε με περισσότερα χιλιόμετρα απ ότι έπρεπε του έφυγε η μούρη και του πήρε παραμάζωμα! 

 

(Να σημειωθεί πως δεν είμαι fun του Max ούτε του Vettel !! ) Του μακάκα του Kimi είμαι που δε μπόρεσε να μείνει στα 10 δευτ. από το Rosberg για να πάρει το podium!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πόσο άσχετοι οι εκφωνητές στην ΕΡΤ? Έχω κουφαθει...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Χαχαχα, "άναψαν λέει τα λαμπάκια πιο γρήγορα για τους καπνούς ( που δεν κατάλαβαν ότι ήταν από τα φρένα ) ".
Χαχαχαχα, τι άσχετοι?

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συμπαθητικός αγώνας σήμερα στο MotoGP. Κρίμα που δεν έτρεξε ο Pedrosa, φαβορί σε αυτή την πίστα. Άτυχος πολύ, από όταν ξεκίνησε στη μεγάλη κατηγορία.

 

Spoiler

Ελπίζω να μη διαβάσω πάλι τίποτα κλάψες και θεωρίες συνομωσίας για τον Rossi, μια που έχασε το πρωτάθλημα μέσα στην πίστα της Honda...

 

Link to comment
Share on other sites

Ο,τι κι αν γίνει στην εκκίνηση στο Austin, ελπίζω να μην καθορίσει αυτό όλο τον αγώνα... να'χει καμιά μάχη, να μη μας πάρει ο ύπνος. 

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

ωραία μάχη στο τέλος.... https://my.mixtape.moe/ogtlls.mp4

αχ ρε κλαψόνσο... κάποτε με καλύτερο μονοθέσιο και δεν μπόρεσες να περάσεις τον πετρόφ κι έχασες το πρωτάθλημα.. τώρα στα γεράματα πέρασες το φιλαράκι σου το ισπανάκιιιι

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.