Jump to content



Μηχανοκίνητος Αθλητισμός


astrolabos

Recommended Posts

μπα έχουν πόδια,τρέλα μιας και τελείωσε το σχολείο να κάνουν ότι τους καπνίσει και τελική max 45-50km/h

αλλά δεν έχουν

κράνη,καλαμίδες,στολές,κάποιο σίδερο γύρω τους όταν πέσουν για να μην γίνουν κιμάς με την μία και μόνο 2 ρόδες...:whistling:whistling

προφανώς δεν έχουν "πίστα" (μόνο την εξαιρετικά στρωμένη ελληνική άσφαλτο με 2-3 καλής ποιότητας ανάμεσα σε νεροφαγώματα/λακούβες παρέα με άλλα οχήματα)

οπότε ναι... είναι και αυτό τρέλα..ίσως παραπάνω απ'όσο φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

Ωραία τα club racing και τα racing events γενικά ανα την υφήλιο αλλα δε χρειάζεται να τα συγκρίνουμε τα κορυφαία πρωταθλήματα του μηχανοκίνητου αθλητισμού όπως motogp/wsbk/man tt.

Link to comment
Share on other sites

Cool guys.. και γω βλεπω καθε βδομαδα μηχανοκινητα..και motogp που μου αρεσει παρα πολυ..

Οσο για τα ποδηλατα νταξ..γελαει ο κοσμος..

Δεν εχω δει πολλα βιντεακια, αλλα οι αγωνες του superkart μου φανηκαν πολυ συναρπαστικοι με πολυ θεαμα..

Τωρα ως προς τα 50χλμ/ωρα με τα ποδηλατα οκ..

Εχω πιασει 57 και τον εχω μεγαλυτερο λοιπον...

Ειστε μερικοι καμια φορα...

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που δεν περίμενα ήταν τον Αλόνσο τόσο κοντά στις williams

Αν και ποτέ δεν τον συμπάθησα ιδιαίτερα, πιστεύω πως είναι μέσα στους 2-3 καλύτερους οδηγούς της δεκαετίας. Πάντα δίνει θέαμα και είναι ιδιαίτερα ανταγωνιστικός ακόμα και με πολύ υποδιαίστερο αυτοκίνητο.

Σχετικά με τον αγώνα τώρα, είχε τουλάχιστον περισσότερο ενδιαφέρον σε σχέση με τους προηγούμενους μέχρι εκεί που ήταν τρενάκι οι 5 πρώτοι.

Link to comment
Share on other sites

Όντως είχε ένα ενδιαφέρον.. κάαατι παραπάνω κι ας είχε αναμενόμενο τέλος.

Είχε και μια δυο μάχες πιο πίσω..

Επίσης αυτός ο Massa ρε παιδί μου.. :...: λες κ του είπε κάποιος τρέχα όσο πιο αργά γίνεται. Ξεκίνησε πρώτος.. τι άλλο ήθελε;; Τι άλλο;

Τέλος, φήμες λένε πως σε team radio στον lewis με περιεχόμενο "come on Lewis, it's hammer time", o Πουρναράκης το μετέφρασε σε "έλα Lewis, είναι η ώρα του σφυριού" :hehe::slap:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.