Jump to content



The Lab's Beer Corner


bezdim

Recommended Posts

Που βρισκουμε ποτηρια για erdinger και franziskaner?

Ειμαι στο ψαξιμο...

Ψαξε για πολυσυσκευασιες σε super market ή και σε καβα ενδεχομενως.

Να ξερεις παντως,ειναι πακετο στο πλυσιμο(ειδικα το Franziskaner που ειναι πολυ στενο κατω κατω)

Link to comment
Share on other sites

Μην ευχαριστείς, κάνε ένα report, αν και σε κόβω για ακυράκι.

To ακυράκι από που και ως που φίλε dubber? O Αυθεντικός τίτλος ήταν "How to? Weiss beers" όπου και εξέφρασα μια ερώτηση που πολύ σωστά και εύστοχα απαντήθηκε από κάποιους χρήστες τους οποίους και ευχαριστώ.

Μετά άρχισε το flood των άσχετων πόστ. Μετά αλλάζω τον τίτλο και κάνω και ένα ποστ μπας και συγκινηθεί κανείς και αναγνωρίσει την αλλαγή του ρού του thread. Μάταια όμως.

Σου φαίνεται ωραίο αυτό :hm:? Θα σου άρεσε να στο κάνουν? Επιδεικνύει μήπως καμιά ιδιαίτερη κοινωνική αξία που δεν έχω υπ' όψιν? Αν είναι έτσι τότε λάθος μου, βουλώνω εδώ και τώρα.

Εν τέλει δε διεκδικώ την πατρότητα του thread, αφου κατά τη γνώμη μου το lab ανήκει στο λαό του, αλλά ούτε και καμιά ανγνώριση. Επίσης πιστέυω πως εδώ έχω συναντήσει αρκετά αξιόλογα άτομα, με τα οποία δεν θα ήθελα ουτε καν να λογομαχήσω, ειδικά για τέτοια λεπτά και δευτερεύοντα θέματα.

Ήταν κάτι που απλώς ήθελα να πω και το είπα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απλά θα χαιρόμουν που ένα thread Που άνοιξα εγώ έχει τόση πέραση και τα μέλη δείχνουν τέτοιο ενδιαφέρον.

Τα υπόλοιπα είναι εκ των ων ουκ άνευ

Δεν έχεις καθόλου άδικο. Δεν αξίζει να χαλάμε τις καρδιές μας για τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

Χάσαμε και την μπότα γμτ... Ειχε το μακρο μαζι με τις Erdinger μια μπότα-ποτήρι 1l. Μεχρι να μου το σφυρίξουν και να πάω να πάρω, οχι μπότα, ουτε μοσχοφίλερο δεν είχε μείνει...

Θα ρωτήσω και την κάβα μου και απαξ και βρώ θα παρω μερικα κομμάτια να τα μοιραστούμε...

Link to comment
Share on other sites

Ζήση από που η συσκευασία Paulaner?

Απο τα carefour ... πηρα 2 συσκευασιες σημερα. Η μια συσκευασια (3 μπουκαλια) εφυγε σε μια καθισια με 1 κιλο μοσχαρι ;)

5 ευρω εχουν μαζι με το μπουκαλι δωρο

Link to comment
Share on other sites

Απο τα carefour ... πηρα 2 συσκευασιες σημερα. Η μια συσκευασια (3 μπουκαλια) εφυγε σε μια καθισια με 1 κιλο μοσχαρι ;)

5 ευρω εχουν μαζι με το μπουκαλι δωρο

Κι ο Σκλαβενιτης ειχε :rolleyes:

5 ευρω εχουν μαζι με το ποτηρι δωρο :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.