Jump to content



internet k770i


Amadeus7

Recommended Posts

χαιρετώ τους expertd της τεχχνολογιας :worship: (σλουρπ σλουρπ). θέλω τη βοηθειά σας για ένα προβληματάκι μου. πήρα πρίν λίγο καιρό από ένα καταστημα της wind ένα sony ericsson κ770i. εγώ έχω κάρτα της Q. θέλω να μπώ στο ίντερνετ (όχι το be q) αλλά κάθε φορά που π΄σω να μπώ μου λέει πως δεν μου επιτρέπουν oι ρυθμίσεις του κινητού μου να μπώ στο "ταδε" link. πάω στο site της sony ericsson ( http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones?cc=gr&lc=el ) και αφού έβαλα τα απαραίτητα στοιχεία μου εστάλησαν οι "ρυθμίσεις wap και internet", τις εκατέστησα όπως μου λέει στο κινητό αλλά ακόμα δεν μπορώ να μπώ στο ίντερνετ. νομίζω πως για να μπώ στο ίντερνετ από το κινητό πρέπει να έχω κάρτα wind αλλά επειδή δεν είμαι σίγουρος έριξα το post. plz όποιος μπορεί ας με βοηθίσει παρακαλώ και να μου πεί τι ρυθμίσεις πρέπει ν κάνω :mobile1:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.