Jump to content



Civic Type-R EP3 vs Corsa OPC


petr00kos

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Τα megane είναι για γκόμενες...:hehe:

Σήμερα το πρωί στην εθνική κάτω απο την γέφυρα της κορίνθου είδα ένα Clio Rs κόκκινο

να το έχει καταπατήσει μια μπετονιέρα.

Το αμάξι έιχε γίνει παλιοσίδερα...η μπετονιέρα δέν είχε καν γρατσουνια...

@Petrosidk μόνο ταχύτητα έχει το corsaki...το σαλόνι μου θύμισε κάτι accent :hehe:

Link to comment
Share on other sites

@Petrosidk μόνο ταχύτητα έχει το corsaki...το σαλόνι μου θύμισε κάτι accent :hehe:

μλκ εισαι τραγικος...

το αμαξι ουτε στριβει, ουτε καιει, ουτε αξιοπιστο ειναι ουτε τπτ δηλ???

ελεος...:boxed:

Link to comment
Share on other sites

μλκ εισαι τραγικος...

το αμαξι ουτε στριβει, ουτε καιει, ουτε αξιοπιστο ειναι ουτε τπτ δηλ???

ελεος...:boxed:

Μπα...δεν είπα τπτ απο αυτα....για το σαλόνι είπα μόνο.

Καλα το οτι είναι μπακατέλα είναι είναι :hehe:

Τσαντίσου λίγο ρε...πλάκα έχει :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρέ...δέν έχω εγώ τέτοια κομπλεξ καλέ μου :D

Ρίξε μου και 10 καρότσες :hehe:

Απλά όπως θα τρέχεις, πρόσεχε μήν σου μείνει στο χέρι ο λεβιές ή σου πέσει κανένας αεραγωγός απο το corsaki σου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρέ...δέν έχω εγώ τέτοια κομπλεξ καλέ μου :D

Ρίξε μου και 10 καρότσες :hehe:

Απλά όπως θα τρέχεις, πρόσεχε μήν σου μείνει στο χέρι ο λεβιές ή σου πέσει κανένας αεραγωγός απο το corsaki σου :hehe:

καλα...εχε μαζι σου καμμια καρτελα lexota-buble γιατι καπως θα πρεπει να ηρεμησεις οταν θα με βλεπεις να σε περναω με ξυλωμενους λεβιεδες και πεσμενους αεραγωγους!!!:rofl::smoke:

Link to comment
Share on other sites

καλα...εχε μαζι σου καμμια καρτελα lexota-buble γιατι καπως θα πρεπει να ηρεμησεις οταν θα με βλεπεις να σε περναω με ξυλωμενους λεβιεδες και πεσμενους αεραγωγους!!!:rofl::smoke:

:hehe:

Καλά...δέν θα έχουν πέσει μόνο αυτά...είναι και άλλα όπως είπες και εσύ :hehe:

...................

.........................

..........................

..................................

ειμαι απο τους λιγους που ειχαν προβλημα με το αμαξι (9 μηνες το εχω-25000χλμ) αλλαγμα τουρμπινας καθως εχανε νερα απο ενα κολλαρο,αλλαγη εγκεφαλου διοτι μπερδευε το ποτενσιομετρο της πεταλουδας, αλλαγη ψυγειου καθως τρυπησε και αυτο...κατα τ'αλλα το αμαξι ειναι απλα πανεμορφο,απιστευτο,στιβαρο...

....................

..............

.....................

γι'αυτα που προσφερει, αξιζει με τα 1000...μονο τα καθισματα του κανουν 3000...recaro speakin'..

ασε που κοντραρει στα ισα μεγαλυτερα και ακριβοτερα αυτοκινητα...

Δηλαδή, μόνο τα καθίσματα αξίζουνε :hehe:

Τι κολλάρο είχε και χάλασε? Κανένα απο αυτά?

http://images.google.gr/images?um=1&hl=el&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-GB:official&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=collar&spell=1

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

δηλωσα οτι ειμαι απο τους λιγους που τους ετυχαν τετοια προβληματα

για την ακριβεια πιστευω οτι ξερω το 70%-80% σε ολη την αττικη τους κατοχους των corsa opc...μονο ενας αλλαξε τουρμπινα...ολοι οι αλλοι ειναι οκ;)

edit: οχι βρε αυτα τα κολλαρα....

αυτα ειναι τα δικα σου... :rofl:

Link to comment
Share on other sites

220 Με το ζόρι... :hehe:

δε σε χαλαγε ομως που τραβαγες 200αρες με το corsaki στην ευθεια μπροστα απο το new dely...:happy2::happy2:

βλαχο κοιτα που εχεις audi και το εχεις λιγοτερο απο χρονο και κοπαναει ο μεντεσες τις πορτας.....:whistling:tongue:

Ποσες ανακλησεις εχει κανει η audi για το τουτου σου...?:cool::cool:

Σε λιγο θα σου στειλει και mail και θα σου λεει...

"Αγαπητο θημα μας θελουμε να σας ενημεροσουμε οτι κανουμε γενικη ανακληση του αυτοκινητου σας και θα σας δωσουμε αλλο (αλλης εταιριας παντα for free)...:jump1::hi:

Στην υγεια σου βασιλακι μου.....:flower:

Link to comment
Share on other sites

μετα απο τοσο θαψιμο για το οπελ και το εσωτερικο του με εφαγε η περιεργια να δω πως ειναι μεσα..

http://www.egmcartech.com/wp-content/uploads/2007/03/opel_corsa_opc_geneva_4.jpg

τι εχει ρε σεις? τι περιμενετε δηλαδη? δερματα και ξυλα?

207 rc δεν το συζητατε?

Link to comment
Share on other sites

Καλά μην αρχίζετε τώρα ποιανού είναι το καλύτερο και το πιο αξιόπιστο, άκρη δε θα βγει ποτέ.Εγώ πάντως πιστεύω πως γενικώς τα σημερινά αυτοκίνητα είναι πιο ζημιάρικα σε σχέση με το παρελθόν.

Τέσπα, φίλε μου μιας και είδα ότι θες ρεπρίζ και επιταχύνσεις, δεν ξέρω κατά πόσο θα σε βολέψουν τα σαξόραλα.Ειδικά αν μιλάς για γρήγορα προσπεράσματα.Είναι πολλά τα αυτοκίνητα στο δρόμο πλέον με 150+ ίππους τα οποία αν κινούνται με 90-100 και θες να τα περάσεις θα τσιτωθείς με το saxo ή rallye.Πέραν των υπολοίπων περί αξιοπιστίας, μεγέθους, ασφάλειας, άνεσης κτλ.Πάνε οι εποχές που με ένα τέτοιο αυτοκίνητο δύσκολα σου κόλλαγε άλλος στο δρόμο.Και ξέρεις και ο έλληνας τον έχει και λίγο τον κάλλο, μην τον περάσει ο άλλος, μην είναι πιο γρήγορος και τα συναφή.Αν πάλι το θες εντελώς για την πάρτυ σου λογικά θα σε ικανοποιήσουν και αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.