Jump to content



Δειξτε το πληκτρολογιο και το ποντικι σας!


Recommended Posts

μπααάα όχι δεν έχω κανένα πρόβλημα ενόχλησης. Τα καλώδια δίνουν και μια καλύτερη επαφή με το PC. Το ασύρματο όσο καλό και αν είναι υπάρχει περίπτωση μια στις 1000 να μήν κανει καλή επαφή καμιά φορά

EDIT : Την είχα πάθει παλίοτερα με microsoft και δεν έπιανε πολλές φορές

Έγινε επεξεργασία από Nemesis89
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που μου κανει την μεγαλυτερη εντυπωση σε αυτο το thread ειναι πως η πλειοψηφια προτιμαει ακομα ενσυρματες συσκευες.

Τα καλωδια πανω στο γραφειο δεν ενοχλουν; :hm:

Εμένα προσωπικά όχι και τόσο. Για gaming φοβαμαι να εμπιστευτώ ασύρματο ποντίκι.

Link to comment
Share on other sites

Για πoιο λογο;

Ειλικρινης ερωτηση, εχω ασυρματο ποντικι τουλαχιστον 6 χρονια και πιστεψε με μονο παιχνιδια παιζω ...

Δεν εχω διαθεση κοντρας για το "mine is better", κουβεντα να γινεται :)

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως είναι θέμα επαφής και απόκρισης. Αλλά πλέον και τα ασύρματα έχουν καλή απόκριση, οπότε είναι θέμα προτίμησης. Και τσέπης μερικές φορές.:p

Φίλος που στήνει τώρα pc, δεν θέλει να πάει σε ασύρματο κατα προτίμηση..

Link to comment
Share on other sites

Σωστός.

Εγώ είμαι εδώ και 2+ χρόνια με G5 και είναι όλα κομπλε(εκτός απο κάτι θέματα με το κλικ που στρώσαν απο μόνα τους). Του έχω μεσα τα έξι ελαφρια βαρίδια (6x1.7g=10.2g), αν και κάποτε είχα μονο τα βαριά.(4.5g)

Link to comment
Share on other sites

Μετά από την επαφή μου με ένα wireless set creative, δε ξαναπήρα ασύρματο.

Ένοιωθα λες και δεν είχα αγοράσει το πληκτρολόγιο/ποντίκι, αλλά τα νοίκιαζα με τιμή 2 αλκαλικές τη βδομάδα...Ναι θα μου πεις επαναφορτιζόμενες, ήταν μούφα το σετ κ.τ.λ, απλά με στιγμάτισε.

Μόνο για το HTPC, για τον κεντρικό δε θέλω εκπλήξεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεχω θα την κάνω την ερώτηση, ας είναι κ ΟΤ:

Έχεις περιστρέψει το πλαίσιο της οθόνης; Ξέρω ποντίκια για αριστερόχειρες, πληκτρολόγια, κιθάρες, heck ακόμα και τιρμπουσόν. Αλλά για οθονη...είσαι και δεξιόχειρας...

Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεχω θα την κάνω την ερώτηση, ας είναι κ ΟΤ:

Έχεις περιστρέψει το πλαίσιο της οθόνης; Ξέρω ποντίκια για αριστερόχειρες, πληκτρολόγια, κιθάρες, heck ακόμα και τιρμπουσόν. Αλλά για οθονη...είσαι και δεξιόχειρας...

Δεν είμαι σίγουρος ποια είναι η απορία, αλλά ναι, είναι γυρισμένη 90 μοίρες δεξιά.

Αν εννοείς "γιατί δεν είναι γυρισμένη αριστερόστροφα;" τότε "γιατί προς την άλλη δε γυρνάει" :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι σίγουρος ποια είναι η απορία, αλλά ναι, είναι γυρισμένη 90 μοίρες δεξιά.

Αν εννοείς "γιατί δεν είναι γυρισμένη αριστερόστροφα;" τότε "γιατί προς την άλλη δε γυρνάει" :p

Όχι, όχι, να μάθω άμα είναι γυρισμένη ήθελα, όχι γιατί την γύρισες προς τα εκεί. Απλά δεν έχω δει οθόνη με τα κουμπιά έτσι ποτέ και μου φάνηκε περίεργο.

Link to comment
Share on other sites

Για πoιο λογο;

Ειλικρινης ερωτηση, εχω ασυρματο ποντικι τουλαχιστον 6 χρονια και πιστεψε με μονο παιχνιδια παιζω ...

Δεν εχω διαθεση κοντρας για το "mine is better", κουβεντα να γινεται :)

Και ολο γκρινιαζεις οτι σε σκιζουν στο ταδε fps :p , ενω εγω παρολο που δουλευω 10-12 ωρες την ημερα οποτε με βλεπουν κατι γνωστοι (με τις διπλασιες ωρες στο συνολο αλλα και και συχνοτερο λιωσιμο σε εβδομαδιαια φαση) σε L4D lobby κανουν ragequit πριν καν ξεκινησει το game :(

No claw grip + no 500hz = no party

Τα ασυρματα μεχρι προσφατα ητανε ολα κλειδωμενα στα 125hz(πιο παλια αστο καλυτερα .... ), 90 ευρω για mamba δεν δινω ουτε ειμαι σιγουρος πως θα πιασουν τοπο, g700 πολυ απλα δεν με βολευει το σχημα + οτι ο avago 9500 ειναι οτι χειροτερο για την χρηση που κανω, αν ητανε το coolermaster spawn ασυρματο και με παναλαφρη μπαταρια το συζηταγαμε :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να και τα δικα μου μπιχλιμπιδια:

920-001153.jpg

ocz-equalizer-laser-mouse.jpg

Το πληκτρολογιο ειναι MAC Edition οπως φαινεται και στην φωτο. Το ειχε προσφορα το eshop καποτε για μολις 18€. Δεν μπορουσα να αντισταθω:clap:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.