Jump to content



Recommended Posts

rdy για κατέβασμα...

εγω άρχισα και ας ειναι νωρίς :p

attachment.php?attachmentid=48755&stc=1&d=1331831023

μου το έστειλε ένας φίλος και το κατεβάζω κι εγώ.

Αφού όμως το παιχνίδι γίνεται ακόμα develop και 2 μήνες δεν είναι και λίγοι, πως δίνουν έτοιμο τον client; Να θεωρήσουμε δεδομένο ότι θα ξεκινήσει με patch το release day ε;

Link to comment
Share on other sites

μου το έστειλε ένας φίλος και το κατεβάζω κι εγώ.

Αφού όμως το παιχνίδι γίνεται ακόμα develop και 2 μήνες δεν είναι και λίγοι, πως δίνουν έτοιμο τον client; Να θεωρήσουμε δεδομένο ότι θα ξεκινήσει με patch το release day ε;

σίγουρα ναι

Link to comment
Share on other sites

τερμάτισα 3η φορά τη beta. εξαιρετικό στοιχείο οτι κάθε φορά που ξεκινάς το game σου βγάζει νέα dungeons και bosses.

και φυσικά νέα drops :p

προς το παρόν ο βάρβαρος μαξάρισε στο λέβελ 13, το ίδιο και ο templar companion και οι 2 με φουλ crafted αντικείμενα. τα επόμενα crafted ξεκινάνε στο level16 που προς το παρόν στη beta δε μπορείς να τα φορέσεις στους χαρακτήρες.

επίσης ο blacksmith με αρκετό φαρμάρισμα σε λεφτά έφτασε 4level και στη λίστα με τα crafted έχει και αρκετά χρυσά unique.

σκέφτομαι να φαρμάρω ακόμα μια γύρα με το βάρβαρο και να χώσω καλά αντικείμενα στο stash ξεκινώντας με άλλο χαρακτήρα να είναι και αυτός τουμπανάκι μπας και βγάλω τα challenges πιο γρήγορα.

το game σπέρνει λέμε. 2μήνες ακόμα.....αχ κούλα...πολύ κ@λόπαιδο ο κυριάκος. :dance3:

EDIT:

τσάμπα το farming.....στο patch 15 που θα βγει σε λίγες ώρες θα παίξει τελικά character wipe...:hehe::tomato:

άντε πάλι από την αρχή :p

Έγινε επεξεργασία από greekfragma
Link to comment
Share on other sites

και ένα screenshot γιατί μόλις πέσει το character wipe θα ψάχνομαι στα αντικείμενα και στα crafts :p

Βarbarian με ασπιδα????:p

Bαλτου εκει απο ενα one handed weapon στο καθε χερι να θεριζει :triniti:

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχαχαχαχα... Θεος

Ελπίζω τουλάχιστον να έχουν το soulstone του diablo και όχι κανένως ξενέρωτου Baal ή Mephisto... να γίνει σωστή δουλειά στη μεταλαξη...

Το σκέφτομαι σοβαρά.... True story...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.