Jump to content



Recommended Posts

χαχααχαχαχαχ.... μ' αρέσετε ρε και ας μου την λέτε... [MENTION=1446]Dolly[/MENTION] οποτέ θες να γίνει τζέρτζελος εδώ είμαστε....

dual wield δεν θέλω ρε μάγκες...προτιμώ να μην πέφτω... γιατί μετά εκνευρίζομαι... :rant:

Link to comment
Share on other sites

Καποιος σταθηκε λιγο τυχερος σημερα και μεσα σε ενα ραν (σχεδον ολο το ακτ3) ειχε 3 καλουτσικα drops

ζηλια σας:p:p:p

:nada: Ειδικά το τελευταίο, αν φορτώσεις όλα τα slot με attack speed είναι πολύ τούμπανο!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

μπράβο και από εδώ ρε τολίνος...είχα την τιμή να κρατήσω στα χέρια μου το scorn και το αποτέλεσμα ήταν 1 στα 2 hit να κατεδαφίζει με 350k Dmg.. μου έτρεχαν τα σάλια :baby:

Παίξε Τζόκερ Τώρα!! :D

Link to comment
Share on other sites

μπήκα για κανένα μισάωρο να πάρω κανένα lvl! κλασικά τπτ από drop! ένα φιλαράκη από την Friend list είναι 55lvl LOL!! κάψιμο...τα φτιάξαν λίγο τα sets από ότι βλέπω αλλά οι τιμές είναι... να μου πεις ...έχω δει άτομα να έχουν 1,6-2Β......

Link to comment
Share on other sites

To Skorn ποσο παει RMAH?|

δεν πιστεύω ότι υπάρχει λόγος να βάζουμε κατευθείαν τούμπανα items στο RMAH μιας και το όριο είναι 250 euro

πουλάμε στο GAH και ύστερα βάζουμε το gold στο RMAH :p

Link to comment
Share on other sites

Με ποσο mf αυτα ακτ3?

ειχα 5 stacks και συνολικα 160% mf με paragon και items

φιλε εκτιμω πολυ την κινηση σου αυτη ομως σκεψου οτι μου εκατσε ενα δυνατο item!!!ειναι δυσκολο να αγορασω ολα αυτα τα τουμπανα που μου λες με μιας....σιγα σιγα και οτι βγει!!!!εξαλου η χαρα του να το σηκωνεις απο το πατωμα ειναι ααααααλλο φρουτο!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, 2μήνες μετά το ατύχημα και αφού πήρα το ΟΚ απο τον γιατρό κάθισα πάλι στον Η/Υ, μόνο που ήμουν διακοπές, ιντερνετ δεν υπήρχε και αναγκάστηκα να πάρω καρτούλα cosmote να την βάλω στο τηλέφωνο και να πάρω internt έτσι στον φορητό, όμως τα προβλήματα για τον mighty warrior tank Tzifos δεν σταματούν εκεί, έπρεπε να έχω σήμα καλό και έβρισκα μόνο σε ένα μπαλκονάκι, τραπέζι καρέκλα δεν χώραγαν (και δεν είχα κιόλας) και έτσι μένει ο αυτοσχεδιασμός.

από την φώτο λείπει στο σκαμπουδάκι.

Με μεγάλη χαρα σας παρουσιάζω το control center, το server room, το destruction operation center :

post-4796-1416076546,2846_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ειχα 5 stacks και συνολικα 160% mf με paragon και items

φιλε εκτιμω πολυ την κινηση σου αυτη ομως σκεψου οτι μου εκατσε ενα δυνατο item!!!ειναι δυσκολο να αγορασω ολα αυτα τα τουμπανα που μου λες με μιας....σιγα σιγα και οτι βγει!!!!εξαλου η χαρα του να το σηκωνεις απο το πατωμα ειναι ααααααλλο φρουτο!!!

Αφού βάλεις attack speed στα 2 rings και στο amulet, μετά πας για αυτά. :p

Τσέκαρε και αυτά, δεν είναι 1 skillset, απλά είναι κάποια skills που ίσως είναι viable με το μεγάλο weapon damage

Monk - Game Guide - Diablo III

Λοιπόν, 2μήνες μετά το ατύχημα και αφού πήρα το ΟΚ απο τον γιατρό κάθισα πάλι στον Η/Υ, μόνο που ήμουν διακοπές, ιντερνετ δεν υπήρχε και αναγκάστηκα να πάρω καρτούλα cosmote να την βάλω στο τηλέφωνο και να πάρω internt έτσι στον φορητό, όμως τα προβλήματα για τον mighty warrior tank Tzifos δεν σταματούν εκεί, έπρεπε να έχω σήμα καλό και έβρισκα μόνο σε ένα μπαλκονάκι, τραπέζι καρέκλα δεν χώραγαν (και δεν είχα κιόλας) και έτσι μένει ο αυτοσχεδιασμός.

από την φώτο λείπει στο σκαμπουδάκι.

Με μεγάλη χαρα σας παρουσιάζω το control center, το server room, το destruction operation center :

:hehe: είσαι απίστευτος!! qq

(Μπες να πάμε για προπόνηση...)

Έγινε επεξεργασία από winters
Link to comment
Share on other sites

Να δεις χαρά η γυναίκα μου όταν την ρώτησα που έχει την σιδερώστρα !!!! :hehe: :hehe:

την είχα πάρει κάπου το μάτι μου :p

Σύζυγος μόλις είδε το control room: και καλά, το σίδερο τι το έχεις και αυτό έξω.

Απάντηση: Κάνει ατμό-σφαιρα :dirol:

παραλίγο να το φάω όλο αυτό το πράγμα στο κεφάλι

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, 2μήνες μετά το ατύχημα και αφού πήρα το ΟΚ απο τον γιατρό κάθισα πάλι στον Η/Υ, μόνο που ήμουν διακοπές, ιντερνετ δεν υπήρχε και αναγκάστηκα να πάρω καρτούλα cosmote να την βάλω στο τηλέφωνο και να πάρω internt έτσι στον φορητό, όμως τα προβλήματα για τον mighty warrior tank Tzifos δεν σταματούν εκεί, έπρεπε να έχω σήμα καλό και έβρισκα μόνο σε ένα μπαλκονάκι, τραπέζι καρέκλα δεν χώραγαν (και δεν είχα κιόλας) και έτσι μένει ο αυτοσχεδιασμός.

από την φώτο λείπει στο σκαμπουδάκι.

Με μεγάλη χαρα σας παρουσιάζω το control center, το server room, το destruction operation center :

BurnedWallpaper1024.jpg

Πάντω η απάντηση "Κάνει ατμό-σφαιρα :dirol:" ήταν epic!!!

Έγινε επεξεργασία από carrion
Link to comment
Share on other sites

Μετά από αρκετό διάστημα αποχής από το game μπήκα και έριξα Azmodan + Diablo, πολύ εύκολα τα κάνα σε σχέση με αυτό που θυμόμουν. Azmodan 1o try kill, Diablo 5o (έληξαν και τα στακ την ώρα της μάχης την τύχη μου...

τα stats του Monk στην εικόνα. το gear του μου κόστισε ~3Mill μόνο το legendary ring(pre1.0.4) και το head είναι από drop.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=aOQWfWarSwM]Monk vs Inferno Diablo 1.0.4 - YouTube[/ame]

post-1666-1416076548,5843_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Οντως, ο Τολης με το Skorn στο χερι ειναι σοβαρο tank dps. Grats για το δροπ.

Τα stats ειναι εντελως επικα, καλυτερα και απο αυτο που ειχα σηκωσει (318 dex/311 str/ 176% crit).

Eκανα και γω καποιες αλλαγες στο gear μου χθες, εψαχνα καποιο σχετικα φθηνο τροπγια να φτασω τουλαχιστον 50% critical change. Τελικα αλλαξα 2 κομματια απ το παλιο Natalya's με 2 απ το φρεσκο και το οφελος ηταν πραγματικα μεγαλο. Επισης δεν ειχα παρατηρησει οτι ολα τα Νatalyas sight πλεον εχουν socket και ειναι πολυ φθηνα για το τι προσφερουν. Επισης τα Νatalya's footprints ειναι πολυ ανωτερα απ τα παλια μου.

Το μονο που <<χανω>> ειναι το disciplince regenaration , το μπονους του legacy 4piece, αλλα διορ8ωνεται κατα 90% με το Night Stalker.

Τα crits μου κοπανανε πλεον μεχρι και 400k, 90κ κα8αρο dps. Το αξιζε και με το παραπανω.

Aν ψηνεται κανεις για runs A3, απλα ας με προσθεσει.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αρκετό διάστημα αποχής από το game μπήκα και έριξα Azmodan + Diablo, πολύ εύκολα τα κάνα σε σχέση με αυτό που θυμόμουν. Azmodan 1o try kill, Diablo 5o (έληξαν και τα στακ την ώρα της μάχης την τύχη μου...

τα stats του Monk στην εικόνα. το gear του μου κόστισε ~3Mill μόνο το legendary ring(pre1.0.4) και το head είναι από drop.

Monk vs Inferno Diablo 1.0.4 - YouTube

Αν βάλεις λίγο και λίγο LoH, είσαι ok.

EDIT: Μπορεί κάποιος να μου φτιάξει ένα Perfect Star Amethyst;

Έγινε επεξεργασία από winters
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.