Jump to content



Recommended Posts

Μα δεν προσφερει κατι παραπανω.... 

Ναι, οκ, ancient. Gobs. Αλλαγες σε skills/builds. 

 

Γελαω με το οτι ηταν σε PTR τοσους μηνες... Δεν μπορει να κρατησει τους παιχτες με τι-πο-τα.

 

Μια βδομαδα Hype, ετσι για να παιξουμε. Μετα, τα γνωστα..... 

 

Τι παρατηρησα τις 2-3 ωρες που ασχοληθηκα. 

 

Οτι το Τ6 ηταν που ηταν για γελια, τωρα εγινε εξευτελισμος. Και θα μου πεις πανε GR. Και θα ρωτησω με τη σειρα μου : Γιατι? Για να ανεβω στα ranks? Δεν μπορω να βρω λογικη. ΑΝ εχω καλο ( fun ) παρτυ , ναι, εκει λεει. Με λιγα λογια, οι παρεες και ο χαβας μενει.

Αλλα νομιζω πως αυτο το ξερετε ηδη ολοι.

 

Σκεφτομουν να επαιζα season 2 τακτικα, ηλπιζα σε κατι καλυτερο. Και πραγματικα θελω να ασχοληθω, μ' αρεσει το game... θα αντεξω ομως?

 

Σημερα γυριζω σε Jade WD. Χωρις συγκεκριμενο λογο, απλα μπας και μου δωσει λιγο ορεξη.

Έγινε επεξεργασία από Apat0A
Link to comment
Share on other sites

και εγώ season 2 θα ασχοληθώ...νέο challenge, το gear που θα πάρω θα πάει στο Normal, άρα μπορώ να φαρμάρω με τις ώρες εκεί για ancients, τώρα δεν μου προσφέρει απολύτως τίποτα...

 

ο main char μου πάει 38 solo grift χωρίς pylons και τα συναφή, άρα τι να κάτσω να ψάξω Ancient....

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι το S2 να κρατησει 3 μηνες. Και οχι οσο το S1. Οσο λιγοτερο τοσο πιο competitive, και τοσο πιο πολυ κοσμο θα εχουν να ασχολειται καθημερινα. 

 

Φρεσκαρισματα θελει ο κοσμος, νεα πραγματα.

Αλλα με ΗΟΤΣ σε βετα, και overwatch ( ΄η οπως ονομαστει τελικα ) απο πισω να φωναζουν ΜΑΚΕ ΙΤ RAIN ($$$$$$$$$$) .... δεν νομιζω να δουμε χαιρι συντομα....

Έγινε επεξεργασία από Apat0A
Link to comment
Share on other sites

εγώ το βαρέθηκα ήδη το patch παίδες...

 

στα συν πάντως ότι 2 grift που έτρεξα (36 και 37) το density ήταν όπως έπρεπε...

 

Διόρθωση: το παιχνίδι έχεις βαρεθεί, όχι το patch. Είπαμε: patch != expansion. Ναι, ήταν υπερβολή οι τόσοι μήνες PTR, αλλά υποψιάζομαι ότι ούτως ή άλλως το ανοίξανε για να κερδίσουν χρόνο.

 

Από την στιγμή που έχεις βαρεθεί το παιχνίδι, μην περιμένεις θαύματα. Κάθε μεγάλο patch, νέο και καλό set ή απλά μεγάλη αλλαγή, θα σε φέρει πίσω στο παιχνίδι για Χ μέρες/βδομάδες και μετά θα μας πεις πάλι ότι το βαρέθηκες :hehe:

 

 

Οι αλλαγές στον DH είναι όπως τις φανταζόμουν: τρελό burst damage, 1-2 shot elite packs, αλλά τώρα που χρησιμοποιείς πραγματικά τα resources σου (hatred/discipline), θέλει προσοχή για να έχεις και διάρκεια.

 

Έχω ρίξει και μερικά δυνατά ancient legendaries μέσα στο πρώτο 24ωρο:

 

post-33232-0-19798600-1421347757_thumb.j

 

 

Και ο οργασμός:

 

post-33232-0-38523000-1421347774_thumb.j

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μπα ρε Πέτρο, δεν το έχω βαρεθεί το παιχνίδι..ίσα ίσα...βρίσκω εντελώς ανούσιο όμως αφού ο χαρακτήρας μου μαμεί (ναι μαμεί κύριοι :) ) να κάτσω να κάνω grind και να βρω ancients...ΟΚ θα πάω 15-20% dmg παραπάνω και θα ανεβώ grift και θα τελειώνω T6 Rift από 5 λεπτά σε 4.....omg αλλάζει το gameplay? Nope...

 

Δώστε το set για τον barba (WW) να κάτσω να ασχοληθώ λίγο...2 μήνες μας παιδεψατε με το PTR και βάλανε λίγα....πρώτη φορά την κράζω την blizz πάνω στο θέμα αυτό...

 

Τέλοσπαντων...για μένα βρίσκω πιο ουσιώδες πλέον να παίξω season, να πάρω το transmog, να πάρω seasonal items και παράλληλα να βρω και ancient φούρνο (εδώ γελάμε) για να τα μεταφέρω στον sader μου....

Link to comment
Share on other sites

Τον Λεωνιδα τον καταλαβαινω, γιατι σε crusader δεν αλλαξανε τιποτα με αποτελεσμα να ειναι ανουσιο το patch για αυτον....

Εγω επαθα πλακα με τον μονκ. Μπηκα στη διαδικασια να τον φτιαξω (αν και τα καλα θα ερθουν με το season 2 που περιμενω τα bracers) και το gameplay του ειναι απιστευτα fun και παραδοξως efficient. Νομιζω οτι ειναι μακραν στην καλυτερη του φαση το class αυτο και επιτελους μπορω να παιξω τον main μου, χωρις να ειμαι βαρος σε ολον τον κοσμο.

Προβλεψη μου; Υπαρχει καλο ενδεχομενο ο μονκ να μπαινει σε 4αδες grift για dps, γιατι το dps του ειναι καταπληκτικο (ποσο μαλλον δε buffαρισμενος!)

Anyways μολις εκανα το καλυτερο μου grift και πηρα το καλυτερο ranking ever :) waiting for S2.....

2vl5wr4.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τον Λεωνιδα τον καταλαβαινω, γιατι σε crusader δεν αλλαξανε τιποτα με αποτελεσμα να ειναι ανουσιο το patch για αυτον....

Εγω επαθα πλακα με τον μονκ. Μπηκα στη διαδικασια να τον φτιαξω (αν και τα καλα θα ερθουν με το season 2 που περιμενω τα bracers) και το gameplay του ειναι απιστευτα fun και παραδοξως efficient. Νομιζω οτι ειναι μακραν στην καλυτερη του φαση το class αυτο και επιτελους μπορω να παιξω τον main μου, χωρις να ειμαι βαρος σε ολον τον κοσμο.

Προβλεψη μου; Υπαρχει καλο ενδεχομενο ο μονκ να μπαινει σε 4αδες grift για dps, γιατι το dps του ειναι καταπληκτικο (ποσο μαλλον δε buffαρισμενος!)

Anyways μολις εκανα το καλυτερο μου grift και πηρα το καλυτερο ranking ever :) waiting for S2.....

2vl5wr4.jpg

 

Στειλε link με τον χαρακτηρα σου αν μπορεις.

 

Και 'γω monk εχω και ψαχνομαι. Προς το παρον παιζω με holy wave of light γιατι εχω soj αντιστοιχο και με innas set. Αλλα υπαρχουν αρκετες παραλλαγες.

Έγινε επεξεργασία από ardi21
Link to comment
Share on other sites

 Thank you. Θα το δοκιμασω

 

Μεχρι τωρα επαιζα με witching hour και innas helm.

Έγινε επεξεργασία από ardi21
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.