Jump to content



Recommended Posts

Όσοι έχετε θέμα με τα fps στο Korsikk bridge δοκιμάστε το εξής:

- βγείτε από το game

- Πηγαίνετε στο MyDocuments\Diablo III folder

- Εκεί υπάρχει το αρχείο D3Prefs.txt, και κάντε το copy με άλλο όνομα (π.χ. D3Prefs.txt.Backup)

- Ανοίξτε το με κάποιο notepad και αλλάξτε την γραμμή : HardwareClass "Ν"  (N κάποιο νούμερο πχ "3", "4") σε μικρότερο νούμερο πχ  HardwareClass "2" ή  HardwareClass "1"

- Σώστε το  D3Prefs.txt, επανεκκινήστε το παιγνίδι.

 

Εχτες έπαιξα σχετικά άνετα σε 720p (όλα low/disabled βέβαια) σε pc με 1037U (http://ark.intel.com/products/71995/Intel-Celeron-Processor-1037U-2M-Cache-1_80-GHz) & Intel  HD Graphics 2500 (http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-2500.69812.0.html). Έτσι για τον χαβαλέ :hehe: :hehe: :hehe:

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έχει διαφορά άμα φτιάχνεις DH για τώρα ή για μετά το patch.

Για τώρα θες one hand crossbow και attack speed all the things, μαζί με Tasker & Theo, για να φτάσεις το υψηλότερο breakpoint (οι διάφορες ταχύτητες των sentries).

Μετά το 2.1.2, τα sentries θα βαράνε τα hatred spenders σου μόνο όταν βαράς εσύ οπότε, Α) δεν χρειάζεσαι Tasker & Theo και B) το attack speed δεν θα είναι τόσο σημαντικό.

 

Επίσης, items δεν παίζουν έτσι πλέον. Δεν ξέρω πόσο καιρό έχεις να παίξεις, αλλά πλέον όλα τα legendary items είναι bound on account, με ένα μικρό παράθυρο (2 ώρες) όπου μπορείς να τα ανταλλάξεις με τα άτομα που ήταν παρόντες στο party σου όταν έπεσε το item.

Link to comment
Share on other sites

ok ty 4 the infoz

είχα να παίξω χρόνια.....τώρα τελευταία άρχισα πάλι

tasker & teo έχω. αποτι κατάλαβα παραγκον χρειάζομαι γιατί είμαι στο 170 ακόμα 

ξέρουμε πότε βγαίνει το 2.1.2?

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα και γω μια demon hunter. ~500k dmg ειμαι. Εχω 2 items του marauder και προχωραω. Διαβαζα ενα build με marauder και natalyas sets μαζι. Αξιζει λετε? Μου φανηκε ενδιαφερον.

 

Βεβαια η μαγισουλα μου μεγαλη αγαπη. Θελω και εκει λιγη δουλιτσα ακομα στα items.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/louisgr-2334/hero/45234911

Έγινε επεξεργασία από louis_gas
Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα και γω μια demon hunter. ~500k dmg ειμαι. Εχω 2 items του marauder και προχωραω. Διαβαζα ενα build με marauder και natalyas sets μαζι. Αξιζει λετε? Μου φανηκε ενδιαφερον.

 

Βεβαια η μαγισουλα μου μεγαλη αγαπη. Θελω και εκει λιγη δουλιτσα ακομα στα items.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/louisgr-2334/hero/45234911

 

dude στην ιδια φαση ακριβως ειμαι και γω 

500κ και 2 μαρουντ

και αποτι βλεπω εχουμε ιδια προτίμηση στα κλας

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dude στην ιδια φαση ακριβως ειμαι και γω 

500κ και 2 μαρουντ

και αποτι βλεπω εχουμε ιδια προτίμηση στα κλας

Εγω την εχω καταβρει, μπαινω με την wizard και φαρμαρω bloodshards που εχει γρηγορο farming και τα ξοδευω με την demon hunter.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους να περνάμαι καλα και παντα υγεία :) . Μιας και έχω συνδρομή στο Diablo πως ονομάζεται το clan που έχετε κανεί??

 

Χρόνια πολλά περισσότερες πληροφορίες για το clan εδώ

 

http://www.thelab.gr/topic/132705-diablo-3-thelab-clan/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν ισχυει αυτο πρεπει να εχουν καποιο εγκεφαλικο προβλημα εκει στην Blizzard. Μονοι τους ειπαν οτι το patch δεν ειναι μεγαλο και το ptr θα διαρκεσει λιγες εβδομαδες. Μαλλον με το "λιγες" εννοουν καμια 15αρια, μονο που αυτο δεν ειναι λιγες εβδομαδες αλλα λιγους μηνες. Μην λετε τιποτε ρε μπαγασιδες αφου δεν το 'χετε, ασχολειστε με το wow, δεν θα σας κατηγορουσε κανεις.

 

Οχι τιποτε αλλο δεν μπορουμε να παιξουμε κιολας.. Για μενα ειναι λαθος σε καθε patch να τα αλλαζουν ολα και φτου παλι απο την αρχη. Να γινονται αλλαγες αλλα στοχευμενες. Εσεις τι λετε?

 

Καλη χρονια σε ολους ;)

Έγινε επεξεργασία από ardi21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα έπρεπε πλέον να το περιμένουμαι οτι δεν είναι πάντα όπως τα λεεί η Blizzard.Ούτος η άλλος έχουνε και ιστορικό με το πότε θα "τελειώσουν κατι" :Ρ.

 

Αν ισχυει αυτο πρεπει να εχουν καποιο εγκεφαλικο προβλημα εκει στην Blizzard. Μονοι τους ειπαν οτι το patch δεν ειναι μεγαλο και το ptr θα διαρκεσει λιγες εβδομαδες. Μαλλον με το "λιγες" εννοουν καμια 15αρια, μονο που αυτο δεν ειναι λιγες εβδομαδες αλλα λιγους μηνες. Μην λετε τιποτε ρε μπαγασιδες αφου δεν το 'χετε, ασχολειστε με το wow, δεν θα σας κατηγορουσε κανεις.

 

Οχι τιποτε αλλο δεν μπορουμε να παιξουμε κιολας.. Για μενα ειναι λαθος σε καθε patch να τα αλλαζουν ολα και φτου παλι απο την αρχη. Να γινονται αλλαγες αλλα στοχευμενες. Εσεις τι λετε?

 

Καλη χρονια σε ολους ;)

Συνφωνώ και με τον φίλο καλή χρονια και σε σένα ;)

Link to comment
Share on other sites

καλή χρονιά να έχετε κύριοι....

 

το παραξηλώσανε πιστεύω με το patch...έπρεπε μέσα στα χριστούγεννα να έχουν κάνει τουλάχιστον την ανακοίνωση ότι θα βγει το patch μια συγκεκριμένη ημερομηνία....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το νωριτερο στις 3 φεβρουαριου τελειωνει η S1. Με λιγα λογια το patch θα παει για τελος Φεβρουαριου στην καλυτερη. Γι'αλλη μια φορα απογοητευση.

 

Eκτος και αν ειναι ανεξαρτητο απο την season τελικα.

Έγινε επεξεργασία από ardi21
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.