Jump to content



Recommended Posts

δεν ξέρω τι παίζει, αλλά γενικά δεν κάνω accept random-άδες. όλο και κάποιος τρόπος θα υπάρχει για να μπουν στο account και γνωστοί τρόποι σε όλα τα online games είναι το trading & το friend list.

επίσης το authenticator (το physical όχι το app) κάνει καλή δουλειά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του Diablo. Από το πουθενά βρέθηκα με λογαργιασμό:) φίλου, και έτσι στον ελεύθερο μου χρόνο θα ασχοληθώ με το game. Διάβασα πως έχουμε clan και θα ήθελα να γίνω και εγώ μέλος της. Αφήνω link με το όνομα του ηρώα και από εκεί και πέρα με ενημερώνετε σχετικά για το αν χρειάζεται να κάνω κάτι και εγώ.

BruteForce - Community - Diablo III

Ps. Σε Act V μπορώ να βρω κάπου Dyes, θα ήταν θετικό να άλλαζα τα χρώματα στο armor του barbarian…

Έγινε επεξεργασία από FRuLiS13_acg
Link to comment
Share on other sites

Ζητώ δημόσια συγνώμη για τις 322 προηγούμενες σελίδες του θρεντ που μιλούσα για τον κώλο του Πέτρου, και το αποτέλεσμα είναι πως ο Πέτρος είναι μια μικροκαμωμένη Κινεζούλα δίπλα στον Παντελή που ξεφτιλίζει την Καρντάσιαν τώρα που είναι και επίκαιρη.

Link to comment
Share on other sites

Ζητώ δημόσια συγνώμη για τις 322 προηγούμενες σελίδες του θρεντ που μιλούσα για τον κώλο του Πέτρου, και το αποτέλεσμα είναι πως ο Πέτρος είναι μια μικροκαμωμένη Κινεζούλα δίπλα στον Παντελή που ξεφτιλίζει την Καρντάσιαν τώρα που είναι και επίκαιρη.

Epic post is epic :rofl::rofl::rofl::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Πρώτος στο ανανεωμένο Lab D3 thread λοιπόν!

Φανταστική ιδέα των Developers τελικά με τα anchient items...

Ήθελες 500 ώρες για να βρεις ένα αντικείμενο...? Ήταν μάπα...?

Λυπάμαι ξαναδοκιμάστε!

Σου πήρε άλλες 500 ώρες να το ξαναβρείς? Ήταν τέλειο?

Συγχαρητήρια για κανένα μήνα ακόμα....

Τώρα με το νέο μεγάλο patch? Τον ήπιες!

Τώρα θα ξαναψάχνεις το ιιιιιδιο αντικείμενο πάλι, με chance να είναι ancient ώστε να

έχει καλύτερα stats απο το τέλειο που σου έγινε ο κώλος δίευρω να ψάχνεις. 

Repeat for all items please...Grats...Now you have no new builds and also progressed 4 grifts further...

GG Blizzard!

33kg2ok.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πρώτος στο ανανεωμένο Lab D3 thread λοιπόν!

Φανταστική ιδέα των Developers τελικά με τα anchient items...

Ήθελες 500 ώρες για να βρεις ένα αντικείμενο...? Ήταν μάπα...?

Λυπάμαι ξαναδοκιμάστε!

Σου πήρε άλλες 500 ώρες να το ξαναβρείς? Ήταν τέλειο?

Συγχαρητήρια για κανένα μήνα ακόμα....

Τώρα με το νέο μεγάλο patch? Τον ήπιες!

Τώρα θα ξαναψάχνεις το ιιιιιδιο αντικείμενο πάλι, με chance να είναι ancient ώστε να

έχει καλύτερα stats απο το τέλειο που σου έγινε ο κώλος δίευρω να ψάχνεις. 

Repeat for all items please...Grats...Now you have no new builds and also progressed 4 grifts further...

GG Blizzard!

 

 

εμ... είναι chance του chance ώ chance για να πετύχεις ancient και μάλιστα δεν είναι όλα τα stats μέσα στην.. "ανανεωμένη" έκδοση του ΙΔΙΟΥ αντικειμένου με το ΙΔΙΟ passive (μιλάμε πιο φάση "μάγκες, βαριόμαστε να φτιάξουμε νέα πράγματα, οπότε πάρτε τα ΙΔΙΑ ακριβώς με πιθανότητα να έχουν μέχρι 30% καλύτερα stats αλλά συγκεκριμένα, όχι όλα.) [γι' αυτό είπα δεν έχει νόημα τώρα να ψάχνεις items]

 

αυτό που μπορείτε να κάνετε όσοι έχετε ακόμα το σθένος να παίξετε μέχρι να μπει το 2.1.2 είναι gold farm. δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο, μιας και το paragon farm και δεν έχει νόημα από ένα σημείο και μετά και δεν σου προσφέρει κάτι το ιδιαίτερο (yeah! φάρμαρα άπειρες ώρες για να ανέβω από το π.χ. 670 στο 671 κι έχω +5 DEX παραπάνω, πολύ game breaker stat!)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αυτό που μπορείτε να κάνετε όσοι έχετε ακόμα το σθένος να παίξετε μέχρι να μπει το 2.1.2

 

Μια χαρά μπαίνει κόσμος και παίζει. Έχω γύρω στα 60 contacts/friends και καμιά 30ριά είναι online κάθε βράδυ (στο περίπου 1/3 Diablo, 1/3 WoW και οι υπόλοιποι Hearthstone/HOTS/SC2).

 

Σαφώς έχω και καμιά 10ριά contacts που έχουν να μπουν πάνω από μήνα, αλλά ευτυχώς απλώς σταμάτησαν να παίζουν, δε νομίζουν ότι πέθανε το παιχνίδι επειδή το σταμάτησαν αυτοί και νομίζουν ότι ο κόσμος περιστρέφεται γύρω από το κεφάλι τους :)

Link to comment
Share on other sites

δεν είπα ότι πέθανε το παιχνίδι, είπα δεν έχει νόημα πέρα από το gold farm πλέον να παίζεις μέχρι το καινούργιο patch, μην αλλάζεις τα λεγόμενά μου. και 1000 contacts να έχεις online δεν αλλάζει τα γεγονότα. από εκεί και πέρα μαζόχες υπάρχουν πολλοι καλώς ή κακώς :p

αυτό που μπορείτε να κάνετε όσοι έχετε ακόμα το σθένος να παίξετε μέχρι να μπει το 2.1.2 είναι gold farm. δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο, μιας και το paragon farm και δεν έχει νόημα από ένα σημείο και μετά και δεν σου προσφέρει κάτι το ιδιαίτερο (yeah! φάρμαρα άπειρες ώρες για να ανέβω από το π.χ. 670 στο 671 κι έχω +5 DEX παραπάνω, πολύ game breaker stat!)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.