Jump to content



Recommended Posts

αν το δεις σαν συνιστώσα του τι προσφέρει το παιχνίδι με τα 40 ευρώ (80 αντίστοιχα η συλλεκτική) θα έλεγα πως όχι. απλά πιο πολύ είναι το "κόλλημα" που έχουμε.

Διαφωνω για 25-30 ευρω ειναι μια χαρα.Απλα υπαρχει η ξενερα του vanilla που για πολυ καιρο ηταν μετριο σε gameplay.

Link to comment
Share on other sites

το έχουν ξεφτιλισει το θέμα με τα drops: βαράς μια ώρα να ρίξεις boss ή ένα pack και ρίχνει βλακειούλες και χτυπάς μια νυχτεριδουλα στο άσχετο και πετάει πράσινο.

Σήμερα το πρωί μέσα σε μια 1ώρα μου έπεσαν 2 πράσινα, ένα δαχτυλίδι και ένα ιννας παντελόνι.

Link to comment
Share on other sites

Συνφωνώ και εγώ, για ένα 40άρι είναι μια χαρά.

Τα rifts / challenges για μένα είναι όλο το ζουμί και έχουν πλάκα και σε κρατάνε απο το να τρέχεις τα ίδια και τα ίδια.

Για κάποιο καιρο σίγουρα, τώρα αν θα πάω paragon 300 δεν ξέρω αλλά είναι καλό.

Link to comment
Share on other sites

Levelarισμα τον Crus εξ αρχης torment 1 χωρις δανεικο gear μονο με το παλιο hellfire και μπορω να πω οτι ειναι αρκετα challenging και ωραιο το game θυμιζει diablo 2 LoD.

Εχω πεθανει καμια 30 αρια φορες τα περισοτερα bosses με την 1-2 φορα βγαινουν.

Mε το barba απο 60-70 εχω φτασει στο κριο στη πορτα του Pandemonium ενω ειχα καλο gear στην αρχη αλλα μετρια drops so far τα χω βρει ψιλο σκουρα,ειναι αθλιος ο barb μου φαινεται τουλαχιστον χωρις ταπωμενο gear μετα το 70 δε ξερω τι γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα leveling μέχρι να πάω στα τελευταία levels ήταν εύκολο, μετά ξύλο, σε paragon 1 που έπαιζα βέβαια για πρώτη φορά είχα τα pots σε cooldown ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Βέβαια και εγώ είμαι πεισματάρης και δεν έριχνα difficulty όπως κάνει ο κόσμος. Εννοώ δεν μπορείς να απαιτείς όσο ντυμένος και να ήσουν στο 60 να πάς με την μια paragon 1 στο 70 ξέροντας τα gear reset (sort off εδω) της Βλιζζ.

Απο εκεί και πέρα σιγά σιγά με gear αρχίζεις και το γουστάρεις και δεν ψοφάς (βασικό) γιατί στην αρχή νόμιζα πως ήταν patch day D3 με hell που σκότωνα act 1 το qull rat αλλά αν του ξέφευγε ένα spike ήμουν 1 shot...

Τώρα ζω και σιγά σιγά αρχίζω να ξερνάω και dps, αλλά δεν θέλει ηρωισμούς, πχ, gems με str... πάμε για vitality (+ κράνος) και resist all για αρχή και βλέπουμε.

Δώσε 1 βδομάδα και θα είναι μια χαρά ο μούλος.

Δεν θα γίνει ποτε΄wizard / DH σε raw dps number αλλά δεν είναι αυτό.

Επίσης ανέβασα πολύ Loh Και ΚΑΝΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορά, και άλλαξα το SS για WW που επίσης κάνει...

Link to comment
Share on other sites

Εχτές η Adria σε Paragon 1, σε challenge είχε 549.000.000 HP, πρέπει να την βάραγα >15 λεπτά για να την φάω με τον μούλο...

Μία από τα ίδια, μου έδωσε δε την απίστευτη ικανοποίηση να μην ρίξει legendary, αλλά σάπια rare...

Άσχετο, είμαι ο μόνος που θεωρεί ότι ο Uzrael έχει bug? Συγκεκριμένα ενώ μου έβγαινε η παναγία με τον βαρβαράκο για να τον κατεβάσω, αν γινόταν η μ@λ@κία και ψόφαγα, ο τύπος έριχνε συνεχώς εκείνη την fireball στο κουφάρι μου, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κάνω revive στο corpse, αλλά να πρέπει να πάω πίσω και να τον παίξω από την αρχή... (σας έφτιαξα, το ξέρω)

Link to comment
Share on other sites

λεω να το αγορασω για ps3 (θα βγει το expansion εκει?) , το εχει κανεις?

Γενικα βλεπω αξιζει σαν port εχει και local coop, dodge mechanic, και απο γραφικα -gameplay γενικα ειναι αντιστοιχο του πισι...

Εχω παιξει το trial στο πισι και μου αρέσει μπορώ να πω το feel του παιχνιδιού, εχω φτιαξει dh αλλα τελικα δε μου αρεσει τοσο , εχτες εκανα εκείνον με το dual wield αντίστοιχο με furry warrior @ wow και ενιωθα σφαξιμο :p

υπαρχει κατι αλλο που πρεπει να ξερω για το game? features, wiki, guides κλπ

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Λινκ ορ ιτ νεβερ χαπεντ!

Ntoulapa - Community - Diablo III

650 εκει σημαινει 815 χωρις το επιθετικο buff και 875 με το buff...

Βραδινο update: 700+ profile 944 με το buff...

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.