Jump to content



Recommended Posts

Νομίζω για τα legendary LVL70, τα crafting materials που έχουμε τώρα είναι άχρηστα.

Για να μην σπάτε τα @@ σας με το να σπάτε τα κίτρινα και τα μπλε, αγοράστε από το AH καμμιά 20άρα M σε materials και τελος.

Τα gems όλα για πούλημα.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω για τα legendary LVL70, τα crafting materials που έχουμε τώρα είναι άχρηστα.

Για να μην σπάτε τα @@ σας με το να σπάτε τα κίτρινα και τα μπλε, αγοράστε από το AH καμμιά 20άρα M σε materials και τελος.

Τα gems όλα για πούλημα.

true, το έκανα πριν το patch και έχω κονομίσει δάκρυα και σκόνη για πολύ καιρό ακόμα, επίσης τα gems έφυγαν αέρα αφού θα πέφτουν marquise...

[MENTION=119]Samael[/MENTION] 1250 κάτι βγήκε...αλλά έβγαλα και 1300 νον σοκετ

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

Guys, τα crafting mats που έχουμε τώρα (1-63ilvl) θα είναι για πέταμα μετά το exp.

To ίδιο και τα gems όπως είπαμε, πούλημα όλα asap.

Mία σούμα με ολα mats (1-63ilvl και 64-70ilvl) εδώ:

Crafting Materials - Game Guide - Diablo III

Τα δυνατά set και legendary θέλουν δικά τους special mats που θα είναι drop.

Kαι ένα ωραίο FAQ που βρήκα μόλις:

2.0.1 Frequently Asked Questions (and Transition to RoS) - Diablo III General Discussion - Diablo III General Forums - Forums - Diablo Fans

Link to comment
Share on other sites

Μην κρατάτε στοκ λέμε, κρατήστε ένα όπλο για κάθε χαρακτήρα σας για να βγάλετε τα 10 lvls μέχρι το 70, γιατί μετά...

attachment.php?attachmentid=61157&stc=1&d=1394804733

Edit: να φεύγει η σαβούρα λέμεεεεε

attachment.php?attachmentid=61159&stc=1&d=1394808240

post-129-1416078233,1131_thumb.jpg

post-129-1416078233,3624_thumb.png

Έγινε επεξεργασία από Chosen
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πούλησα ό,τι είχα από radiant star και χωρίς υπερβολή, φεύγουν αμέσως. Όταν λέω αμέσως, εννοώ δεν προλαβαίνεις να τα δεις στα auctions σου, με το που βάζεις την τιμή και πατάς Enter, σου δίνει το gold. Δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτό, αλλά με 150m είμαι έτοιμος για ό,τι crafting χρειαστεί στο RoS.

Επίσης, hint: ξεφορτωθείτε ό,τι έχετε απο items με str/dex/int stats και κρατήστε ό,τι έχει crit hit chance & crit hit damage. Το μονάκριβό σας Amulet με 300 vitality & 300 strength, με το RoS θα αντικατασταθεί αμέσως με καινούριο που έχει 800 vitality & 1200 strength.

Ενώ τα items με % crit hit chance/damage, θα δίνουν εξίσουν δυνατό boost σε ότι base damage θα έχετε με τα νέα όπλα κλπ. Δεν χάνετε τίποτα από αυτά.

Έχω ήδη τσιμπήσει max crit hit chance σε rings & bracers (6%) amulets (10%) και gloves (10%). Το χειρότερο crit hit chance που έχω στους χαρακτήρες μου είναι 48.5% :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Thanks Chosen ήθελα μία γνώμη πάνω σε αυτό το θέμα.

Ακόμα μία απορία που έχω είναι τι stats πρέπει να έχει ένας βάρβαρος για να αντιπεξέλθει στο torment iv.

Στο torment III το πάω αργά και σταθερά αλλά στο ιν τρώω πολλές μπούφλες :(

Link to comment
Share on other sites

Thanks Chosen ήθελα μία γνώμη πάνω σε αυτό το θέμα.

Ακόμα μία απορία που έχω είναι τι stats πρέπει να έχει ένας βάρβαρος για να αντιπεξέλθει στο torment iv.

Στο torment III το πάω αργά και σταθερά αλλά στο ιν τρώω πολλές μπούφλες :(

Δε θελει ιδιαιτερο gear το torment iv Setup θελει καλο skill set-crit-hp regen-as fine tuning και ενα ικανοποιητικο health pool.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πούλησα ό,τι είχα από radiant star και χωρίς υπερβολή, φεύγουν αμέσως. Όταν λέω αμέσως, εννοώ δεν προλαβαίνεις να τα δεις στα auctions σου, με το που βάζεις την τιμή και πατάς Enter, σου δίνει το gold. Δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτό, αλλά με 150m είμαι έτοιμος για ό,τι crafting χρειαστεί στο RoS.

Επίσης, hint: ξεφορτωθείτε ό,τι έχετε απο items με str/dex/int stats και κρατήστε ό,τι έχει crit hit chance & crit hit damage. Το μονάκριβό σας Amulet με 300 vitality & 300 strength, με το RoS θα αντικατασταθεί αμέσως με καινούριο που έχει 800 vitality & 1200 strength.

Ενώ τα items με % crit hit chance/damage, θα δίνουν εξίσουν δυνατό boost σε ότι base damage θα έχετε με τα νέα όπλα κλπ. Δεν χάνετε τίποτα από αυτά.

Έχω ήδη τσιμπήσει max crit hit chance σε rings & bracers (6%) amulets (10%) και gloves (10%). Το χειρότερο crit hit chance που έχω στους χαρακτήρες μου είναι 48.5% :hehe:

Και εδώ έρχεται το τεράστιο ερώτημα. Ποιος τα αγοράζει όλα αυτά;

Μήπως τα αγοράζει η blizzard; Μήπως η ίδια η blizzard έβαζε στο RMAH όλα τα τούμπανα item;

Λέμε τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Και εδώ έρχεται το τεράστιο ερώτημα. Ποιος τα αγοράζει όλα αυτά;

Μήπως τα αγοράζει η blizzard; Μήπως η ίδια η blizzard έβαζε στο RMAH όλα τα τούμπανα item;

Λέμε τώρα...

έτσι, πως αλλιώς θα έβγαζε το maximum από farmers/gold sellers κ.λπ. σε χρήματα!

Link to comment
Share on other sites

Καινούρια gems βλέπω...???!!!

Ναι, απο το PTR του RoS είναι το screenshot.

Δεν άλλαξα κάτι, γιατί δεν βγαίνει ο χαρακτήρας μου;

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Anomos-2303/hero/12317287

Eδώ είσαι Γιάγκο

Anomos - Community - Diablo III

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα αλλά δεν τρέχει... : P

Έχε τα μάτια σου ανοικτά, γιατί με το νέο patch βρίσκεις "τρέξιμο" παντού, έχω βρει σε όπλο, ring, bracers & παντελόνι

attachment.php?attachmentid=61210&stc=1&d=1395158488

Έμπα στο clan να σε φιλέψουμε τίποτα, πρέπει να έχω κάπου τα λίγο πιο καινούρια της Inna, που έχουν όλα +12% movement speed

post-129-1416078243,7413_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.