Jump to content



Recommended Posts

Είχα λίγο χρόνο, μπήκα με τον monk που έβγαζε mp4-5 εύκολα και σε καλό χρόνο, έφαγα τις φάπες μου, καθάρισα καλά τα πατώματα και βγήκα!

Ελπίζω αν ψάξω λίγο να βρω viable build...

Καμιά πρόταση;

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Αλλά παίζει ρόλο και τι items έχεις. Εγώ παίζω με αυτό...

Monk - Game Guide - Diablo III

Link to comment
Share on other sites

Είχα λίγο χρόνο, μπήκα με τον monk που έβγαζε mp4-5 εύκολα και σε καλό χρόνο, έφαγα τις φάπες μου, καθάρισα καλά τα πατώματα και βγήκα!

Ελπίζω αν ψάξω λίγο να βρω viable build...

Καμιά πρόταση;

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Αλλά παίζει ρόλο και τι items έχεις. Εγώ παίζω με αυτό...

Monk - Game Guide - Diablo III

Monk - Game Guide - Diablo III

Σπασμένο το mantra με το slow... 80% ΑΟΕ Slow :daisy:

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν ειπε ο ανθρωπος για regen αλλα resist!Πανω κατω τα ιδια θελεις με το 1.08

Με το monki μου, με 100Κ damage έπαιζα σε MP5-7 και είχα 600resists και X regen.

Τώρα σε Torment III-IV που μου πέρνει τον ίδιο χρόνο να καθαρίσω mobs, δεν αντέχω και με 600resists και X regen αλλά με 400 resists και περισσότερο regen.

Τουλάχιστον εγώ αυτά βλέπω.

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα και εγω λιγο χθες το κλασικο build ww που ειχα ειναι ακομα viable τουλαχιστον Torment I Act 1 φυσικα γιατι παιζω με Skorn και ριχνει σφαλιαρες.Με 2 1h θα ναι unplayble τωρα λογικα.

που επαιξα λιγο δε ψοφησα.Με 170κ dps unbuffed.To WOB τωρα μονο για περιπτωσεις SOS ειναι αν ειναι το healing pot στο CD ετσι οπως το εκαναν.Το παιχνιδι απ οσο επαιξα στην φιλοσοφια μου θυμισε δυστυχως παρα πολυ World of Warcraft.Τα mechanics δηλαδη.Ευτυχως φεραν πραγμα απο το Diablo 2 (items με καλα specials)

O βαρβαρος ειναι παρα πολυ καλο στο οτι δε ψοφαει ευκολα αν stackareis regen και hp και ριχνει ξυλο αλλα αργα.Δε ξερω για τα αλλα classes αλλα οπως τα βλεπω τα mechanics DH-Wizard θα ειναι top.Οι αλλοι θα ναι τρομεροι σε party και πιο πολυ gear-spec dependant.Γενικα το καναν party το παιχνιδι που ειναι καλο.

Mου πεσε και ενα legendary necklace πρεπει να ναι καλουτσικο

The Ess of Johan - Game Guide - Diablo III

Εμενα μου κατσε με 416 STR 92% CD 5% CD reduction 60% slow + sockett

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο συμβουλες του Στελιου δοκιμασα ενα build ωραιο...Μεχρι 4αρι παιζω κομπλε. Οχι οτι δεν πεθαινω ποτε αλλα με τετοια νουμερα που ριχνει δεν εχω θεμα... Δειτε το...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Icy20-2964/hero/34598314

ΥΓ Μεχρι τωρα δεν εχει γινει update...Σε λιγη ωρα φανταζομαι θα γινει. Με το 2 1hand παιζω με rend build μεχρι 3-4 οριο...

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια, δεν έχετε παράπονο.

winters ultimate support skillset for party is ready

Monk - Game Guide - Diablo III

PS. Θα τα σηκώσουμε όλα το τριήμερο.

Έγινε επεξεργασία από winters
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.