Jump to content



Recommended Posts

Από οτι κατάλαβα έχουν αφαιρέσει CD , MS , AS , AR , LS κ.λ. από το gear και κάνεις διανομή αυτών μέσω paragon level points για να έρθει ο χαρακτήρας στα ίσια του. Το άλλο κουλό της υπόθεσης είναι πως πλέον κραφτάρεις με λιγότερα υλικά και κατάργησαν tome of secrets (με το έτσι θέλω) και πρέπει να μαζέψεις κάτι άλλες π@π@ριες δε θυμάμαι πως λέγονται.Τουλάχιστον δε σου επιστρέφουν πίσω στα αντίστοιχα...τι να πω...

Με τον monk που έπαιζα άνετα mp2-mp3 τώρα είμαι μέχρι master παραπάνω δε την παλεύω , θέλει ψάξιμο και βαριέμαι...

https://www.youtube.com/watch?v=SQdXazG298M

Link to comment
Share on other sites

εγώ που το έπαιξα με μια καραπέτσινη μονκ (solo την πήγαινα ΜP7-8) μπορώ να πω ότι ξαναενθουσιάστηκα με το game...

Θέλει μπόλικο ψάξιμο (ξανά), τρέξιμο πολύ (ξανά), μάζεμα μπόλικου λουτ (ξανά) και SKYPE ΞΑΝΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν προκειται να ασχοληθω πολυ, σιγουρα ομως σημερα θα το τσεκαρω.

Δεν νομιζω να υπαρχει λογος για καψιμο απο τη στιγμη που βγαινει το RoS σε λιγοτερο απο ενα μηνα....

Στις 25 Μαρτιου ομως, θα γιορτασω την εθνικη επετειο παλι στα μπουντρουμια!

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ, λόγος για κάψιμο δεν υπάρχει γιατί και εγώ θέλω να ξεκινήσω τον σταυροφόρο...αλλά πρέπει να καταλάβω τι παίζει αλλά και να μαζέψω κάνα αντικείμενο για τον χαβαλέ κλπ

Link to comment
Share on other sites

Oυτε το rend spec δουλευει.Βαρβαρος στατικος τωρα σε μπουγιο δε μπαινεις και αργος.Ρε λετε να το γυρισω σε Throwable weapon build?

Δημητρη εγω μεχρι Τ3 ψιλοδουλευει το rend spec μαζι με revenge, hota , war cry. Οχι οτι κοβω αλλα τουλαχιστον δεν πεθαινω σαν το μοσχαρι καθε λιγο... Βεβαια σε ubers που δοκιμασαμε χτες επρεπε να καιταρω ασχημα για να μην ψοφαω (στον siegebreaker) γιατι τωρα που δεν ανεβαινει το fury σαν τρελο και δεν δουλευει το LS δεν την πολυπαλευω...Θελει ψαξιμο.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μ'άρεσε! Πολύ κιόλας!

Μινι expansion το κάνα με τόσες αλλαγές, νέο game έγινε!

Τα drop έχουν αναβαθμιστεί πολύ αισθητά

Σε Torment I με παρατημένο εδώ κ κάνα χρόνο Barbarian, το rend spec που είχα κ πρίν στο περίπου δουλεύει μια χαρά

Act I έπαιξα χθες κανένα 3ωρο, 3-4 deaths κ αρκετά καλός ρυθμός. Θα δοκιμάσω και στα άλλα Act τι γίνετε.

Για την ώρα το gear μου είναι πολύ μέτριο έως κακό όμως οπότε δεν έχω μεγάλες προσδοκίες.

Και 2 Legendary που μου κάτσαν κουτί!

Screenshot000.jpg

Screenshot002.jpg

Link to comment
Share on other sites

Από ότι τελικά βλέπω το ww και το wotb τώρα ποια είναι τελειωμένα.Μόνο wotb για 20sec's!!!

Από κει και πέρα ξαναγυρνάω στα παλιά spec's.Με ground stomp(overpower?τι λέτε να προτιμήσω?),frenzy,hammer of the ancients...

Έχουν βγάλει πολύ dmg από τα passive's και έχω ξενερώσει(πέρα από το ww που τώρα πια τέλος, όπου εκεί ήταν η super ξενέρα)!

Το έβαλα δοκιμαστικά τέρμα στο level και δεν παλευόταν.Στα πρώτα 5 λεπτά...dead! Τώρα είμαι στο 3 και έχει νόημα.

Πριν το update έπαιζα mp10 και ήμουν πένα.Απορώ τι gear και τι χρειάζεται και τι πρέπει να κάνουμε για να παίξουμε με το update στο τέρμα(6)???!!!

Link to comment
Share on other sites

Είχα λίγο χρόνο, μπήκα με τον monk που έβγαζε mp4-5 εύκολα και σε καλό χρόνο, έφαγα τις φάπες μου, καθάρισα καλά τα πατώματα και βγήκα!

Ελπίζω αν ψάξω λίγο να βρω viable build...

Καμιά πρόταση;

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμεις οι καμενοι χτες καναμε 2 ωρες cursed chest runs και πρεπει να πηρα 5-6 paragon LOL να δουμε ποτε θα το πατσαρουν αυτο...

ΥΓ Το πατσαραν ηδη αλλα το θεμα ειναι οτι εχω την εντυπωση οτι με κατεβασαν 2-3 level! Απατεωνια?

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.