Jump to content



Recommended Posts

Oπως και μαλλον δε θα υπαρχει σπασμενο 2hand οπως το skorn στο 70 αντιστοιχο για τον λογο και μονο αυτο

Βεβαια αν υπαρξει τους κλαιω ολους που θα πεσουν πανω σε ενα crusader :D

Link to comment
Share on other sites

:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:

ειμαι ακομα σε τετοια φαση απο χθες....η πιο σημαντικη ανακοινωση(και η πιο καλη πιστευω)

jay wilsom:tomato:

josh mosqueira :banging::banging::banging::banging::banging::banging:

και κατι ασχετο παιδια.αν ειναι καποιος που θελει να παρακολουθει εξελίξεις του game αυτο ειναι το group sto fb https://www.facebook.com/Diablo3GreekFans

το οποιο ειμαι εγω διαχειριστής.επισης μπορει να βλεπει τα βιντεο μου (στα ελληνικα) εδω Diablo3greekfans - YouTube

οπως και το Live stream Μου εδω

Eisen_heim - Twitch

ευχαριστω προκαταβολικα....

Link to comment
Share on other sites

Κάλλιο αργά παρά ποτέ, αν κι εγώ δε ξανακουμπάω το game αν δε βγει crusader-expansion.

Αλήθεια, πόσοι απ' τους ''παλιούς'' συνεχίζετε να παίζετε ακόμα; (εκτός απ' τον καψιματία τον kostantino :p )

Link to comment
Share on other sites

Αγαπάμε Diablo, παίζω δυο - τρεις ώρες τη μέρα τους τελευταίους μήνες, με μπρίζωσε και [MENTION=24729]tsakos19[/MENTION] με τα videakia πριν 10 μέρες και άφησα τον DH 57paragon και ξεκίνησα από το 0 Βabr, σήμερα πήγα 50

Link to comment
Share on other sites

Αγαπάμε Diablo, παίζω δυο - τρεις ώρες τη μέρα τους τελευταίους μήνες, με μπρίζωσε και [MENTION=24729]tsakos19[/MENTION] με τα videakia πριν 10 μέρες και άφησα τον DH 57paragon και ξεκίνησα από το 0 Βabr, σήμερα πήγα 50

Νομιζω πως ανεβηκες αρκετα γρηγορα και ευκολα εtσι syban?

Link to comment
Share on other sites

lol, μόλις μου ήρθε και mail να μου πει οτι θα κλείσουν το AH.

Συμφωνώ κι εγώ οτι είναι καλό νέο και δεν έπρεπε να έχει μπει από την αρχή.

Μ' αυτα και μ' αυτά έχω αρχίσει και σκέφτομαι μήπως ξαναμπώ για κανένα HC run....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.