Jump to content



Recommended Posts

επίσης παιδιά μην ξεχνάτε ότι παλιά είμασταν και πιτσιρικάδες...(εγώ είμαι 31 σε ένα μήνα) παλιά τα παιχνίδια τα γούσταρα πιο τρελά από ότι τώρα...βάλτε και αυτό λίγο στην παράμετρο...μπορεί δηλαδή να έβλεπα το d3 14χρονό πόσο ήμουν όταν είδα το d2 Και να έλεγα "δεν υπάρχει καλύτερο παιχνίδι"...

τέσπα Μάριε, Γιώργο, Ορέστη, Κώστα και λοιποί προετοιμαστείτε...

Link to comment
Share on other sites

επίσης παιδιά μην ξεχνάτε ότι παλιά είμασταν και πιτσιρικάδες...(εγώ είμαι 31 σε ένα μήνα) παλιά τα παιχνίδια τα γούσταρα πιο τρελά από ότι τώρα...βάλτε και αυτό λίγο στην παράμετρο...μπορεί δηλαδή να έβλεπα το d3 14χρονό πόσο ήμουν όταν είδα το d2 Και να έλεγα "δεν υπάρχει καλύτερο παιχνίδι"...

τέσπα Μάριε, Γιώργο, Ορέστη, Κώστα και λοιποί προετοιμαστείτε...

χαχαχαχα σε μενα το λες????εγω κοντευω να αφησω το σωμα μου στα desktop..ξεκινησα και Livestream το game και σας περιμενω ολους......εδω θα μαι ...παμε για τον 5ο 100 αρι....

** ξεχασες την ψυχη απ το λονδινο ταβλι.....τον παν μεγιστο WD Ζιλακ.....

***ελπιζω να μπει και ο ποκοπικος αν ειναι ευκολο...θελω να δω ολοι την παρεα παλι in....

*****μου λειψατε ρε αλητες....

Link to comment
Share on other sites

μην ξεχνατε οτι με τα παραγκον που εχουν οι χαρακτηρες θα μπορουν να δινουν paragon points σε καθε εναν νεο χαρακτηρα π.χ τον νεο παλαντιν....με τα paragon points θα μπορεις να δινεις στοιχεια οπως str vit dex κ.λ.π...oποτε εχοντας πολλους 100 αριδες η και πιο χαμηλα παραγκον θα μπορουν να παρουν περισσοτερα στατ....δλδ οσους πιο πολλους 100 εχεις τοσο το καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

@Hondo εγώ. Μιλαω πάντα για casual gaming. Gambling δεν έκανα ποτέ. Για μένα δεν έχει τόσο σημασία να φτάσω 99 level η οτιδήποτε. Απλά θεωρώ ότι το exp του d2 έδωσε στο παιχνίδι γενικά σαν εμπειρια.

Τώρα για το d3. Από πλευράς ατμόσφαιρας. Το πρώτο act πετυχαίνει απόλυτα το στόχο του. Μετά τα χαλάει λίγο και κυρίως στην παρουσίαση του story. Εμένα με χάλασε περισσότερο ότι δε δώσανε σε αυτο το κομμάτι μια πιο οριμη προσέγγιση. Ενώ τα side stories είναι πολύ καλογραμμενα στο main το χαλάνε αρκετά.

Αλλά με εκατοντάδες ώρες gameplay δε θα πω ποτέ ήταν μούφα. Όπως κάνουν πολλοί...

Και η μουσική δεν ήταν αντάξια των προσδοκιών (λάθος που έφυγε ο Matt uelmen).αλλά δεν ήταν κακή.

Ελπίζω το expansion να είναι σκοτεινό και ατμοσφαιρικό όπως πρέπει

Link to comment
Share on other sites

Τωρα πια να 100αρισεις ειναι σχετικα ευκολο. Για εμας που ξεκινησαμε απο την αρχη ηταν παρανοια. Μονο ατομα με 900+ ωρες εφταναν 100. Τωρα και με 100-200 ωρες εισαι εκει πιστευω ευκολα...

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο ή μάλλον καταπληκτικό cinematic, αλλά.....αρε blizzard έγινες τέρμα εμπορική και εσύ

Sent from my HTC One

Τώρα το κατάλαβες;

Τόσα χρόνια που για ένα απλό transfer χαρακτήρα στο WoW χρεώνει 20 ευρώ είναι καλά;

Πάνε οι παλιές καλές εποχές που σκεφτοντουσαν πραγματικά τον gamer και δεν τον βλέπανε σαν πορτοφόλι.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα κάποιος που γνωρίζει καλά να μου εξηγήσει σχετικά με τα breakpoints και τι ακριβώς ειναι τα ticks και τα frames που υπάρχουν σε όλους τους πίνακες που έχω βρει στο google.. Διαβάζω εδώ και καμία ώρα ένα σκασμό forum, βρήκα και calculators αλλά στην πραγματικότητα δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς διαβάζω :) παίζω μάγο στυλ boomsorc και νομίζω έχει σημασία τώρα να καταλάβω τι ειναι ακριβώς τα breakpoints για να ξέρω πως να αναβαθμισω τον εξοπλισμό. (Mp 10 παίζω άνετα μόνος αλλά πρέπει να ανεβασω aps για να πέφτουν πιο γρήγορα)

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.