Jump to content



Recommended Posts

ούτε εγώ έχω κάποιο πρόβλημα με τα fps 60 σταθερά με vsync ανοιχτό, αλλιώς είναι στα 200 και πηγαίνει καρέ καρέ :o το μόνο πρόβλημα που έχω εντοπίσει είναι στο act3 σε κάποια σημεία σπάνε τα γραφικά σαν να έχει χαλάσει η κάρτα μου, αλλά διάβασα ότι είναι πρόβλημα στο κώδικα του game.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μια χαρά είμαι. Το πρόβλημα είναι του παιχνιδιού που φαίνεται να κάνει load on demand όταν χρειαστεί κάτι για πρώτη φορά, πχ τα animation κάποιου mob που συναντάς για πρώτη φορά στο session κτλ. Μετά μένουν στη cache και όλα οκ.

Αν έχεις το resource, aka δεν είσαι barbarian, καλό είναι να χρησιμοποιήσεις όλα τα abilities σου από 1 φορά στη πόλη. Θα δεις ότι το stutter του να τα "φορτώσει" θα γίνει εκεί και δε θα σου γίνει στη πρώτη μάχη (εκεί θα σου γίνει γιατί θα φορτώσει των mobs :D ).

Αν τώρα μιλάς για mid-game δεν ξέρω. Μπορεί να είναι από άτομα που μπαινοβγαίνουν σε public game (που προκαλεί ένα στιγμιαίο stuttering) μέχρι lag spikes.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ασχολήθηκα με hc, και τελικά μετά από ένα άγριο στρίμωγμα, elite με plague, desecrator, molten, horde πήρε τον δρόμο για τον παράδεισο...

θεός σχωρέστην...

Επισήμως λοιπόν παρατάω το d3 και περιμένω σοβαρά πράγματα από το game...(κοινός update και expansion)

Link to comment
Share on other sites

ασχολήθηκα με hc, και τελικά μετά από ένα άγριο στρίμωγμα, elite με plague, desecrator, molten, horde πήρε τον δρόμο για τον παράδεισο...

θεός σχωρέστην...

Επισήμως λοιπόν παρατάω το d3 και περιμένω σοβαρά πράγματα από το game...(κοινός update και expansion)

Join the club :)

Link to comment
Share on other sites

Ειδα οτι ηδη εκανες την σωστη κινηση και το βαλες real money το item! ξεκινα 250 και πεφτε, ειναι αμαρτια να το δωσεις για gold. (γνωμη μου)

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για ενα πραγματικα ΤΕΛΕΙΟ drop! :T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.