Jump to content



Recommended Posts

παρε ένα απλό lacuni για αρχή...(άμα θες να σου δανείσω το δικό μου)...επίσης να σου δανείσω και της IK μπότες μου να δεις διαφορά και πόσο θα χαρείς με +24% speed...να σου δώσω και το spear...και αποφασίζεις...

Link to comment
Share on other sites

στις 350 ώρες που χρειάστηκαν περίπου για να πάω 100 είχα 2 καλά drops ουσιαστικά αξίας 2b περίπου (άντε 2.2 βαριά βαριά) από εκεί και πέρα τίποτα άλλο, μόνο ψιλαδούρες (σε σχέση με αυτά) και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ τίποτα καλό για τον μάγο μου

2.2b για 350ωρες ειναι παρα μα παρα πολυ καλα....σε 1000ωρες gameplay με WD καταφερα να χτισω gear αξιας 4b...και επειδη λογικα θα ειχες και αλλα drops αλλα + το gold κατω οποτε παμε πανω απο 2ευρω/ωρα....

Link to comment
Share on other sites

Αν γκρινιάζουν οι Barbs, τι να πούμε έμεις;

Οι μονκαδες ειναι οι μονοι που δεν πρπεει να γκρινιαζουν...τετοιο τρελο μπαφ σε χαρακτηρα δεν εχω δει.....απο 100% damage σε 300......και ειναι το ελαχιστο που λεω....ολος ο κοσμος ανεβαζει μονκ Και wd.....

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις που πηραμε την αποφαση να το γυρισουμε σε μαγουλα..... κλαιμε με μαυρο δακρυ.

ε μα κ συ μου παιζεις με το σανδαλι του cain για ΧΡ... σε λιγο θα μου την βγαλεις παγανιά και χωρις βρακι...

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: να προτιμησω οπλο με 1150dps κ 2.6ls η 1050 με 2.9 ls? δεν με νοιαζει μα παιζω μονο σε mp1-3 αλλα κ στα μεγαλα μετα το patch. Dps μου χωρις b rage 130-150 αναλογα αν φοραω hellfire.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.μια ερώτηση θέλω να κάνω σχετικά με RMAH.Πούλησα χθές το πρώτο αντκείμενο και μέχρι σήμερα δεν μου έχει έρθει μήνυμα από την Blizz με τα στοιχεία της πώλησης (που λέει ότι θα μπούν τα χρήματα σε 72 ώρες, ξέρετε).Στο completed tab φυσικά έχει θαυμαστικό και processing.Είναι φυσιολογικό?Το έχει πάθει κανείς?Επειδή έχω ακούσει ότι αυτό το αρχικό mail έρχετε σχετικά άμεσα.Περιμένω απαντήσεις σας παιδιά!Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.μια ερώτηση θέλω να κάνω σχετικά με RMAH.Πούλησα χθές το πρώτο αντκείμενο και μέχρι σήμερα δεν μου έχει έρθει μήνυμα από την Blizz με τα στοιχεία της πώλησης (που λέει ότι θα μπούν τα χρήματα σε 72 ώρες, ξέρετε).Στο completed tab φυσικά έχει θαυμαστικό και processing.Είναι φυσιολογικό?Το έχει πάθει κανείς?Επειδή έχω ακούσει ότι αυτό το αρχικό mail έρχετε σχετικά άμεσα.Περιμένω απαντήσεις σας παιδιά!Ευχαριστώ

yep normal είναι...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.μια ερώτηση θέλω να κάνω σχετικά με RMAH.Πούλησα χθές το πρώτο αντκείμενο και μέχρι σήμερα δεν μου έχει έρθει μήνυμα από την Blizz με τα στοιχεία της πώλησης (που λέει ότι θα μπούν τα χρήματα σε 72 ώρες, ξέρετε).Στο completed tab φυσικά έχει θαυμαστικό και processing.Είναι φυσιολογικό?Το έχει πάθει κανείς?Επειδή έχω ακούσει ότι αυτό το αρχικό mail έρχετε σχετικά άμεσα.Περιμένω απαντήσεις σας παιδιά!Ευχαριστώ

περιμενεις,θα μπουν κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

1.0.7 Is Very Close, To AH or Not to AH, Adding Sockets Not Likely To Come Soon, Angels Will Never Be a Playable Class, Blue Posts, Project Blackstone - News & Announcements - Diablo Discussion and Community Forums - DiabloFans.com

Looks like we might see 1.0.7 as soon as Tuesday!

θελω να δω ποσοι wiz θα μετατραπουνε σε wds και ποσοι βαρβαροι θα γινουν μονκ....χεχε....επισης θελω να δω ποσο κλαψα θα πεσει για τους wds και τους monk.....(ξανα χεχε)

ειδωμεν η τριτη-τεταρτη πλησιαζει....

Έγινε επεξεργασία από tsakos19
Link to comment
Share on other sites

Οι εχοντες απειρο χρονο ισως το κανουν αυτο. Για μας που απλα θελουμε να καλυτερεψουμε το χαρακτηρα μας δεν προκειται να γινει ποτε, θα χρειαζοταν μηνες για καποιον να φτιαξει και 2ο χαρακτηρα οπως θελει... Δεν ξερω για την τριτη μακαρι να ισχυει αλλα το βλεπω για 15-20 του μηνα εγω πιο ρεαλιστικα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.