Jump to content



Recommended Posts

Public Test Realm -- Patch 1.0.7 Notes - Diablo III

τσαμπα η αναμονη........πολυ κακο για το τπτ......

αυτο το 110 % στο marquise ειναι για γελια....δλδ σου λεει δωσε 3 radiand,20 mil και θα παρεισ +10% critical damage :-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O

Link to comment
Share on other sites

Public Test Realm -- Patch 1.0.7 Notes - Diablo III

τσαμπα η αναμονη........πολυ κακο για το τπτ......

αυτο το 110 % στο marquise ειναι για γελια....δλδ σου λεει δωσε 3 radiand,20 mil και θα παρεισ +10% critical damage :-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O

Hμουν σχεδον σιγουρος οτι ετσι θα 'ναι... Απορω με ποια λογικη 3πλασιαζουν (και βαλε) το κοστος και αυτο που παιρνεις δεν αυξανεται αναλογικα (τουλαχιστο να διπλασιαζοταν). Οτι 'να 'ναι.

Έγινε επεξεργασία από ardi21
Link to comment
Share on other sites

αληθεύει?? χαχαχαχαχα...λυπάμαι αυτούς που έδωσαν λεφτά να πάρουν ότι tome και square gem υπήρχε...για μια ακόμη φορά έπεσαν θύματα της Bliz....

τέσπα κάντε υπομονή λογικά θα φάνε κράξιμο...

p.s. ξεκίνησα και λίγο το path of exile thanks to Kalidor... μιλάμε για τελείως διαφορετικό παιχνίδι με μάχες που θέλουν τακτική και όχι το τυφλό σύστημα του diablo...και όχι μόνο...σας προτείνω να το δοκιμάσετε.. Άρα θα 100ρίσω λίγο αργότερα από ότι περίμενα ;)

Link to comment
Share on other sites

όχι....αλλά είναι πιο challenging απλά...

επίσης μπορείς να κάνεις χαρακτήρα και μετά από το τεράστιο skill tree μπορείς να τον κάνεις multi char...π.χ. ranger / mage....

επειδή είναι indie προσπάθεια πάντως το έχω συμπαθήσει μπορώ να πω αρκετά...θα γίνω supporter...

Τέσπα όχι αλλά για το poe...εδώ είναι d3...απλά επειδή είναι hack&slash και ιδίου τύπου σχεδόν με το d3 απλά το έγραψα εδώ για να το δοκιμάσουν και τα παιδιά όποιος ενδιαφέρεται...

Link to comment
Share on other sites

Μου μυριζει Limbo....:getlost:

οι ανθρωποι εκαναν ατμοσφαιρικο παχνιδι(και μαματω) με μολισ 4 κουμπια....και αλλοι δεν μπορουν ενα σωστο Patch να κανουν

Έγινε επεξεργασία από tsakos19
Link to comment
Share on other sites

διαβάζω κάτι σχόλια στα patch notes και λένε..

"Please reconsider the cost as playing merchant on the AH is not really my forte"... True και κάνει αναφορά για τα gems και την τιμή του unsocket...

"Dyes on legs and gender change"... +1 (barb με Innas+ice climbers+ik chest είναι μια αηδία και μισή)

"1 click gem creation if you have the mats" +1

εγώ θέλω το bash -> punish rune να έχει μια ένδειξη όταν στακάρει για να βλέπουμε τι γίνεται και όχι να μετράμε από μέσα μας :p... ;)

Link to comment
Share on other sites

Patch 1.0.7 Now Available on PTR - Diablo III

πρωτες εντυπωσεις απο το dueling:

1)WD (spirit walk,haunt,spirit vessel,hex) και DH (smoke screen) φενεται να ειναι τα πιο OP class στο pvp...

2)το dmg που εχεις οταν μπαινεις στην αρενα φενεται να τρωει nerf γιατι τα νουμερα που βλεπεις ειτε εχεις 200k dps ειναι 400k dps περιπου τα ιδια..οποτε προτιμερο να εχεις στακαρει vitality gems ασπιδα για off-hand και ιτεμς με cc reduction %...

Αρκετα διασκεδαστικο θα ελεγα ειναι απο τα features που σου δινουν την δυνατοτητα να τεσταρεις skills και gear και ελειπε πολυ απο το παιχνιδι...Πρεπει να εισαγουν κ αλλες αρενες (μια σε καθε act)...και επιπλεον να εχει frag counter

Ισως το σημαντικοτερο και πιο απαραιτητο patch του game ως τωρα γιατι απο την βλεπεις τα εκατομυρια gold που ξοδεψες να πιανουν τοπο και δευτερον μπορεις να καταλαβεις που θα πρεπει να επενδυσεις τα χρηματα σου απο εδω και περα...

Link to comment
Share on other sites

και αφου χθες πηρα την αποφαση να κανω install το ptr , το καναμε κανονικα και απο καθαρη βλακεια στο copy εβαλα σερβερ ''αμερικας'' με αποτελεσμα να μην μπορω να μπω στο Game για 72 ωρες (:haha::haha::haha::haha:)

απο αυτα που ειδα παντως μπορω να πω μου αρεσε η ολη φαση...βεβαια θελω να δω και doctor στην δραση.ειδα ολους τους αλλους....για να δουμε λοιπον.....

ασχετο εχει κανενας ιδεα αν μπορω να το κανω νωριτερα απ το cooldown Των 72 ωρων???

Link to comment
Share on other sites

εγώ όπως πάντα θα περιμένω την κανονική βερσιόν... τι ptr και gtr....:p

Για να καταλάβετε λοιπόν γιατί θεωρώ το απλό echoing fury (με socket απλό χωρίς cc) overpriced του κερατά...

Έχω σπαθί με 1070 (?)dps, 120str και 270vit με τρύπα και 1,4hps. Και βρίσκω bidαρισμένο, echoing με 150str/100vit 1090dps 1,41hps στα 35μύρια... Το σπαθάκι μου το πήρα 5μύρια...και δεν έχει fear...

Σας το λέω να κοιτάτε και τα rare καθώς μπορεί κανείς να εξοπλιστεί πολύ ωραία με low cost..

Link to comment
Share on other sites

εγώ όπως πάντα θα περιμένω την κανονική βερσιόν... τι ptr και gtr....:p

Για να καταλάβετε λοιπόν γιατί θεωρώ το απλό echoing fury (με socket απλό χωρίς cc) overpriced του κερατά...

Έχω σπαθί με 1070 (?)dps, 120str και 270vit με τρύπα και 1,4hps. Και βρίσκω bidαρισμένο, echoing με 150str/100vit 1090dps 1,41hps στα 35μύρια... Το σπαθάκι μου το πήρα 5μύρια...και δεν έχει fear...

Σας το λέω να κοιτάτε και τα rare καθώς μπορεί κανείς να εξοπλιστεί πολύ ωραία με low cost..

Ξεχνάς το +.25 που δείνει στο offhand.

Link to comment
Share on other sites

εγώ όπως πάντα θα περιμένω την κανονική βερσιόν... τι ptr και gtr....:p

Για να καταλάβετε λοιπόν γιατί θεωρώ το απλό echoing fury (με socket απλό χωρίς cc) overpriced του κερατά...

Έχω σπαθί με 1070 (?)dps, 120str και 270vit με τρύπα και 1,4hps. Και βρίσκω bidαρισμένο, echoing με 150str/100vit 1090dps 1,41hps στα 35μύρια... Το σπαθάκι μου το πήρα 5μύρια...και δεν έχει fear...

Σας το λέω να κοιτάτε και τα rare καθώς μπορεί κανείς να εξοπλιστεί πολύ ωραία με low cost..

το max και min damage????

Link to comment
Share on other sites

w8 w8...+0.21-25 πάει KAI στο όπλο εξ αριστερών? Αυτό αφορά το attack speed στο ίδιο το echoing...(πως έχει δηλαδή 1,41-1.45 από την μάνα του; )

Το max και min dmg πάει στο ίδιο το όπλο και αυξάνει το dps του...

Τόσο καιρό εντελώς λάθος δηλαδή έχω καταλάβει το dps/as calculation?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.