Jump to content



Recommended Posts

Πλάκα κάνεις ε? 120€?! Πες μου ότι έκανες photoshopια...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

οχι φιλε δεν εκανα...αν θελεις στειλε μου το email σου να σου προωθησω το email που μου εστειλε σημερα το πρωι η blizzard...

Link to comment
Share on other sites

φιλε δυο πραγματα μετρανε στο diablo ποσο mf εχεις και ποσο γρηγορα φαρμαρεις....τα καλα ερχονται μετα τα 60-65 paragon...για μενα πχ efficient mf ειναι πανω 400 και λιγοτερο απο 40 λεπτα το run...προσωπικα φαρμαρω μονιμα στο mp3 και κανω το κλασικο run στο act3 σε λιγοτερο απο 40λεπτα οταν σολαρω...

φιλικα παντα..

Έγινε επεξεργασία από larry4
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5467]larry4[/MENTION] Να σου πω, αυτό είναι που διαφημίζουν σαν "έξτρα εισόδημα από το σπίτι σου" ? :hehe:

προσωπικα ως τωρα δν εχω βγαλει ουτε ευρω για μενα απο το game γιατι ολα τα επενδυω στον δοκτορα (αυτη την στιγμη αξιζει πανω απο 700ευρω ολο το gear) γιατι απλα παιζω το game και εχω σκοπο να εχω οσο υψηλοτερο pvp dummy οταν θα βγει το pvp...οπου λεφτα καλα πιστευω θα βγουν τοτε γιατι ο κοσμος θα παιζει pvp επομενως θα φαρμαρει λιγοτερο αρα και λιγοτερα items στο ah οποτε η σημερινη αξια των items θα τριπλασιαστει συν οτι το κινητρο να σκοτωνεις εναν player θα ειναι πολυ μεγαλυτερο απο το να τρως τον diablo στο mp10...

Link to comment
Share on other sites

Μη κανεις αυτες τις θεωρησεις Larry..

Απλα η κλασικη blizzard σε καθε major patch και αν κρινω ειδικα απο την μακροχρονη ιστορια στο WoW και επομενως και στο WoaBlo με το major pvp patch θα προσθεσει και pvp items.Κανα movement impairing trinket κλπ.Κοινως κανε επενδυση σε ρευστο και gold και οχι σε gear γιατι ισως βρεθουμε προ εκπληξεων φαση ακομα και τα high pvp level items να ναι ilvl 64 π.χ

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω θα σε σὐμφερε καλύτερα να ζητήσεις 2 η 3 bilion στα forums αλλα και πάλι nice job.

Εχω δει να δινουν 50αρικα για πολύ χειρότερα items.

Όσο για το farming εγώ δεν έχω δει σοβαρή διαφορά είτε με 390mf είτε με 550mf.

To μόνο που παρατηρώ για καιρό τώρα είναι οτι το σαβ-κυρ μπορεί να σηκώσω μέχρι και 10 συνολικά στις 3 η 4 ώρες ενώ τις καθημερινές για το ίδιο διάστημα από κανένα μέχρι 1 η δύο.

ακόμα και pre-patch μου δινόταν η εντύπωση οτί το leg drop rate εξαρτάται άμεσα από το πλήθος των ανθρώπων που παίζουν το παιχνίδι τη συγκεκριμένη στιγμἠ.

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε δεν εκανα...αν θελεις στειλε μου το email σου να σου προωθησω το email που μου εστειλε σημερα το πρωι η blizzard...

Oχι βρε πλακα εκανα, απλα σε παρακαλω μη παιζεις με τα νευρα των υπολοιπων που δεν εχουν σταυρωσει σωστο drop ποτε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω θα σε σὐμφερε καλύτερα να ζητήσεις 2 η 3 bilion στα forums αλλα και πάλι nice job.

Εχω δει να δινουν 50αρικα για πολύ χειρότερα items.

Όσο για το farming εγώ δεν έχω δει σοβαρή διαφορά είτε με 390mf είτε με 550mf.

To μόνο που παρατηρώ για καιρό τώρα είναι οτι το σαβ-κυρ μπορεί να σηκώσω μέχρι και 10 συνολικά στις 3 η 4 ώρες ενώ τις καθημερινές για το ίδιο διάστημα από κανένα μέχρι 1 η δύο.

ακόμα και pre-patch μου δινόταν η εντύπωση οτί το leg drop rate εξαρτάται άμεσα από το πλήθος των ανθρώπων που παίζουν το παιχνίδι τη συγκεκριμένη στιγμἠ.

το drop rate των legendaries δν εχει σχεση με το ποσα ατομα παιζουν το game ειναι καθαρα θεμα πιθανοτητων και εξηγουμε...500mf προ patch σημαινε 0,5% πιθανοτητα να πεσει legendary απο single mob τωρα η πιθανοτητα εχει παει στο 1%...απλα συνηθως τα παιρνεις μαζεμενα...δλδ 3-4 σε ενα run και στα υπολοιπα 4-5 τπτ....ανα 5 legenderies ενα πουλιεται σιγουρα...επισης η πιθανοτητα να πεσει legendary ειναι πολυ μεγαλυτερη οσα περισσοτερα ειναι mobs ειναι μαζεμενα

οσο για το ιτεμ το εδωσα παρα πολυ καλα γιατι στο gold ah ειχε παραπλησια στα 300m...απλα πολλες φορες ειναι να βαζεις ενα ιτεμ ah στο σωστο timing...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.