Jump to content



Recommended Posts

Μπορεί κάποιος να μου πει τι γράφει γιατί από δουλειά δεν έχω πρόσβαση? thanks

ps 80K το dps....πλησιάζουμε το φράγμα των 100...

October 23
General

The scaling bonus to monster damage in Inferno difficulty has been reduced by approximately 25% for all Monster Power levels

For more information, please click here


The following changes have been made to Xah'Rith the Keywarden:

He can no longer spawn with the Illusionist or Fast affix
The damage dealt by a number of his abilities has been reduced
The movement speed reduction applied by his Cold attacks has been reduced
His size has been slightly reduced



Bug Fixes

Fixed a server crash that could occur if a player transitioned between Acts while a "goatman" monster was drumming



October 18
Bug Fixes

Fixed a bug with the Reflects Damage monster affix that caused it to generate errors and deal no damage when triggered by a pet
Fixed a crash that could occur when Arcane Enchanted monsters spawned their arcane beams in locations outside of the game world
Fixed a crash that could occur when "uber" Skeleton King (in the Realm of Discord) or "uber" Rakanoth (in the Realm of Chaos) teleported outside of the game world
Fixed a crash that could occur when "uber" Siege Breaker (in the Realm of Turmoil) used his Roar attack while holding a player in mid-air

Link to comment
Share on other sites

Μα ετσι κι αλλιως εχουν γινει κρυφες αλλαγες, ο keyguardian στο 3ο act δεν ειναι illusionist οπως στην αρχη που επεφτε τρελος ταφος για παραδειγμα.

Τα drops τις πρωτες μερες ηταν εξωφρενικα και τωρα εχουν πεσει αισθητα (στην αρχη ειχα μεχρι και 6 legendary σε ουτε 6 ωρες παιχνιδιου)

Μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι πουλανε τα gems στο ah πιο φτηνα απο οτι κραφταρονται?

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ειναι πολυ σωστη αυτη η παρατηρηση ειδικα για party μιας και το ζητουμενο ειναι η ταχυτητα που τελειωνει ενα run

Ομως θελει μια προσοχη αυτο το build και η προσοχη λεγεται reflect damage!!!οταν βρεις τετοιο ελιτε εαν το damage σου υπερβει το οριο που μπορει να καλυψει το armour σου ακομα και για monk(εγω πχ) ειναι καταδικαστικο αυτο το +52%!!!!

πιστευω τους βαρβαρους δεν τους ακουμπαει τοσο πολυ ομως monk,dh τους στελνει αδιαβαστους!!!!

αποψη μου

Βασικα οποιος παιζει με Gloom + με daneta revenge δεν εχει τοσο μεγαλο κινδυνο απο reflect.

Και οι monk πλεον απο οτι βλεπω δινουν βαση στο loh.

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν αξιζει κα8ολου.

Ναι μεν ειναι μπαφ, αλλα μονο για το πρωτο shot.

Επισης το τεραστιο μειον του ειναι οτι αν κλικαρεις λινκαρισμενο item, ποτε δεν μμπορεις να καταλαβεις αν ειναι αναβα8μιση λογω του 100% προσωρινου σου critical change.

Προτεινω την τριαδα steady aim, perfectionist, archery.

Μερικες φορες και το vengeance ειναι εξαιρετικα χρησιμο σαν σκιλλ.

Αυτα τα λιγα. Ελπιζω να σε κατατοπισα.

Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν αξιζει κα8ολου.

Ναι μεν ειναι μπαφ, αλλα μονο για το πρωτο shot.

Επισης το τεραστιο μειον του ειναι οτι αν κλικαρεις λινκαρισμενο item, ποτε δεν μμπορεις να καταλαβεις αν ειναι αναβα8μιση λογω του 100% προσωρινου σου critical change.

Προτεινω την τριαδα steady aim, perfectionist, archery.

Μερικες φορες και το vengeance ειναι εξαιρετικα χρησιμο σαν σκιλλ.

Αυτα τα λιγα. Ελπιζω να σε κατατοπισα.

Σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους θα ήθελα μια βοηθεια σχετικά με το build του demon hunter που εχω.

Σε inferno mp3 δεν μπορώ να farmarο ειδικα στα elite φάπα ξάπλα είμαι.

Κάνω 90000 damage χωρίς sharpshooter.

Ο παίχτης ειναι ο παρακάτω. Σας ευχαριστώ πολύ

XortoMagiko - Community - Diablo III

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους θα ήθελα μια βοηθεια σχετικά με το build του demon hunter που εχω.

Σε inferno mp3 δεν μπορώ να farmarο ειδικα στα elite φάπα ξάπλα είμαι.

Κάνω 90000 damage χωρίς sharpshooter.

Ο παίχτης ειναι ο παρακάτω. Σας ευχαριστώ πολύ

XortoMagiko - Community - Diablo III

Αν και δεν ξέρω πολλά από DH, μου φαίνεται λίγο το dmg και μικρή η ζωή για mp3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους θα ήθελα μια βοηθεια σχετικά με το build του demon hunter που εχω.

Σε inferno mp3 δεν μπορώ να farmarο ειδικα στα elite φάπα ξάπλα είμαι.

Κάνω 90000 damage χωρίς sharpshooter.

Ο παίχτης ειναι ο παρακάτω. Σας ευχαριστώ πολύ

XortoMagiko - Community - Diablo III

Υπερβολικο λιγο all resist, υπερβολικα λιγο dps. Τα gloves βγαλτα και βαλε κατι με all resist + cc + cd, amulet με cc + cd avg dmg κανα 25 kai dext 100. Παρε nat chest και Helm, κοστιζουν κατι κατω απο 1 M.

Δες τα δικα μου αν θελεις για να ξερεις περιπου προς τα που να πας http://eu.battle.net/d3/en/profile/ItsTimeForFF-2751/hero/1038539

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.