Jump to content



Recommended Posts

Εμενα εκανε update κανονικοτατα σε 1.05 και μολις παω να μπω μου πεταει μηνυμα οτι βγηκε καινουριο patch και με ξαναπαει στο launcher.

Σε americas δε μπαινει καν 3004 μαλλον ειναι down για συντηρηση ο Αμερικανικος.

Οταν παει live η ευρωπαικη δωστε συρμα να τσεκαρω το βαρβαρο μου ποσο πολυ νερφαρισμενος ειναι.

PS Ακομα τα ιδια.Επειδη γενικα με κυνηγαει σημερα η γκινια οι υπολοιποι μπαινετε κανονικα?Γιατι στο realm status page μου τους βγαζει online ολους.

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

Εμενα εκανε update κανονικοτατα σε 1.05 και μολις παω να μπω μου πεταει μηνυμα οτι βγηκε καινουριο patch και με ξαναπαει στο launcher.

Σε americas δε μπαινει καν 3004 μαλλον ειναι down για συντηρηση ο Αμερικανικος.

Οταν παει live η ευρωπαικη δωστε συρμα να τσεκαρω το βαρβαρο μου ποσο πολυ νερφαρισμενος ειναι.

PS Ακομα τα ιδια.Επειδη γενικα με κυνηγαει σημερα η γκινια οι υπολοιποι μπαινετε κανονικα?Γιατι στο realm status page μου τους βγαζει online ολους.

αφου λεει πως απ τις 3 το βραδυ μεχρι τις 1 το μεσημερι θα ναι κλειστα....ισως γι αυτο να μην μπορεις να παιξεις...

Link to comment
Share on other sites

καλά το βλέπω να φοράω την ασπιδούλα μου...
άλλα μου έλεγες, κάτι για τσίγκινο σοβρακακι κλπ κλπ :p :P :p :P

έχω να παίξω ptr (1.05) πάνω από βδομάδα δεν ξέρω αν άλλαξαν και άλλα αλλά δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

άλλα μου έλεγες, κάτι για τσίγκινο σοβρακακι κλπ κλπ :p :P :p :P

έχω να παίξω ptr (1.05) πάνω από βδομάδα δεν ξέρω αν άλλαξαν και άλλα αλλά δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα.

αχαχχαχαχα...δεν έλεγα για τσίγκινο...έλεγα για βρακάκι από τιτάνιο...

ακόμα δεν έχω δοκιμάσει ο βαρβαρούλης μου τι θα κάνει στο 105...είμαι πολύ περίεργος το απόγευμα που θα μπω να δω τι θα πρέπει να αλλάξω. Πάντως από AS έκανα μια αλλαγή και πήρα ένα mempo...

επίσης το WC θέλω να δω κατά πόσο κάποιος μπορεί να το βγάλει πλέον (αφού το κέρδος δεν είναι και τόσο σημαντικό πλέον) και να βάλει rend...

αν δω όμως ότι δεν πάει με τίποτα ούτε σε απλό mode.......... πάω σε torchlight και XCOM...

έναν βαρβαρούλη με WW build μπορεί να πει τπτ μην έρθω προ εκπλήξεων;;;

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

αχαχχαχαχα...δεν έλεγα για τσίγκινο...έλεγα για βρακάκι από τιτάνιο...

ακόμα δεν έχω δοκιμάσει ο βαρβαρούλης μου τι θα κάνει στο 105...είμαι πολύ περίεργος το απόγευμα που θα μπω να δω τι θα πρέπει να αλλάξω. Πάντως από AS έκανα μια αλλαγή και πήρα ένα mempo...

επίσης το WC θέλω να δω κατά πόσο κάποιος μπορεί να το βγάλει πλέον (αφού το κέρδος δεν είναι και τόσο σημαντικό πλέον) και να βάλει rend...

αν δω όμως ότι δεν πάει με τίποτα ούτε σε απλό mode.......... πάω σε torchlight και XCOM...

έναν βαρβαρούλη με WW build μπορεί να πει τπτ μην έρθω προ εκπλήξεων;;;

τωρα παιζω εγω με μπαρμπα και μπορω να πω δεν εχω πεσει ακομα (mp 5, act 1).......το war cry ειναι τραγικο απλα.....ε ρε overpower που μοιριζομαι......τωρα το tornado ειλικρινα δεν ειδα καμια μα καμια διαφορα....τι να πω ....

Link to comment
Share on other sites

Kαλα ρε παιδες τι σκατα τα κανετε τα φραγκα.Με 10m βαρβαρο και παιζω 60k dps 45% crit περιπου buffed

700 loh 2.8%ls και 700res all.Mε αθλιο mh.

Overpower σιγουρα καλυτερο απο Warcry,το φως ειναι εδω

Nismo - Community - Diablo III

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=r95rSVQtR84]Diablo 3 - Whirlwind Barb (PTR Server @ MP10) - YouTube[/ame]

Παω για δοκιμες αν και να σας πω νιουφης στο ww και στο βαρβαρο ακομα το spec παραειναι ψεμα και oneway option μετα το nerf του ranged barb και το παναργο στο farm - μονοτονο ΗοΤα spec

Link to comment
Share on other sites

^^ μα καλά θα σκοτώσει τίποτα ή θα κάνει όλη την ώρα γύρω γύρω?

[MENTION=163]Helly[/MENTION] στα ίδια με σένα είμαι περίπου με 60% crit chance, με 260mf, res all θα δω γιατί δεν θυμάμαι base...

edit: i stand corrected πρόκειται για mp10, επίσης είδα ότι μετά από 10 λεπτά που ρίχνει το δεύτερο elite πέφτουν 3Χ62lvl όπλα...και μετά δυο μπλε και ένα ring.... :D looool μούφες δηλαδή...

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι mp10 και τραβαει ολο το map.Eχει συμπαθητικο dps βεβαια αλλα οχι το τρελο gear στο video.

Τα drops μη τα παιρνεις υποψην στο PTR ισχυει για ολα τα blizzard games αυτο και στο WoW.Στο PTR δε υπαρχει ποτε φτιαγμενο loot table.

Link to comment
Share on other sites

^^ μα καλά θα σκοτώσει τίποτα ή θα κάνει όλη την ώρα γύρω γύρω?

[MENTION=163]Helly[/MENTION] στα ίδια με σένα είμαι περίπου με 60% crit chance, με 260mf, res all θα δω γιατί δεν θυμάμαι base...

edit: i stand corrected πρόκειται για mp10, επίσης είδα ότι μετά από 10 λεπτά που ρίχνει το δεύτερο elite πέφτουν 3Χ62lvl όπλα...και μετά δυο μπλε και ένα ring.... :D looool μούφες δηλαδή...

ΜF δε βαζω στο βαρβαρο καθολου εχω υποψιες τι παιζει με τα drops και βλεπεις ατομα με 300%+ mf οπως εχω εγω την dh να παιρνουν τα @@ τους απο drops και απο την αλλη τυπαδες με το που χτυπανε inferno με 0 mf να παιρνουν ενα drop των 10-50m ανα μερα και 1 των 300+m τη βδομαδα.

αααα οκ....πάσο τότε...το 120Κ base dps που έπιασε το μάτι μου δεν το λες συμπαθητικό...

Eνταξει αλλα mp10 solo ολο το map.Με 60k του π$%#@ ενα mp5-6 θα το χουμε

Link to comment
Share on other sites

και εγώ εκεί τείνω γιατί 1.0.4 δεν έπεσε ούτε ένα πράσινο...και κατά μέσο όρο έπαιζα με 200-250...που και που και 375 όλο το ακτ... από 63άρια όμως ανέβαινε το ποσοστό αλλά τα περισσότερα σκουπίδια...

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω ακομα μια φορα τη γνωμη μου υστερα απο 71paragon levels,τελειως φιλικα χωρις καμια διαθεση να τρολαρω.

Το legendaries ανα μερα δε λεει τιποτα.. Παραγματικο στατιστικο νοημα εχει το legendaries/kills η legendaries/xp...

Στο 1.04 οταν εβαλα mf gear ειχα 5-6 legend drops τη μερα, φαρμαροντας ομως 150-200 mill xp σε 300-350mf.. (Οσα xp περιπου χρειαζεται καποιος για να παει π.χ. απο paragon 30-34).. Τα drops τα εβλεπα φανερα να ανεβαινουν οσο ανεβαινε το mf αλλα σε στατιστικο δειγμα εβδομαδας..(υπηρξε και διαστημα με 300mill xp χωρις drop)..

Ο απολογισμος του τελευταιου μηνα (~140h ~15k elite kills),ειναι περιπου 1b+ χωρις να εχω πουλησει κατι πανω απο 80mil..

Η εμπειρια μου φυσικα δεν αποτελει αποδειξη οποτε ευκολα μπορειτε να την αγνοησετε .Αλλωστε και στο twich θα βρειτε κοσμο που ψαχνει τα loots σε server ip η στον καφε..

Προσωπικα θα το χαλαρωσω σιγα σιγα καθως το κινητρο μου ηταν τα χρηματα και η τιμη του gold στο rmah επεσε τοσο που μου το μειωνει αισθητα.Περιμενα την χθεσινη μερα να φυγουν και τα τελευταια στο 0.55.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.