Jump to content



Recommended Posts

Δε το πειραξαν το swapping.. Απλα αλλαζοντας χανεις πολυ πραμα απο τα white trash που μου εχουν ριξει μπολικα legendaries..

Επισης ουτε loot servers παιζουν ουτε τπτ..Χρειαζεται απλα να ματωσει ο κ..... στο φαρμαρισμα.

post-620-1416076632,6238_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ναι κάτω πήρε το μάτι μου αλλά δεν είμαι και σίγουρος αν ισχύει...

και γω κάτι είχα διαβάσει αλλά ήταν σενάρια όχι σχέδια και πράξεις...anyway...πάλι σήμερα πάντως έπεσε το legend χωρίς swapping..λιιιιγο καλύτερο από τα προηγούμενα...αλλά πάλι χαμηλής τιμής...

The inquisitor / dex, res all, mov speed, dmg to grenade Και κάτι άλλα...

ανεβαίνουμε όμως.... :p

Link to comment
Share on other sites

μετα τα μεσα του οκτ προβλεπεται full burn....εκει θα φανει αν εισαι πολυ ωρα στην γυρα τι θα σου πεφτει.....τωρα με τις 8-10 ωρες/ημερα ειναι σαφως λιγοτερα τα drops....απλα το να παιζεις act 3 inferno Και μετα απο ποσα ελιτ να σου πεφτει αντικειμενο level 52(!!!!!!!!!!!) ε αντε και........bliz......το θετικο ειναι πως μετα το πατς θα ριχνει ινφερνο mhn livel 58....αι να δουμε........ε ρε κλαμα που θα πεσει με την μειωσει του war cry!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται ολοι ανεργοι εισαστε και παιζετε 8-10 ωρες τη μερα?WTF?

εγω φιλε τελειωνω με ενα εργο που πρεπει να κλεισω μεχρι τις 15 του μηνος...απλα δεν παει αλλο....τα τελευταια 2 χρονια πρεπει να εχω παρει συνολικα για τα 2 χρονια περιπου 2000 ευρω!!!!και ειδικα που απ τον μαιο μεχρι τωρα εχω παρει 150 ευρω, ε η κατασταση εχει φτασει στο απροχωρητο.....οποτε καλυτερα σπιτι και ησυχο το κεφαλι....

Link to comment
Share on other sites

Μην περιμένετε θαύματα από το patch...για μένα το game πάει κατά διαόλου..ούτε το pvp δεν θα το σώσει!

Diablo 3 κάτω από το όνομα Blizzard δεν υφίσταται:suicide: και να %!$@@$!%^&! ο jay wilson!!

http://i.imgur.com/mVhWE.png

Τώρα που είπαν για τις αλλαγές στο patch με τα + και - του barb με ανάγκασαν να αλλάξω τακτική/build..καθώς και να πουλήσω τα 3/4 του gear για λόγω ότι ήταν βασισμένο στο Whirlwind.

Ευτυχώς έφυγαν γρήγορα και τσεπώσαμε μια 120άρα ευρώ χοντρικά.

Ιδού η μιζέρια... Kalidor - Community - Diablo III

Προς το παρών..καλοπερνάμε με Torchlight 2 και περιμένουμε Path of Exile και Grim Dawn :smoke:

Link to comment
Share on other sites

Μην περιμένετε θαύματα από το patch...για μένα το game πάει κατά διαόλου..ούτε το pvp δεν θα το σώσει!

Diablo 3 κάτω από το όνομα Blizzard δεν υφίσταται:suicide: και να %!$@@$!%^&! ο jay wilson!!

http://i.imgur.com/mVhWE.png

Τώρα που είπαν για τις αλλαγές στο patch με τα + και - του barb με ανάγκασαν να αλλάξω τακτική/build..καθώς και να πουλήσω τα 3/4 του gear για λόγω ότι ήταν βασισμένο στο Whirlwind.

Ευτυχώς έφυγαν γρήγορα και τσεπώσαμε μια 120άρα ευρώ χοντρικά.

Ιδού η μιζέρια... Kalidor - Community - Diablo III

Προς το παρών..καλοπερνάμε με Torchlight 2 και περιμένουμε Path of Exile και Grim Dawn :smoke:

λογικο να ξενερωνεις με την @@κια του whirlwind απλα πιστευω πως δεν ειναι ολο το θεμα να το κανεις γρηγορα το run και να σαι ανικητος.....εχει και την φαση του να τρως ταφο γιατι δεν το βαριεσαι...εγω επειδη περα απο 2 μερες που επαιξσα ww ολο ειμαι με τανκ.....δεν με πειραζει να αργο και λιγο παραπανω , εξ ΄αλλου παιζουμε......τωρα για το torch δεν το ηξερα αλλα δεν με τρελανε το gameplay του(μονο οπτικα δεν το χω παιξει)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως όλο σκεπτικό του diablo και κάθε arpg είναι βασισμένο στο fast/run..;)

Άσχετα πως θέλει να παίξει ο καθένας μας..

Με το D3 εμφανίστηκε το slow motion...πρέπει να έχεις τουλάχιστον 24% movement speed για να φτάσει το D2.:boxed:

Τώρα δεν είπε κανείς το αντίθετο να τρως τάφο αφού ούτως η άλλως σε softcore παίζουμε..το "ανίκητος" έρχεται με το να είσαι τανκ..Γι'αυτό και το WW είχε την πλάκα του;)

Το torch 2 είναι oldschoo-λια από δημιουργούς D1+D2 .. πιστεύω αυτό τα λέει όλα :jump:

Link to comment
Share on other sites

Μην περιμένετε θαύματα από το patch...για μένα το game πάει κατά διαόλου..ούτε το pvp δεν θα το σώσει!

Diablo 3 κάτω από το όνομα Blizzard δεν υφίσταται:suicide: και να %!$@@$!%^&! ο jay wilson!!

http://i.imgur.com/mVhWE.png

Τώρα που είπαν για τις αλλαγές στο patch με τα + και - του barb με ανάγκασαν να αλλάξω τακτική/build..καθώς και να πουλήσω τα 3/4 του gear για λόγω ότι ήταν βασισμένο στο Whirlwind.

Ευτυχώς έφυγαν γρήγορα και τσεπώσαμε μια 120άρα ευρώ χοντρικά.

Ιδού η μιζέρια... Kalidor - Community - Diablo III

Προς το παρών..καλοπερνάμε με Torchlight 2 και περιμένουμε Path of Exile και Grim Dawn :smoke:

Επαιξες PTR? Mια χαρα τους ειδα τους ww brbs στο 1.05 χωρις να γνωριζω πολλες λεπτομερειες..

Βασικα ειναι η μοναδικη κλαση που μπορει να φαρμαρει solo infernal machine..

Link to comment
Share on other sites

Το είδα το PTR αλλά δεν μπήκα στην διαδικασία να το δοκιμάσω..

το ww δουλεύει σωστά με συγκριμένο build στο passive + uber gear (setάκι κλπ που δίνουν fury regen) που κοστίζει πάρα πολλά..

Μήπως να μας αναγκάσουν να αγοράσουμε απ'το RMAH για να παίξουμε όπως θέλουμε? no thanks :yawn:

Link to comment
Share on other sites

Greetings

It has come to our attention that your account is involved in illegal transactions. As you may not be aware of, this conflicts with the EULA and Terms of Agreement.

Terms of Use: (Blizzard Entertainment:World of Warcraft Terms of Use).

It will be ongoing for further investigation by Blizzard Entertainment's employees.

If you wish to not get your account suspended you should immediately verify your account ownership.

You must complete the steps below to secure the account and your computer.

STEP 1: ACCOUNT INVESTIGATION

We now provide a secure website for you to verify that you have taken the appropriate steps to secure the account, your computer, and your email address.

Click on the link below to verify your e-mail address of the Battle.net account:

https://www.battle.net/account/d3/login-support.html

If you can’t click the link above, copy and paste the entire URL into your browser.

STEP 2: VERIFY YOUR SUBMISSION WAS RECEIVED

We will contact you with further instructions once we have received and processed your submission. If you do not receive a reply within 48 hours of submitting this form, please resend it from the address listed above.

Please be aware that if unauthorized access to this account, it may lead to further action against the account.

We understand that these policies may seem harsh, but they are in place to ensure that every player is able to enjoy their time in game. Thank you for respecting our position.

Please do not reply to this email as you will receive an automated response.

Regards,

Thary

Account Administration Team

Blizzard Entertainment 2012

Tι θα κανω τωρα θεε μου;;; :(

δεν εχω παιξει ποτε diablo και ουτε προκειται

:spam:

Link to comment
Share on other sites

Είπα να κάνω ένα διάλειμμα από TL2 και να δω λίγο την beta 1.05 (PTR)

Δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνουν εκεί στην Blizz. Έπαιξα ΜΡ5, μέχρι και MP10 (μόνο act3). Στο ΜΡ10 τα απλά mobs μοιάζουν με elites σε ΜΡ0. Θέλουν πολύ ξύλο για να πέσουν αλλά ρίχνουν συνέχεια gold items. Σε ΜΡ5 μου έκατσε διπλό elite και ενώ δεν κινδύνεψα να πεθάνω βάραγα για 10-12 λεπτά 3 μπλέ και 4 κίτρινα mobs για να πέσουν. Σε ΜΡ7 αρχίζουν και γίνονται δύσκολα τα πράγματα εκεί είδα μέχρι και 2 deaths per elite pack. Άρα κάπου εκεί 6-7 παίζω.

Infernal Machine δεν είδα, θέλει farming για keys+plans και βαριόμουν.

Αν και έχει πέσει πολυ nerf στο armor του Monk και υπάρχει πολύ γκρίνια εγώ θέλω DPS (έχω 35κ και ψάχνω άλλα 40 :p) ή πάρτυ που να έχει το DPS και εγώ να κάνω τον tzanetakos11.jpg

πίσω στο tl2

Link to comment
Share on other sites

λοοοολ

έκανα σεφτέ...άλλα 50 αντικείμενα και θα βγάλω το παιχνίδι

Greetings Leonidas (tavliban),

Congratulations on your successful auction in Diablo III!

Item name Guard Device

Time of transaction 01 Oct 2012 12:02 PM BST

Sale price EUR2.00

Transaction fee EUR1.00

Applicable taxes EUR0.00

Your proceeds EUR1.00

The proceeds from this auction will be automatically transferred to your Battle.net Balance. Please allow up to 72 hours for the proceeds to transfer. To view this auction, please see the "Completed" tab in the Diablo III Auction House user interface.

Link to comment
Share on other sites

λοοοολ

έκανα σεφτέ...άλλα 50 αντικείμενα και θα βγάλω το παιχνίδι

Greetings Leonidas (tavliban),

Congratulations on your successful auction in Diablo III!

Item name Guard Device

Time of transaction 01 Oct 2012 12:02 PM BST

Sale price EUR2.00

Transaction fee EUR1.00

Applicable taxes EUR0.00

Your proceeds EUR1.00

The proceeds from this auction will be automatically transferred to your Battle.net Balance. Please allow up to 72 hours for the proceeds to transfer. To view this auction, please see the "Completed" tab in the Diablo III Auction House user interface.

συγνωμη το μισο ποσο κρατανε αυτοι???

δηλαδη αν πουλησεις 50 παιρνεις 25?

Link to comment
Share on other sites

λοοοολ

έκανα σεφτέ...άλλα 50 αντικείμενα και θα βγάλω το παιχνίδι

Greetings Leonidas (tavliban),

Congratulations on your successful auction in Diablo III!

Item name Guard Device

Time of transaction 01 Oct 2012 12:02 PM BST

Sale price EUR2.00

Transaction fee EUR1.00

Applicable taxes EUR0.00

Your proceeds EUR1.00

The proceeds from this auction will be automatically transferred to your Battle.net Balance. Please allow up to 72 hours for the proceeds to transfer. To view this auction, please see the "Completed" tab in the Diablo III Auction House user interface.

:jump1::jump1::jump1::jump1:

Link to comment
Share on other sites

Omfg...

95.921 dps unbuffed??? 58.4K Life??? Moνο τα resist ειναι χαμηλα και τρως λιγο ξυλο φανταζομαι.

Πουλα τωρα, που ειναι ζεστα ακομα, τα παντα στο RMAH και πηγαινε 1 βδομαδα διακοπες σε τροπικο νησι της αρεσκειας σου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.