Jump to content



Recommended Posts

Ναι τους φταίει επειδή φαρμάρει σαν τρελός και μένει κανά 5-10 λεπτά ανοιχτό το bereserker-thrive on chaos..

tavliban δεν υπάρχει περίπτωση :p περάσαμε τα 100k ubuffed..r u crazy? :D

Νομίζω ήρθε η ώρα για TL2...

Έγινε επεξεργασία από hondo1
Link to comment
Share on other sites

αυτό που αλλάζει δεν είναι η πιθανότητα να βγάλεις ανεμοστρόβυλο.

αλλάζει το ποστοσό του LOH και του fury generation. πριν ήταν 20% από κάθε hit από κάθε ανεμοστρόβυλο, τώρα είναι 8%. οπότε δεν θα είναι τόσο αποτελεσματικό το LOH (στα φορουμ λένε ότι θα το γυρίσουν σε LS of damage dealt) και δεν θα παίρνεις και πολύ fury το οποίο σημαίνει ότι δεν θα μπορείς να είσαι (οι άλλοι όχι εμείς...) avatar για πάντα.

το dps και η πιθανότητα των ανεμοστρόβυλων δεν επηρεάζεται.

το καλό σχετικά με το λιγότερο fury gen, είναι ότι το WW από 16 fury που ήθελε, τώρα θα έχει 9

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=11722]hondo1[/MENTION]

TL2, Borderlands2....ΟΚ τώρα θα πέφτεις (νομίζω) πολύ πιο εύκολα...μακάρι όχι..

[MENTION=5181]winters[/MENTION]

-25% dmg αλλά το nerfariσμα νερφάρισμα κανονικότατο και το ww build κατά την γνώμη μου το σκότωσαν έτσι για να αλλάζουμε απλά skills...for what? Αφού έτσι διασκεδάζω γμτ, γτ μου το χαλάς;

[MENTION=1446]Dolly[/MENTION] το βγάζω το sprint, βάζω leap ή furious charge και ww καληνύχτα και rend...αντε να πουλήσω και τα οπλά τώρα.... :rip: απογοήτευση..

Link to comment
Share on other sites

-25% dmg αλλά το nerfariσμα νερφάρισμα κανονικότατο και το ww build κατά την γνώμη μου το σκότωσαν έτσι για να αλλάζουμε απλά skills...for what? Αφού έτσι διασκεδάζω γμτ, γτ μου το χαλάς;

Αν θέλεις να μη σου πειράζουν το παιχνίδι, ή ακόμα καλύτερα να το πειράζεις ο ίδιος, παίρνεις TL2 :)

Link to comment
Share on other sites

for what? pvp...

pvp δεν παίζεις με ww όπως και να έχει...Θέλει ένα Scorpion (mortal kombat) build να τους τραβάς κοντά, με bash για stun και one hit as much dmg as possible, ίσως και range attack...

εγώ το άλλαξα το build τελείως πάντω για να συμβιβαστώ στα νέα δεδομένα...1 hand, stormshield, rend, cleave + furious charge. καλά πάει αλλά εκεί που έκανα 1,5 ώρα να καθαρίσω το act3 τώρα θέλω 3...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια........βλεποντας ενα βιντεακι μπορω να πω εμεινα με ανοικτο στωμα....νταξει το παιιδι εφτασε 100 paragon αλλα το κορυφαιο ειναι οταν ανοιγει το stash στο τελοσ.....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=w2tzwl6uTzg&feature=watch_response]Alkaizer #1 Paragon Reaching Level 100! - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

νταξ, το παλικάρι είναι καμένο...

:confused::confused::confused::confused:

ακομα ετσι ειμαι σου λεω....

παντως οσα legend Και αν εχει ο τυπος οσο και να εχει λιωσει, την χαρα που ειχα εχθες που μου επεσε το πρωτο set δεν την αλλαζω με τπτ...πεταξα μεχρι πανω με το που ειδα πρασινο drop....

Έγινε επεξεργασία από tsakos19
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια........βλεποντας ενα βιντεακι μπορω να πω εμεινα με ανοικτο στωμα....νταξει το παιιδι εφτασε 100 paragon αλλα το κορυφαιο ειναι οταν ανοιγει το stash στο τελοσ.....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=-DCCr9nDJYs]warcraft friend has no LIFE - YouTube[/ame]

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση ρε μάγκες, 2-3 εβδομάδες τώρα έπαιζα αλλάζοντας τον εξοπλισμό μου σε mf λίγο πριν ρίξω packs και elite. Έτσι χτύπαγα το cap (375) αλλά από lengendary tzifos!

Χτες το παράτησα λέω δεν βαριέσαι, θα κάτσουν έτσι και αλλιώς και όντως σε δύο 2ωρα runs έπεσαν 2...μια voodoo mask (μούφα) και ένα σπαθί ακόμα πιο μούφα... αλλά έπεσαν...

Έχουν λοιπόν κάνει κάτι off the record με το mf gear swapping???

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.