Jump to content



Recommended Posts

Προς το παρων οχι αλλα λογικα δεν θα αργησει και αυτο να γινει (βλεπε wow).

ελπιζω να γινει συντομα.....ειδικα αν υπαρξει app και για κινητα θα ναι ακομα καλυτερα....ευχαριστωωωω

παιδες θα υπαρχει προβλημα με το θεμα αν κανω καποια screen των αντικειμενων που εχω????μπορει να σας κανει κατι.τουλαχιστον να πανε σε ατομα του φορουμ......

Έγινε επεξεργασία από tsakos19
Link to comment
Share on other sites

εχω πολυ πραγμα ακομα παιδια αν σας κανει κατι στειλτε μου μηνυματακι...

[MENTION=163]Helly[/MENTION] εχεις πολλα εισερχομενα Μνμτα...add me Konstantinos#2322

post-24729-1416076585,1861_thumb.jpg

post-24729-1416076585,2699_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από tsakos19
Link to comment
Share on other sites

εχω πολυ πραγμα ακομα παιδια αν σας κανει κατι στειλτε μου μηνυματακι...

[MENTION=163]Helly[/MENTION] εχεις πολλα εισερχομενα Μνμτα...add me Konstnatinos#2322

To magistrate reprieve θα ηθελα :)

BattleTag

Rijen#2559

Link to comment
Share on other sites

ανακοινώθηκε το 1.05 και είπαν 3 αλλαγές ως τώρα από τις πολλές που έχει, κάποιες αλλαγές στα defence skills, "players 8" power monster system σαν το D2 , Και ναι επιτελοuς events... Uber bosses που θα έχουν special drops :yes2::crazy_pilot:

Patch 1.0.5 Sneak Peek - Diablo III

Link to comment
Share on other sites

ανακοινώθηκε το 1.05 και είπαν 3 αλλαγές ως τώρα από τις πολλές που έχει, κάποιες αλλαγές στα defence skills, "players 8" power monster system σαν το D2 , Και ναι επιτελοuς events... Uber bosses που θα έχουν special drops :yes2::crazy_pilot:

Patch 1.0.5 Sneak Peek - Diablo III

Πάλι καλά που δουλεύει πάνω του η Blizz γιατί τα 50€ δεν άξιζαν για ένα τόσο μικρό παιχνίδι...

μάγκες ετοιμαστείτε για 8 player mayhem...

υγ. Δεν έχω καταλάβει ακόμα αυτά τα μωβ bosses τι ρόλο βαράνε...2 Blue items και gold ρίχνουν....

edit: Έχει ακουστεί αν θα υποστηριχτεί DX11?? (μήπως δούμε κάνα καλύτερο γραφικό)

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά που δουλεύει πάνω του η Blizz γιατί τα 50€ δεν άξιζαν για ένα τόσο μικρό παιχνίδι...

μάγκες ετοιμαστείτε για 8 player mayhem...

υγ. Δεν έχω καταλάβει ακόμα αυτά τα μωβ bosses τι ρόλο βαράνε...2 Blue items και gold ρίχνουν....

edit: Έχει ακουστεί αν θα υποστηριχτεί DX11?? (μήπως δούμε κάνα καλύτερο γραφικό)

Καλητερα γραφηκα δύσκολα ακόμα και αν patchαρουν dx11 μιας και απαιτούν πολύ περισσότερη δουλεία από το να υποστηρίξουν το api μόνο.

Αν το βάλουν παντός θα δούμε + στις επιδόσεις.

Βελτιωμένα γραφικά δύσκολο χωρίς expansion.

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

κατάλαβα λάθος? δεν θα παίζουν 8 παίκτες ταυτόχρονα; Απλά θα είναι τα τέρατα δυνατά σαν να παίζουν 8?

θα είναι σαν να παίζουν 4 άτομα, απλά ανέφεραν το max players 8 σαν παράδειγμα επειδή υπήρχε αυτή η εντολή στο D2...

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα άθλιο κλασσικό run σε act 3 siege...έχοντας εξαϋλώσει τα πάντα στο πέρασμά μας με zboo και tavli...φτάνοντας στα barracks.. απ'το τελευταίο resplendent chest πέφτει αυτό το πανέμορφο item :dirol:

screenshot003yy.jpg

Έγινε επεξεργασία από hondo1
Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα άθλιο κλασσικό run σε act 3 siege...έχοντας εξαϋλώσει τα πάντα στο πέρασμά μας με zboo και tavli...φτάνοντας στα barracks.. απ'το τελευταίο resplendent chest πέφτει αυτό το πανέμορφο item :dirol:

screenshot003yy.jpg

πολλα μπραβο....keep .....running :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=620]Astakos[/MENTION] πολλά, και με την 1.05 και τις αλλαγές ακόμα περισσότερα, μιας και το loh δεν θα χρειάζεται τόσο. βάζεις ένα φτηνό με 700dps με crit damage για 2ο και σπέρνεις.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.