Jump to content



Recommended Posts

Ζητείται υπάλληλος γραφείου με ευχαίρεια σε συνεχή και αδιάκοπα κλικαρίσματα για 8ωρη απασχόληση στην εύρεση, στο εμπόριο και πώληση εικονικού εξοπλισμού μάχης...

Για ποσα μιλαμε? :tomato::p

Link to comment
Share on other sites

15% Blizzard, 15% ο εργαζόμενος τα υπόλοιπα τ'αφεντικό (εγώ)... H εταιρεία βάζει το γραφείο το PC και το account... Και το φραπέ η τσάι ανάλογα τη βάρδια..

Δεν είναι κακή ιδέα, εάν βάλεις και κανα τοστάκι στο μενού, έρχομαι:p

Link to comment
Share on other sites

Ζητείται υπάλληλος γραφείου με ευχαίρεια σε συνεχή και αδιάκοπα κλικαρίσματα για 8ωρη απασχόληση στην εύρεση, στο εμπόριο και πώληση εικονικού εξοπλισμού μάχης...

Me me pick me pm me!Αποτελεί όνειρο ζωής για εμένα να γίνω κινέζος farmer.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο πάει και πως λέγεται ξέρουμε;

επειδή έψαξα μερικές, είδα με 800Κ αλλά και με 5μύρια... (αν θυμάμαι καλά)..μάλλον πάει ανάλογα το αντικείμενο.

πρώτα βλέπεις στοιχεία απο κάποιον που το πουλάει και μετα το φτιάχνεις...

Link to comment
Share on other sites

Πέφτουν και απο τα άλλα, δε χρειάζεται να σπάσεις legendary.

Απο τα φορουμ που διαβασα καποια mats τα περνεις μονο απο legendary salvage απο rare kai magic που εχω σπασει αρκετα περνεις συγκεκριμενα mats μεχρι τωρα

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι πως και τα "κακα" legendary πανε πολύ στο ΑΗ, και δεν ξέρω πόσο εύκολα εσείς "βρίσκεις ενα μικρό legendary" γιατί εγώ μέχρι τώρα 1 πράσσινο έχω βρει όλο και όλο :)

και γω προχτές βρήκα το πρώτο πράσινο..και διαπίστωσα ότι μπορείς να το αγοράσεις και με 90000.

ξενέρααααα...

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο κατι αιωνες μου πεσε 1 χ8ες αλλα ειναι μουφα τελειως cindercoat chest armor αλλο 1 μου ειχε πεσει στις αρχες του παιχνιδιου μιλαμε για τρομερο rate τι και αν εχω 5 stack mf @@ μεντολες

Και μια απορια για Barbs που εχουν παει-περασει act2 inferno τι stats ειχατε πανω-κατω ρε παιδια γιατι με τσακιζουν για πλακα και εχω σχετικα καλα stats 40k hp 11,5k armor 11k dps 500 resist

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Συγχώνευση 2 συνεχόμενων μηνυμάτων !!!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.