Jump to content



Recommended Posts

Αυτό είναι το Tristam Theme από το πρώτο Diablo που το έβαλαν ξανά στο 2. Απλά αριστούργημα.

Το πρώτο στην μουσική δεν το πιάνει κανένα από τα επόμενα.

πχ πόσο απίστευτη είναι αυτή η μουσική για Dungeon?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=l9uRc7t1gGM]Diablo 1 Soundtrack: Caves Theme [HQ] - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

και μόνο που το ακούω φοβάμαι :p

edit 16.00

Μιας και λέμε τι μ'άρεσε και τι δεν, να πω και εγώ την γνώμη μου

Η μουσική, το gameplay ,τα skill-runes και τα γραφικά(αν κα όντως πιο παιδικά απο το d2) δεν με χάλασαν πολύ

Αυτό που με ξενέρωσε ήταν η απίστευτη μικρή διάρκεια του και το πόσο τραγικά εύκολο ήταν.. Κρίμα περίμενα πιο επικές μάχες

Έγινε επεξεργασία από Xero
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει και το 2 δεν ηταν τόσο δύσκολο στο normal. Ήταν πιο δύσκολο ναι. Δε με απασχολεί και τόσο όμως γιατί στο Hell και Inferno θα είναι απάλευτο απ'οτι φαίνεται...

Τα γραφικά είναι όπως έπρεπε να ειναι για μένα (λιγο πιο θολά γι αυτο έβαλα το sharpen και ειναι πανέμορφα). Πραγματικά όσοι λένε ότι δεν είναι ατμοσφαιρικά και spooky ας ξαναπάνε μια βόλτα στα Halls of Agony...

Για τη μουσική εν μέρη συμφωνώ. Μέχρι στιγμής (act 2) η μουσική είναι πολύ ωραία και ατμοσφαιρική και ταιριάζει απόλυτα αλλά δεν είναι αξιομνημόνευτη.

Το d1 (πχ. Tristram) και d2 (πχ. Harrogath 1:13 chills)

[ame]

[/ame]

είχαν κομματια που μπαίνουν στο πάνθεον της gaming μουσικής γενικότερα. Ισως έκαναν λάθος να μην αναθέσουν ξανά πλήρως τη μουσική στον Matt Uelmen.

Έγινε επεξεργασία από mordred
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω για το hell.Βγαινει αν εισαι σωστα ντυμενος.Απο τπτ elites κτλ εγω την πινω καμμια φορα αν μου κατσουν με μαγικα. Αληθεια στον βαρβαρο στο hell με τι skills παιζετε?

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να περάσω τον enrage timer του butcher στο inferno. Αν και έχω αξιοπρεπές όπλο (850dps) και 60ρι γενικά gear με μπόλικο int, δε βγάζω το dps που χρειάζεται...14k λεει στο tooltip, πώς σκ@τ@ φτάνουν οι άλλοι 30k dps δε ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που τελειωσα το nightmare solo, μπορω να παω να βοηθησω φιλους στο nightmare η θα με σωσει εκει;

Να υποθεσω οτι μπορω να ξαναφαω καποιο boss πολλες φορες αν το εχω φαει εστω 1 φορα;

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που τελειωσα το nightmare solo, μπορω να παω να βοηθησω φιλους στο nightmare η θα με σωσει εκει;

Στο Change Quest μπορείς να βάλεις όποιο difficulty θέλεις (αρκεί να το έχει ολοκληρώσει). Οπότε μπαίνεις να βοηθήσεις τους φίλους σου και όταν θες να συνεχίσεις μόνος στο Hell πας και το αλλάζεις.

Να υποθεσω οτι μπορω να ξαναφαω καποιο boss πολλες φορες αν το εχω φαει εστω 1 φορα;

Μόνο μια; ΑΠΕΙΡΕΣ φορές. Welcome to Diablo! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

εχω απο χθες 10 frozen screen δεν ξερω τι προβλημα υπαρχει ολες τις αλλες μερες απο την αρχη δεν μου ειχε παρουσιαση κανενα προβλημα , το παθενει κανεις αυτο ??

Εμένα τρώει κάτι άκυρα restart. Ή όταν ανοίξω των launcer ή όταν είμαι στο login. :/

Link to comment
Share on other sites

το να φαρμαρει κάποιος συγκεκριμένα μπος δεν έχει νόημα

τα drops ειναι απο οπουδήποτε

με έχουν πέσει 2 legendary και ένα green set

το σετ έπεσε απο βαζάκι!

το ενα legendary απο quest event

και το αλλο αν θυμάμαι καλά, από elite mob

Link to comment
Share on other sites

jezus αυτη η blizzard...

Οπ ενα ωραιο necklace, ας το παρουμε... Buyout... bid timeout (huh?). Ξανα search μηπως και με προλαβαν... μπα ακομα εκει ειναι. Ξανα buyout... bid failed (λολ). Ξανα search... αγοραστηκε.

Χμμμ wait a minute... WHERE THE **** IS MY MONEY?

Και οχι δεν το αγορασα εγω. F F S

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό δεν το ανοίγουν λοιπόν το RMAH. Έτσι και γινόταν αυτό μερικές φορές με $0.01 αντί για gold, θα τους πέταγαν ένα class action και θα έπρεπε μετά ο Bobby Kotick να σπάει πέτρες σε νταμάρι για το μεροκάματο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.