Jump to content



Recommended Posts

εμένα με προβληματίζει και το άλλο..άμα βάλουν pvp ..πως στον εχμμ(censored) θα είναι? ανεξάρτητα από το dps τα cc σε αυτό το παιχνίδι ξεφεύγουν...θα είναι όποιος προλάβει να ρίξει το πρώτο stun? lineage2 φάση σε εποχές c4 με mage..όποιος προλάβει το sleep :p

Link to comment
Share on other sites

Σε εναν φιλο μου εχτές του κλέψανε το account του αδιασανε οτι ειχε στο wh και τα λευτα αλλα δεν του πήρανε οτι φορούσε και είχανε και το θράσος να τον παίξουνε κιόλας σε άλλο act ντύνοντας κιόλας τον templar. Τον εβλεπα εγω online τον εκανα pm αλλα δεν απαντουσε. Η blizzard του απαντησε οτι μπορει να του κανει μονο rollback αλλα εχεις οριο μεχρι 2 μετα σου κλειδωνει το account για 1 χρόνο. Επισης η blizzard σβηνει ολα τα threads με αυτο το θεμα.

Στο θέμα Nerf πλεον ο demon hunter με το smoke screen με το rune που το πηγανε απο 3 σε 1.5 sec δεν την παλευει καστανο, χαζο balance μιας και χαλασε τελείως το skill έπρεπε να είχανε βάλει μεγαλύτερο cooldown απλά ωστε να μην το spamάρουν. Τουλαχιστον έπρεπε να ανεβάσουν καποιο απο τα αλλα survival skills με το stun ή slow ώστε να την γλυτώνεις, αυτην την στιγμη τα caltrops(παγίδες) δεν κανουν τιποτα στο inferno.

Ο μαγος πάλι με το καινούργιο exploit του ότι έχεις συνέχεια freeze τα παντα και παλι θα φαει nerf. H blizzard πρεπει αντι να nerf τα παντα να κανει λιγο balance και να ανεβασει λιγο τα melee class και οχι να καταστρεφει οτι skill ειναι καλο, επισης πρεπει να μιωσει το dmg που κανουν τα τερατα στο inferno γιατι πλεον δεν εχει νοημα να εχεις ζωη και armor αν και με 5κ armor και 60κ ζωη πεφτεις 1 hit απο κατι 120κ dmg καλυτερα να παιζεις full damage.

Link to comment
Share on other sites

oxoaxoao πλακώσανε όλοι στο e-shop για το diablo 3, μέχρι που ξανακάνανε δεύτερη παραγγελία από την blizzard και θα φτάσει 11/6/12

όσοι παραγγείλανε στις 19/5/12 και πιο πριν θα τα παραλάβουν από την άλλη βδομάδα και μετά !

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν αξίζει το AH. Χαλάει το game. Στο PVP θα υπάρχει θέμα βέβαια αλλά όλο το joy είναι από τα drops. Μου έπεσε το πρώτο unique χτες, Leoric's Crown με 126armor και socket στο ACT III στο Normal. :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.