Jump to content



Recommended Posts

ερωτηση.

Μπορουμε να αναβαθμισουμε και τα 2 crafting professions η μοναχα το ενα?

Αυριο παραλαμβανω,θα εχω 2 κλειδακια οποιος θελει ευχαριστως να τα χαρισω.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα και πειρα τα λεφτα πισω ...μου ειπαν οτι εφαγαν ακυρο και άλλοι και οτι δεν εφερε οσα κομματια ειπε η cdmedia...εδω δεν ειχαν το απλο ουτε για δειγμα. (τα ιδια και στο πλαισιο)....δεν του ηρθε ουτε μια collectors.

Τι να πω αν εχει καποιος την collector και το μετανοιωσε ας ριξει ενα pm...αν βρειτε καπου collectors παλι ριξτε ενα Pm.

ναι στο πλαισιο την κανουν και τους εδωσα τα @@κια μου .... το εκανα preorder απο digitalmaster.gr και το μεσημερι θα το εχω ..... σε 10 ωρες περιπου :jester:

Link to comment
Share on other sites

Παντως που εψαχνα να δω reviews το 60-70% τρολλαραν και βαζανε 0-5 /10 επειδη οι servers σερνονται και κανουν ολο dc .Επισης καποιο bug (δεν διαβασα παραπανω) με demon hunter παιζει και κατι με ασπιδες. :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Άντο μου ήρτε εχτές .Προσέξτε με την συγκεκριμένη ασπίδα.

Beware Diablo 3 Game Breaking Bug!!

If you recently purchased Diablo 3 and just began playing the game, be very careful! There is a bug in the game that will completely kill your game.

When you pick up the Templar NPC, make sure you do NOT equip him at all. If you do, it will cause your game to crash and will lock you out of the game completely!

Blizzard is aware of the issue and is working on an update. In the meantime just make sure not to equip the Templar NPC

Έγινε επεξεργασία από kals29
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.