Jump to content



Recommended Posts

Το κακό στην δικιά μου περίπτωση είναι οτι για θέμα τράπεζας δεν εστάλει απο amazon ακόμα και είναι σε Processing for dispatch απο χτές το πρωί στις 8μιση που έλυσα το πρόβλημα με την τράπεζα.

Γαμώ την γκαντεμιά μου.

Link to comment
Share on other sites

Να ζητιανεψω κανενα guest pass ξανα η δεν θα μου δωσετε? :(

Κι εγώ ήθελα να ζητησω το ίδιο...:)

Αν και τώρα διαβάζω ότι δεν έχουν όλα τα CD guest passes...αν το δικό σας έχει...πληζ πληζ...share one...σε ένδειξη αισιοδοξίας άρχισα να κατεβάζω τον client :)

Έγινε επεξεργασία από pap paok
nea
Link to comment
Share on other sites

Καμιά σχέση το πως παίζει η πλειοψηφία με το πως παίζουν αυτοί που πάνε για "progress" και στο Diablo και παντού. Δεν κυνηγάνε όλοι τους ίδιους στόχους.

Και τι έγινε που τον έριξαν πρώτοι στο normal αυτοί που το είχανε πρώτοι;

Όσοι ασχολούντε με το "progress" στο d3 κοιτάνε για inferno, τα άλλα είναι για να περνάς την ώρα σου.

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω ξενερωσει απο την ζωη μου. Εκανα προπαραγγελια στο Multidrama και πηρα απο τα 3 το μακρύτερο ...κοινως με κρεμασε.

Μια βρηκα σε ενα πονηριδη (στο οποιο με παρεπεμψε εκπροσωπος της cdmedia (!) ..ελεος) στο digitalstore.gr ...στην προνομιακη τιμη των 145 ευρω.

Τα εχω παρει στο κρανος.

Που βρισκουμαι συλλεκτικη ρε παιδες τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Εχω ξενερωσει απο την ζωη μου. Εκανα προπαραγγελια στο Multidrama και πηρα απο τα 3 το μακρύτερο ...κοινως με κρεμασε.

Μια βρηκα σε ενα πονηριδη (στο οποιο με παρεπεμψε εκπροσωπος της cdmedia (!) ..ελεος) στο digitalstore.gr ...στην προνομιακη τιμη των 145 ευρω.

Τα εχω παρει στο κρανος.

Που βρισκουμαι συλλεκτικη ρε παιδες τωρα?

Εκανες προπαραγγελια και εφαγες πορτα???

Κυνηγησε τους! :whip:

H cd-media που ειχε δεν εχει πλεον.Δεν ξερω αν θα ξαναφερουν.

Οποτε μαλλον απο εξω (Amazon κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.