Jump to content



Recommended Posts

[MENTION=4091]angel_f[/MENTION]

Άγγελε... Μπαίνεις στο account σου αυτή την ώρα ή μας χάκεψαν το λογαριασμό? :p

Δοκίμασα το Battle.net Mobile Authenticator και το Mobile Alert. Δουλεύουν άψογα.

Έγινε επεξεργασία από winters
Link to comment
Share on other sites

κοιτωντας ποτε ειχα ανοιξει το thread...μεχρι την ημερομηνια κυκλοφοριας ..μιλαμε για σχεδον 4 χρονια αναμονης απο τοτε..και φαινοταν το παιχνιδι τοτε οτι ειχε ηδη δουλευτει και θα εβγαινε συντομα !

Link to comment
Share on other sites

κοιτωντας ποτε ειχα ανοιξει το thread...μεχρι την ημερομηνια κυκλοφοριας ..μιλαμε για σχεδον 4 χρονια αναμονης απο τοτε..και φαινοταν το παιχνιδι τοτε οτι ειχε ηδη δουλευτει και θα εβγαινε συντομα !

Για blizzard συντομα βγήκε...

Βλέπω κάπιοι φάρδοι εδώ έχουν ακόμα πρόσβαση στη Beta?!

Link to comment
Share on other sites

στις 2 beta του wow που ήμανε tester, εκεί ήταν το πραγματικό ζουμί.

Φαγώθηκα να μπω d3 beta και όντας μπήκα με έπιασε καταθλιψάρα που είναι μικρό και δεν πέφτουν αντικείμενα. Anyway, beta για τα μάτια του κόσμου. Δεν είχε καν bug report interface. Μόνο να μας ψήνουν το ψάρι στα χείλη.

Αναρωτιέμαι αν κανένας από τους αρχικούς testers ακόμα παίζει... ήρωες...

Link to comment
Share on other sites

εγώ το λιώνω και βλέπω κανονικά drops. επίσης τα dungeons κάθε φορα αλλάζουν τοποθεσία και είναι και διαφορετικά τα bosses τους.

σερί 1μήνα και όσο πάει και ο εθισμός γίνεται και μεγαλύτερος.

απορώ πραγματικά με τόση απογοήτευση που διαβάζω. το παιχνίδι είναι ΑΚΡΙΒΩΣ όπως έπρεπε να είναι. αν δείτε βιντεάκια στο ίντερνετ θα δείτε χάρτες τέρατα και αντικείμενα που φυσικά είναι ότι περιμένουμε τόσο καιρό. και όχι το ψίχουλο που δίνουν στη ΒΕΤΑ.

το προτιμώ πάντως έτσι γιατί σε κρατάει σε αγωνία για το πόσο επική παιχνιδάρα θα είναι πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα το D1 filter υπερβολικα απρομαυρο για τα γουστα μου στο full darken.Θα δοκιμασω και το medium(D2 style)

Παντως το sharpen τα σπαει ασχημα.Μust have!Η θολουρα που βαλαν χαλαει ολο το game.

Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι θέμα γούστου... Εγώ το d1 το βρήκα απίθανο. Ακριβώς στα χρώματα που πρέπει να είναι. Όχι και ασπρόμαυρο είσαι υπερβολικός (δε νομίζω να μειώνει τόσο τα χρώματα). Αλλά ναι το sharpen είναι ολα τα λεφτά από την άποψη ότι εμφανίζονται πολλές λεπτομέριες ως δια μαγίας (απορείς γιατί να το θολώσουν έτσι). Στα δέντρα στα φύλλα στα χορτάρια παντού...

Έγινε επεξεργασία από mordred
Link to comment
Share on other sites

εγώ το λιώνω και βλέπω κανονικά drops. επίσης τα dungeons κάθε φορα αλλάζουν τοποθεσία και είναι και διαφορετικά τα bosses τους.

σερί 1μήνα και όσο πάει και ο εθισμός γίνεται και μεγαλύτερος.

απορώ πραγματικά με τόση απογοήτευση που διαβάζω. το παιχνίδι είναι ΑΚΡΙΒΩΣ όπως έπρεπε να είναι. αν δείτε βιντεάκια στο ίντερνετ θα δείτε χάρτες τέρατα και αντικείμενα που φυσικά είναι ότι περιμένουμε τόσο καιρό. και όχι το ψίχουλο που δίνουν στη ΒΕΤΑ.

το προτιμώ πάντως έτσι γιατί σε κρατάει σε αγωνία για το πόσο επική παιχνιδάρα θα είναι πάλι.

Μάλλον δεν έγινα κατανοητός. Το παιχνίδι μαμάει και σπέρνει. Όμως το θέλω ΟΛΟ. 4 φορές μου κάνανε reset τους χαρακτήρες και ενώ θέλω να το δω όλο και να το χωρτάσω με δύσκολα τέρατα και χρυσά αντικείμενα... είναι απλά πολύ μικρό.

Είναι too much tease.

Link to comment
Share on other sites

BTW ένα update για το gameexplorers.gr

Πριν κάνω pre-order σε αυτούς τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως 15 το έχουν και το στέλνουν και στις 16 το παίρνω εγώ με courier.

Κάθε φορά που αλλάζουν την τιμή τους ισχύει και για μένα και θα πληρώσω το λιγότερο ιστορικά που θα το διαθέτουν. Για τώρα το έχουν 44,40. Και να μου το δίναν στα χέρια μου την ίδια μέρα δεν έπαιρνα από πλαίσιο. 59 ευρώ;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.