Jump to content



Recommended Posts

Ο skeleton king στο D3 θα έλεγα ότι είναι αντίστοιχος της Blood Raven στο D2. Όταν μιλάμε για normal και μάλιστα όταν είσαι και παραπάνω lvl απ' ότι θα ήσουν κανονικά, τι δυσκολία περιμένετε;

Εγώ έκανα ένα αρκετά thorough run και όταν σκότωσα τον SK ήμουν λίγο κάτω από lvl 10. Αν κάνω 1-2 runs ακόμα και φτάσω μέχρι lvl 13 προφανώς θα πέφτει ο SK με λίγα χτυπήματα.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ο Skeleton King ειναι ο αντιστοιχος του Blood Raven,οσο για την δοισκολια στο normal δεν μπορουμαι να πουμαι κατι γιατι ειναι απλα beta ΑΛΑ η Blizzard 2χ πλασιασε το damage τον mobs αρα θα ειναι λιγο ποιο δισκολο ουσιαστικα to normal!!!!

Monster Damage Doubled at Lower Levels - Diablo 3 Database

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=596]greekfragma[/MENTION]

Κατεβασε το beta setup απο εδω

http://eu.media.battle.net.edgesuite.net/downloads/d3-installers/4de82d80-ddeb-4e61-80ae-b4e8817f54b0/Diablo-III-Beta-enUS-Setup.exe

Αν δεν δουλευει try this:

Diablo 3 Beta Launcher Link! DOWNLOAD INSIDE!!

Μολις κατεβασεις και τελειωσεις το Install στειλε μου pm με το κινητο σου να σε παρω/στειλω μηνυμα με το username/pass.

Επειδη ειναι active to account παιζει να χρειαστεις και authenticator code.

2 πραγματα απο εσενα θελω

α)Ενα μικρο review με τις εντυπωσεις στο thread (καμια Pic ισως?)

β)Σε γνωριζω απο το forum (νομιζω οτι εχουμε μιλησει και προσωπικα σε ενα meeting) εδω και χρονια οποτε δεν τιθετε θεμα εμπιστοσυνης ...απλα φροντισε να ειναι malware/spyware free το pc σου να μην ψαχνομαστε για κωδικους :hehe: γιατι το account εχει μεσα wow charachters/starcraft/warcraft κλπ

Σε περιπτωση που ζηταει authenticator για καθε Log in Θα δουμε πως θα το κανουμε.

Έγινε επεξεργασία από ison
Link to comment
Share on other sites

Επαιξα επιτέλους και τη beta απο account φίλου.

Σε 1 ώρα σε coop είχα φάει το skeleton king και ήμουν level 8. Μου φάνηκε υπερβολικά εύκολο, το οποιο ελπιζω να μην είναι έτσι και αργότερα γιατί είναι πολύ βαρετό.

Τα γραφικά είναι πολύ ωραία, η μουσική και ο ήχος φοβερός και έχει πολύ καλή ατμόσφαιρα. Είχε λιγο lag, αλλα είναι αναμενόμενο νομίζω. Τον demon hunter πήρα και μου άρεσε αρκετά.

Οταν μπορέσω θα παίξω και κανέναν άλλο να τους δώ.

Σε γενικές γραμμές είναι αυτό που περίμενα, ενα Diablo 3 που θα αρέσει αλλά μη περιμένετε κάτι άλλο απο αυτό που είναι. Ενα click click παιχνίδι σχετικά ευκολο, για loot και χαβαλέ.

Link to comment
Share on other sites

Επαιξα επιτέλους και τη beta απο account φίλου.

Σε 1 ώρα σε coop είχα φάει το skeleton king και ήμουν level 8. Μου φάνηκε υπερβολικά εύκολο, το οποιο ελπιζω να μην είναι έτσι και αργότερα γιατί είναι πολύ βαρετό.

Τα γραφικά είναι πολύ ωραία, η μουσική και ο ήχος φοβερός και έχει πολύ καλή ατμόσφαιρα. Είχε λιγο lag, αλλα είναι αναμενόμενο νομίζω. Τον demon hunter πήρα και μου άρεσε αρκετά.

Οταν μπορέσω θα παίξω και κανέναν άλλο να τους δώ.

Σε γενικές γραμμές είναι αυτό που περίμενα, ενα Diablo 3 που θα αρέσει αλλά μη περιμένετε κάτι άλλο απο αυτό που είναι. Ενα click click παιχνίδι σχετικά ευκολο, για loot και χαβαλέ.

Τι γινετε ρε παιδια μονο σε εμενα ειναι lag/disconnect fest το παιχνιδι?

Link to comment
Share on other sites

Σε γενικές γραμμές είναι αυτό που περίμενα, ενα Diablo 3 που θα αρέσει αλλά μη περιμένετε κάτι άλλο απο αυτό που είναι. Ενα click click παιχνίδι σχετικά ευκολο, για loot και χαβαλέ.

= Hack 'n slash

...να τα λέμε και να τα τονίζουμε γιατί κάποιοι νομίζαν ότι θα βγει η αναγέννηση του Crysis 1.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά είναι beta! είναι το act 1! είναι δυσκολία Normal!! θέλω να δώ πόσο hack`n slash θα είναι μετά. Αν και μετά είναι έτσι τότε να μου στείλετε ένα pm για να πάμε PVP :) Εμένα μου φαίνετε ότι στα 60lvl θα αρχίσει το game...και μετά το patch με το PVP.

Edit : Δεν είναι τυχαίο που σου λένε ότι θα πεθάνεις σίγουρα και ίσως προκαλούν για έναν Hardcore χαρακτήρα. Εκεί θέλω να δώ τι έχει να γίνει :)

Έγινε επεξεργασία από Nemesis89
Link to comment
Share on other sites

παιδιά είναι beta! είναι το act 1! είναι δυσκολία Normal!! θέλω να δώ πόσο hack`n slash θα είναι μετά. Αν και μετά είναι έτσι τότε να μου στείλετε ένα pm για να πάμε PVP :) Εμένα μου φαίνετε ότι στα 60lvl θα αρχίσει το game...και μετά το patch με το PVP.

Η δυσκολία δεν έχει να κάνει με τον τύπο του παιχνιδιού, αλλά με το πόσο level είσαι, το τι φοράς και πιο mob/boss αντιμετωπίζεις.

υγ. Στο προηγούμενο ποστ ανέφερα το Crysis 1 από άποψη γραφικών και είδος παιχνιδιού.

Έγινε επεξεργασία από denz
Link to comment
Share on other sites

(Για το UY) Ναι κατάλαβα. πιστεύω πως όποιοι έπεζαν diablo 1-2 δεν πρέπει να έχουν παράπονο για τα γραφικά και το είδος. Ηταν αναμενόμενο πως θα είναι. Ποτέ κανένα diablo δεν είχε τα Uber high end γραφικά. Και σε σχέση με το 1-2 τα γραφικά στο 3 δεν έχουν καμία σχέση.

Ε ναι λογικό είναι. Πάντως μην περιμένουμε πως όλο το game θα είναι κλίκ στο Mouse. Πιστεύω κάποια boss θα μας βγάλουν την πίστη.

Έγινε επεξεργασία από Nemesis89
Link to comment
Share on other sites

Εγω ενα δεν εχω καταλαβει...Επειδη ολο για lag βλεπω και αρχιζω και φοβαμαι...Δηλαδη οποιος θελει να παιξει single player θα ειναι σαν να συνδεεται σε online server? Θα εχει και lag στο single?????

Link to comment
Share on other sites

Εγω ενα δεν εχω καταλαβει...Επειδη ολο για lag βλεπω και αρχιζω και φοβαμαι...Δηλαδη οποιος θελει να παιξει single player θα ειναι σαν να συνδεεται σε online server? Θα εχει και lag στο single?????

Ναι θα είναι μόνο online αλλά δεν νομίζω να έχει lag. Τώρα λένε για lag γιατί ο server για την beta είναι μόνο US.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.