Jump to content



ATI Radeon HD 4850


nikolakis13

Recommended Posts

ζηταει 450 η κα8ε μια και 550 σε crossfire....ναι 2 4850 εχω και οχι μονο ειχα crossfire αλλα και τον 9300 στα 3,1 απο 2,5 και τισ καρτες στα 660 core 1060 μνιμες....καλα σιγουρα με αυτο το τροφοδοτικο 8α φτασει στο 8εο το oc.........:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply
για ακουστε και μια τα volt π εχω στα +3.3 εχω 3.23v στα +5 εχω 4.85v και στα +12 εχω 12.04v...δν μ φαινονται και πολυ καλα ε?

ATX specs allow 5% tolerance.I think your PSU is OK.

(Yes,my GR keyboard is for the festivals)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά σταματήστε να παραπληροφορείτε

με το σύστημα της υπογραφής και το οβερκλοκ του με το ζόρι περνάω τα 400κάτι watt

το 500άρι είναι αρκετό αφού είναι και chieftec

το thermaltake πληροφοριακά, πρέπει να είναι χειρότερο ποιοτικά!

καλή συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

ελατε ρε σεις εγω παντος εχω ακουσει πολυ καλα λογια για τα τροφοδοτικα της και απο φιλους π εχουνε...και μιν 3εχναμε η mercdes βαζει και γ@μω τις ζαντες στα αμα3ια της...xd...:jump:

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ winamp τελιως φιλικα ετσι,μπορεις να εξηγησες και για ποιο λογο ειναι καλυτερα?

Αν δεις και στον jonnyguru τα review τα thermaltake τα πηγαν πολυ καλα

1 2 3 4

Υπαρχουν καποιοι χρηστες που τα χρησιμοπ[οιουν στο φορουμ αλλα δεν θυμαμαι να ειπαν ποτε οτι ειχαν προβληματα.

και οι δυο μαρκες καλες ειναι με την thermaltake να μην ειναι εμπιστευσιμη στο κοινο.

Απλα οταν ειναι να δινεις μια κριτικη για κατι,καλο ειναι να την δικαιολογεις κιολας.

Και προσωπικα για να μην παρεξηγουμε δεν εχω fanboyσμους με καποια μαρκα ετσι απλα εχουμε πει οταν κρινουμε κατι και μαλιστα αρνητικα πρεπει να το δικαιολογουμε παντα.Αλλιως ειναι λογια του αερα οπως ειπε και ενας αλλος συμφορουμιτης.:coax:

Φιλικα παντα,:banging:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.