Jump to content



Cable Modding/ Routing Guide - 56Κ Warning (Updated 24/5/08)


Michalis761416003192

Recommended Posts

Μια απορια: το sleeving ειναι επισης απο μουλτι ή απο αλλου? Πριν κανα χρονο ειχα φαει τον τοπο να βρω για ενα ανεμιστηρι και τελικα κατεληξα να το κανω με θερμοσυστελλομενο.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply
  • 9 months later...
  • 3 weeks later...

Όχι, πωλούνται σε 10αδες και τα sata αν θυμάμαι κάνουν 15€, ενώ τα molex 10-12€ (είχα πάρει και από τα 2). Μπορείς να το βρείς μόνο στο multirama extreme (αν έχουν ακόμα).

Παίζει να μου έχουν μείνει μερικά, οπότε στείλε pm!

Link to comment
Share on other sites

Τα T molex πωλούνται με το κομμάτι; Πόσο; Θέλω μόνο 1 ...

Φιλε μου δυστυχως πωλουνται σε πακετακια με 5-10 κομματια αναλογως του τυπου του molex

Aν δε βαριεσαι να κατεβεις απο Πειραια για 1 μολεξ

και περασεις απο το μαγαζι

ολο και καποιο περισσευμα θα βρουμε ;)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δυστυχως πωλουνται σε πακετακια με 5-10 κομματια αναλογως του τυπου του molex

Aν δε βαριεσαι να κατεβεις απο Πειραια για 1 μολεξ

και περασεις απο το μαγαζι

ολο και καποιο περισσευμα θα βρουμε ;)

Σε πιο κατάστημα στο Πειραια ρε παιδιά γιατί έχει 2 εκεί .μπορώ να έρθω και σήμερα αν γίνετε ακόμα και για μισό

Link to comment
Share on other sites

Σε πιο κατάστημα στο Πειραια ρε παιδιά γιατί έχει 2 εκεί .μπορώ να έρθω και σήμερα αν γίνετε ακόμα και για μισό

Eθνικης Αντιστασεως 6, στο μεγαλο

κατεβα στο υπογειο και ζητα αυτο που θες...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς εμείς που δεν μπορούμε να πάμε από το κατάστημα δεν μπορούμε και να τα προμηθευτούμε. Έχω εμπειρία σε αυτό το θέμα αλλά ας μη το αναλύσουμε εδώ, έχει και τοπικ με τα παράπονα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.