Jump to content



Πρόβλημα με Asus P5E3 Deluxe Wi-Fi και ήχο


L4ncel0t

Recommended Posts

Καλημέρα,

Λοιπόν, πως έχει η κατάσταση...

Εδώ και μερικούς μήνες εγώ και ένας φίλος αγοράσαμε και οι δύο το Asus P5E3 Deluxe Wi-Fi. Από την αρχή δεν είχα κανένα πρόβλημα με το ΜΒ, ενώ ο φίλος μου είχε ένα συνεχές βουητό στα ηχεία του, κάπως σαν συνεχόμενο μπιπ, κυρίως σε μεγάλες εντάσεις. Και οι δυο είμασταν με Win XP. Κατα διαστήματα, χωρίς να αλλάξει κάτι το βουητό εξαφανιζόταν ομώς σύντομα εμφανιζόταν και πάλι. Έχει δώσει το PC να το κοιτάξουν χωρίς όμως να μπορέσουν να βρουν τι προκαλεί το βουητό. Πριν από δύο μέρες έβαλα για πρώτη φορα Vista και μαντέψτε... Στα Vista έχω και εγώ βουητό...και μάλιστα έντονο. Ξαναβάζω XP, το βουητό χάνετε... :rant::rant: βάζω ξανα Vista...ξανα βουητό :slap:

Δοκίμασα όλα τα version των drivers που υπάρχουν σε Vista για τη συγκεκριμένη μητρική αλλά κανένα αποτέλεσμα.

Οι συνθέσεις των PC μας είναι κατα τα άλλα διαφορετικές, μόνο μητρική έχουμε ίδια...και πλέον και το ίδιο πρόβλημα.

Έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος με το ίδιο ΜΒ κανένα παρόμοιο πρόβλημα και αν ναι πως το έλυσε?

Όλες οι προτάσεις καλοδεχούμενες :flower:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.