Jump to content



Recommended Posts

Μια ισον καμμια. :p

Γιαννη μου πολυ ωραιο σκορ οντως αλλα εγω λεω εδω μεσα Λαμπιτικα μηχανακια οχι απο αλλου.:)

Να φερω ενα παραδειγμα, βαλε στο μηχανημα σου ( που τοχει) 3 χ 5970 να δουμε κανα καλο σκορ.

Ετσι να ανανεωνεται και το νημα με σκορακια καλα να εχει ενδιαφερον.:T:

Link to comment
Share on other sites

Δωσε απο bios μια pcie frequency 110 απο 100 που ειναι μαμα και ποσταρε.

Δεν είναι επικίνδυνο τα 110 μην χάσω κανένα δίσκο; Θα στείλω πάντως κάποια στιγμή με τους καινούργιους 12.5..

Είδες ο 3930; Δίνει αρκετά στα benches... Άντε να βγουν οι Ivy να αναβαθμίσουμε...

Είμαι 12000 κάτω λόγω επεξεργαστή...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι επικίνδυνο τα 110 μην χάσω κανένα δίσκο; Θα στείλω πάντως κάποια στιγμή με τους καινούργιους 12.5..

Είδες ο 3930; Δίνει αρκετά στα benches... Άντε να βγουν οι Ivy να αναβαθμίσουμε...

Είμαι 12000 κάτω λόγω επεξεργαστή...

Εγω παντως με 110 pcie frequency οι καρτες μου δεν τρεχουν

Εσυ ειπες οτι με τον 920 εισαι ενταξει ;)

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη μου πολυ ωραιο σκορ οντως αλλα εγω λεω εδω μεσα Λαμπιτικα μηχανακια οχι απο αλλου.:)

Να φερω ενα παραδειγμα, βαλε στο μηχανημα σου ( που τοχει) 3 χ 5970 να δουμε κανα καλο σκορ.

Ετσι να ανανεωνεται και το νημα με σκορακια καλα να εχει ενδιαφερον.:T:

Eλα μωρε Τακη ασχολεισε με τους κοκκινους... Αφου ειπαμε οταν δεν μπορουν αρχιζουν να ξεσκαβουν μετρησεις απο παντου... takis-pa vs theworld! Nεκροθαφτες επρεπε να ειχατε γινει.:hehe:

Καλά είμαι ως προς το ότι με 3 θα σε πέρναγα όχι ότι δεν μου κόβουν το score!

;)

Με 3730 σε περνάω και με τις 2...

:whip:

;)

Ασε το μπλα-μπλα και καντο...

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από csaris
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

θα με βάλεις σε έξοδα (3930Κ, Asus Rampage IV Extreme) και έλεγα να περιμένω προς Σεπτέμβρη να αναβαθμίσω σε Ivy Bridge E και socket2011!!!

:wall::whip:

:D

Περιμένω και άλλα με καλύτερο overclock!!!

Περιμένω και κανένα 3dMark2K11 και unigine και ότι άλλο μπορείς...

Link to comment
Share on other sites

θα με βάλεις σε έξοδα (3930Κ, Asus Rampage IV Extreme) και έλεγα να περιμένω προς Σεπτέμβρη να αναβαθμίσω σε Ivy Bridge E και socket2011!!!

:wall::whip:

:D

Περιμένω και άλλα με καλύτερο overclock!!!

Περιμένω και κανένα 3dMark2K11 και unigine και ότι άλλο μπορείς...

Δεν αξιζει η αλλαγη, μονο σε vantage θα δεις διαφορα!

Περμενε ivy για Χ79!

Link to comment
Share on other sites

Eνα χαλαρο για αρχη... Εχουμε πολυ δρομο ακομα!:fun:

Σπερνουν τα καρτονια Ασυγκρατητε ! ! ! :clap: Αντε λιγο ακομα και θα με περασεις με τις 3χ580. :baby:

Φερτες και απο εδω να τις βαλουμε σε τουτο το μηχανακι ( την γριουλα μου ) να δουμε τι κανουν και που ξερεις μπορει να μαζεψουμε και καμια ακομα απο τον δρομο να εχουμε πανηγυρι να τα βλεπουν οι κοκκινοι [MENTION=2962]zpaf[/MENTION] και σια και να φτιαχνονται. :dance3:

Έγινε επεξεργασία από takis-pa
Link to comment
Share on other sites

Σπερνουν τα καρτονια Ασυγκρατητε ! ! ! :clap: Αντε λιγο ακομα και θα με περασεις με τις 3χ580. :baby:

Φερτες και απο εδω να τις βαλουμε σε τουτο το μηχανακι ( την γριουλα μου ) να δουμε τι κανουν και που ξερεις μπορει να μαζεψουμε και καμια ακομα απο τον δρομο να εχουμε πανηγυρι να τα βλεπουν οι κοκκινοι [MENTION=2962]zpaf[/MENTION] και σια και να φτιαχνονται. :dance3:

Aυτες οι πιστολιες που ριχνεις Τακη δυσκολα πιανονται.... Μην ξεχναμε πως αν η 580 ειχε το οcability των 680 ακομα θα εραβε!:T:

Eνα μικρο update με τσιτα τις καρτες!

680vantage3.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Βλεπω η 7970 εχει παρει τα πανω της και δεν κρατιεται φιλε Γιαννη.

Well Done.:happy2:

Μα εξ αιτιας της σκατζαρα πλατφορμα.

Εβλεπε νουμερακια απο sandybridgακιδες και στραβωνε. :hehe:

Υ.Γ Για κανε τα κουμαντα σου γιατι εδω καλα εισαι αλλα διπλα http://www.thelab.gr/1063216585-post1566.html εχουμε θεμα. :D

Έγινε επεξεργασία από zpaf
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] Λοιπον για να εχεις καλη αφορμη και να μην εφησυχαζεις παρε ενα πρωινο στα γρηγορα στα 4.5 και οσο αφορα το 06 βλεπουμε μετα.:hehe:

edit: Λιγο πιο κατω εχω ενα καλυτερο δεν το ειδες;

capture2av.jpg

Έγινε επεξεργασία από takis-pa
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2962]zpaf[/MENTION] Λοιπον για να εχεις καλη αφορμη και να μην εφησυχαζεις παρε ενα πρωινο στα γρηγορα στα 4.5 και οσο αφορα το 06 βλεπουμε μετα.:hehe:

capture2av.jpg

Στο 06 δεν υπαρχει μετα. :p

vantagecpu.png

edit

Next post at 44000 gpu score.

vantagetrifi10001200890.jpg

Έγινε επεξεργασία από zpaf
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.