Jump to content



Age of Conan


stamatas

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Καλησπέρα παιδιά. Μετά απο αρκετά χρόνια wow λέω να κάνω την μετάβαση αλλά θέλω να ξέρω αν θα μπορώ να παίζω στο pc μου αξιοπρεπώς καθώς δεν υπάρχει περίπτωση αναβάθμισης.

cpu: AMD Athlon64 3200+ (2.2ghz)

ram: 1.5 gb ddr1-400

gpu: Ati x1950pro agp 512mb

καθώς και οθόνη Samsung 2232bw (1680x1050)

Υποψιάζομαι οτι ο επεξεργαστής θα με κρατάει πίσω, αλλά πιστεύετε οτι θα μπορώ να παίξω αξιοπρεπώς το παιχνίδι στην native ανάλυση της οθόνης μου με όλα στα low έστω ή να το ξεχάσω τελείως;

Υπάρχει κανα free guest account ή κάτι να το δοκιμάσω για κάποιες ώρες τουλάχιστον;

Link to comment
Share on other sites

το ganking εχει αρχίσει να μου σπάει τα νέυρα....

τοτε cultural pvp ή pve servers ;)

στους pve βαρας μονο στα mini-games(μαλλον κατι σαν battleground), ή στα borders

και στους cult pvp βαρας τα άλλα factions (σαν world pvp λεμε, minigames & borders παλι παιζουν) αυτο μοιαζει πιο πολυ λογικη του wow, αλλα δυστηχως παιζει μονο 1 σερβερ σε αυτο το ειδος.

μαλλον 8α δοκιμασω σε αυτους, γιατι μου τι σπαει να βλεπω ολους τους αλλους παιχτες κοκκινους

αρχισανε το spam με το Dirge και το Kroll Blade ηδη :fun:

Link to comment
Share on other sites

αρχισανε το spam με το Dirge και το Kroll Blade ηδη :fun:

:rofl::rofl::rofl:

Imo παιζει το free for all pvp να γυρισει μπουμερανγκ και να καταστρεψει το παιχνιδι(aka εγω τρελαινομαι με 12χρονα που την ειδαν spawncampers :rant::rant::rant:)

Link to comment
Share on other sites

μ8, με το που εκανα το προηγουμενο ποστ, κανω login, και με το που βγαινω, δε προλαβαινει να εμφανιστει ο χαρακτηρας μου και με ψοφησανε.....

εφυγα ηδη απο τους pvp server..

8α δοκιμασω τον cult pvp

Link to comment
Share on other sites

:whistling:whistling:whistling:whistling

νταξει τελικα δεν ειναι τοσο βιαιο οσο λενε

Διαφωνω καθετα :daisy:

Ολα ειναι θεμα "χαρακτηρα" και gear φιλε Zarras...:rolleyes::rolleyes:

Και πως θα σου βγει πανω στην τρελα σου.Τελος.

http://i215.photobucket.com/albums/cc219/cptkoulis/bjork3.jpg

π.χ. Κι εσυ αν ειχες τετοιο κουπι...:whistling:whistling:whistling

http://i215.photobucket.com/albums/cc219/cptkoulis/bjork1.jpg

ή ενα epic bow σαν αυτο...:whistling:whistling:whistling

http://i215.photobucket.com/albums/cc219/cptkoulis/bjork2.jpg

...θα εβλεπες οτι ειναι πολυ βιαιο το παιχνιδι τελικα

ΥΓ Ξεκινησα και στον Twilight

ΥΓ2 Καλλιστεια το καναμε

Link to comment
Share on other sites

wow ftw ? Το instancing ειναι αρκετά μπερδεψιάρικο...Να εισαι στο ιδιο group με τον αλλο και να μη τον βλέπεις παρα μονο εαν συνενοηθεις για να μπεις στο ιδιο instance...του δινω λιγο χρόνο μεχρι να βγει το s4 patch και μετα βλέπουμε :p

Link to comment
Share on other sites

βρε καλως το θοδωρηηη, ελα ελα και συ στην αιματηρη παρεα μας

ευχαριστω δεν θα παρω :p φτανουν τα 3 χρονια... γιατι στο τελος θα λεμε στα παιδια μας... θυμαμε τοτε που επαιζα wow κτλ κτλ :PPPPPP

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.