Jump to content



Επιλογη Ραδιο CD - USB


sakis_the_fraud

Recommended Posts

'Σπερααααααααααααααα!

μιας και το καλοκαιρι ξεκινησε και θα παιρνω το αμαξι πιο συχνα (λεγε με "μπανιο στην Χαλκιδικη" :D) ειπα να αλλαξω και το CD player με κατι που να δεχεται USB γιατι τα CD δεν παλευονται!

Εχω βρει 4 υποψηφια, τα κοινα τους στοιχεια ειναι το κοκκινο χρωμα, η USB και η τιμη που ειναι πανω κατω στα ~80 €.

Pioneer DEH-2300UB

Kenwood KDC-4051UR

JVC KD-R421E

Sony CDX-GT35U

Alpine και Blaupunkt ξεφευγαν σε τιμες...

Ποιο προτιμαω, ποιο αποφευγω και γιατι. ;)

Οι γνωστοι-αγνωστοι "γρηγοροι" καντε την εμφανιση σας! :p

Link to comment
Share on other sites

'Σπερααααααααααααααα!

μιας και το καλοκαιρι ξεκινησε και θα παιρνω το αμαξι πιο συχνα (λεγε με "μπανιο στην Χαλκιδικη" :D)

Σαν λίγο ανάποδα μας τα λες Σακούριε.Εγω οταν είχα την μηχανή αλλα και αργότερα όταν πήρα το αμάξι , απο τον Απρίλη και μετα κλείδωνα το αμάξι και κυκλοφορούσα μόνο με την μηχανή . Εiδικα για μπάνιο Χαλκιδική με την καπμία δεν πήγαινα με το αμάξι.Οταν εμπλεκα στην κίνηση και το μποτιλιάρισμα αρώσταινα...............

Στο θέμα μας τώρα.Εχες τίποτα ειδικές προτιμήσεις ?Θα βάλεις ενισχυτές κτλ συναφή? Θελεις ποιότητα ? μήπως σκεφτεσαι καμία κινεζοδία να παίζει και κανα DVD?

Μηπως κανα carpc?

Παντως για μένα για το αμάξι Clarion η Alpine

Link to comment
Share on other sites

Σαν λίγο ανάποδα μας τα λες Σακούριε.Εγω οταν είχα την μηχανή αλλα και αργότερα όταν πήρα το αμάξι , απο τον Απρίλη και μετα κλείδωνα το αμάξι και κυκλοφορούσα μόνο με την μηχανή . Εiδικα για μπάνιο Χαλκιδική με την καπμία δεν πήγαινα με το αμάξι.Οταν εμπλεκα στην κίνηση και το μποτιλιάρισμα αρώσταινα...............

Στο θέμα μας τώρα.Εχες τίποτα ειδικές προτιμήσεις ?Θα βάλεις ενισχυτές κτλ συναφή? Θελεις ποιότητα ? μήπως σκεφτεσαι καμία κινεζοδία να παίζει και κανα DVD?

Μηπως κανα carpc?

Παντως για μένα για το αμάξι Clarion η Alpine

Κατ'αρχας αλλο μηχανη και αλλο παπακι. Επιπλεον, το βασικο θεμα ειναι τι παιζει απο παρεα. Μονος, ή με αλλον που εχει κατι αναλογο, ανετα. Αντε να πας δικαβαλος με MΩ 90 χλμ... πικρα. Οποτε τους φορτωνεις στο C3, χωνεις και το αρκουδισιον και εισαι αρχοντας. :D

Ειδικες προτιμησεις δεν εχω, μονο αυτα που ειπα, κοκκινο χρωματακι και την USB. Α! Να υποστιριζει και συνδεση με κουμπια τιμονιου, το C3 δεν εχει, αλλα μπορει να εχει το επομενο! :p Νομιζω πως αυτα που εχω επιλεξει εχουν και τα τρια βασικα χαρακτηριστικα...

Οχι ρε, τι κινεζοδιες, απλα πραματακια...

Clarion και Alpine ξεφευγουν στο οικονομικο.

Link to comment
Share on other sites

Ειδικες προτιμησεις δεν εχω, μονο αυτα που ειπα, κοκκινο χρωματακι και την USB. Α! Να υποστιριζει και συνδεση με κουμπια τιμονιου, το C3 δεν εχει, αλλα μπορει να εχει το επομενο! :p Νομιζω πως αυτα που εχω επιλεξει εχουν και τα τρια βασικα χαρακτηριστικα...

Clarion και Alpine ξεφευγουν στο οικονομικο.

Για δες αυτό νομίζω σε καλύπτει και είναι και σχετικά φτηνό

CLARION CZ-209ER

Link to comment
Share on other sites

τα clarion οχι δεν ξεφευγουν....επισης μην πας για μτχ γιατι απο την ζεστη οι κεφαλες τους ιδιαιτερα για τα mp3 στην 5ετια αρχιζουν να μην διαβαζουν.

τα μοντελα που εχει στο επισημο site ειναι ακριβα. τωρα αν εχεις στα υπ'οψιν σου κατι πιο παλιο, δωσε μοντελο να το δουμε. ;)

για καινουριο παω.

Για δες αυτό νομίζω σε καλύπτει και είναι και σχετικά φτηνό

CLARION CZ-209ER

ρε ειπαμε ταβανι 80-85€!!!

nakamichi :huepfend011::bund:

whaaaaaaaaaaaaaaaat?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.