Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

  • Replies 1,8k
  • Created
  • Last Reply

Στα emails ειδοποίησης δε χρειάζεται να φαίνεται το περιεχόμενο του pm, να έχουμε και λίγο αγωνία να μπούμε στο inbox μας για να το διαβάσουμε.

Αντίθετα, καλό είναι να φαίνεται το ποστάρισμα κάποιου, για πολλούς λόγους.

Ενδεικτικά:

1. Ξεκινάω να διαβάζω το ποστάρισμα σπό το mailbox μου μέχρι να φορτώσει ο λάμπης και να συνεχίσω εκεί -> γλυτώνω χρόνο.

2. Βλέπω άμεσα αν με ενδιαφέρει να κάνω κλικ στο λινκ προς το λάμπη για να διαβάσω το συγκεκριμένο θρεντ εκείνη ακριβώς τη στιγμή ή να το αφήσω για όποτε μου περισσεύει περισσότερος χρόνος.

3. Βλέπω το αρχικό μήνυμα του άλλου, πριν το κάνει edit για κάποιο λόγο.

4. Βλέπω μηνύματα που έχουν σβηστεί ή αλλαχτεί από διαχειριστές.

5. Κρατάω στο mailbox μου τα "καλά"

6. Μπορώ να προωθήσω κάποιο μήνυμα σε επαφή μου.

Δε μου έρχεται κάτι άλλο στο μυαλό αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να παραδεχτώ ότι η προεπισκόπιση της καταχώρησης στο email είναι ιδιαιτέρως χρήσιμη, ειδικά όταν έχεις να κάνεις με editάκηδες.

Σε ένα site αγγελιών εδώ (IE) που κάποτε είχε edit, είχε πέσει του κόσμου το κράξιμο με άτομα που απαντούσαν π.χ. "οκ δικό σου με €50" και μόλις έμπαινες στην αγγελία έβλεπες το μήνυμα να λέει "συγνώμη αλλά κάτω από €60 δεν το αφήνω" ;)

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να παραδεχτώ ότι η προεπισκόπιση της καταχώρησης στο email είναι ιδιαιτέρως χρήσιμη, ειδικά όταν έχεις να κάνεις με editάκηδες.

πράγμα που και εδώ, εγώ τουλάχιστον, έχω παρατηρήσει πολλές φορές (και όχι σε αγγελίες) :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί από άλλους, ή από εσάς ότι κάνατε αλλαγή, αλλά τα ενημερωτικά mails μου έρχονται χωρίς το last post.

πχ

Γεια σας l2phile,

Ο χρήστης Hytra μόλις δημοσίευσε ένα νέο μήνυμα στo θέμα που έχετε επιλέξει να παρακολουθείτε με τίτλο - Τι mp3 ακούτε αυτή τη στιγμή ;;; - στο forum Off topic στο TheLab.gr.

Μπορείτε να βρείτε το θέμα εδώ:

Τι mp3 ακούτε αυτή τη στιγμή ;;; - Page 621

Μπορεί να υπάρχουν και άλλα νέα μηνύματα αλλά δεν θα λάβετε νέα ειδοποίηση μέχρι να επισκεφτείτε ξανά το forum.

Φιλικά,

TheLab.gr team

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Πληροφορίες για ακύρωση παρακολούθησης:

.

.

.

Link to comment
Share on other sites

Επέστρεψε το κείμενο του νέου post στα emails. (για την ώρα.. μπορεί να ξαναφύγει)

Κι ότι ετοιμαζόμουνα να γκρινιάξω....

Eντάξει, χάνετε μερικά pageviews, δεν χάλασε κι ο κόσμος. Είχα σχεδόν σταματήσει να μπαίνω στο lab με εφαλτήριο τα emails.

Link to comment
Share on other sites

πως γινεται ολα τα περιεργα να συμβαινουν στον hayabusa?

ολη μερα ειμαι πανω απο τον Λαμπη , προβληματα σαν και αυτα που ποσταρει δεν εχω δει ποτε μου..

μηπως φταιει ο χρηστης ;:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.