Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

  • Replies 1,8k
  • Created
  • Last Reply

Μήπως πρέπει να γίνει update στο tapatalk plug in του forum ; Για να φαίνονται σωστά κάποιες εικόνες στα threads;

Δεν μιλάω για τις attached,

για τις <ντιβ σταιλ = "φλοουατ...λέω

Link to comment
Share on other sites

Μιλωντας για το tapatalk, παρατηρω οτι στα latest topics δειχνει και θεματα τοσο απο τις αγγελιες οσο και απο το off topic ενω κανονικα νομιζω δεν θα επρεπε. Μπορει να γινει κατι, γιατι εχω την ενυπωση οτι ειναι λιγο κουραστικο να φαινονται ολα αυτα :)

Sent from my A101IT using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μιλωντας για το tapatalk, παρατηρω οτι στα latest topics δειχνει και θεματα τοσο απο τις αγγελιες οσο και απο το off topic ενω κανονικα νομιζω δεν θα επρεπε. Μπορει να γινει κατι, γιατι εχω την ενυπωση οτι ειναι λιγο κουραστικο να φαινονται ολα αυτα :)

Sent from my A101IT using Tapatalk

οπως επισης τα στικυ δεν τα εμφανιζει αν κανεις πλοηγηση στο φορουμ...και εγω απι ταπαταλκ στελνω τωρα
Link to comment
Share on other sites

οπως επισης τα στικυ δεν τα εμφανιζει αν κανεις πλοηγηση στο φορουμ...και εγω απι ταπαταλκ στελνω τωρα

Τα δείχνει κανονικά σε ταμπλετα ανα κατηγορία.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν ξέρω για ποιο λόγο (μου το κάνει τυχαία), αλλά κάποιες φορές λαμβάνω ειδοποίηση για νέα απάντηση σε κάποιο θέμα με μεγάλη καθυστέρηση (εώς και 25-30 λεπτά) και μάλιστα ενώ έχω ήδη διαβάσει τα νέα ποστ.

Just for your consideration :)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο λάθος στο url της εικόνας. Το παρατήρησα όταν πάτησα κατά λάθος το δικό μου, αλλά δοκιμάζοντας και σε άλλους έβγαζε πάντα το ίδιο σφάλμα: Δε διευκρινίσατε Χρήστης. Αν έχετε ακολουθήσει ένα έγκυρο link, παρακαλώ να ενημερώσετε τον administrator του TheLab.gr

attachment.php?attachmentid=44762&stc=1&d=1306418787

post-3673-1416075231,3095_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συμφωνω, το thumb-up/share να πηγαινε εκει που ηταν το thnx button πριν, και τα likes εκει που ηταν πριν τα thnx, δηλαδη κατω απο τα signatures..

Και ενα μικρο μπλε-ειδες theme, στο στυλακι του TheLab δεν θα επεφτε ασχημο..

My feedback, only, ofc..

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω, το thumb-up/share να πηγαινε εκει που ηταν το thnx button πριν, και τα likes εκει που ηταν πριν τα thnx, δηλαδη κατω απο τα signatures..

Και ενα μικρο μπλε-ειδες theme, στο στυλακι του TheLab δεν θα επεφτε ασχημο..

My feedback, only, ofc..

Συμφωνώ. Εκεί που είναι μπλέκεται με τα γραφόμενα στο μάτι...

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω, το thumb-up/share να πηγαινε εκει που ηταν το thnx button πριν, και τα likes εκει που ηταν πριν τα thnx, δηλαδη κατω απο τα signatures..

Και ενα μικρο μπλε-ειδες theme, στο στυλακι του TheLab δεν θα επεφτε ασχημο..

My feedback, only, ofc..

Κι εγώ εκεί τα ήθελα αλλά δυστυχώς δεν πάει!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.