Jump to content



Radeon HD3870 X2


gbak

Recommended Posts

@Atiman:

- Σε τι είσαι beta tester?

- Το Titan Quest, στο οποίο αναφέρθηκες παραπάνω, ποια ακριβώς προβλήματα είχε με την GTX και ο φίλος της πέταξε? Μιλάμε για ένα παιχνίδι που με την GTS 512 μου, το παίζω στο Very High, στα 1920, νομίζω με ΑΑ 4άρι, χωρίς κανένα πρόβλημα...

- Καταλαβαίνεις ότι λέγοντας πως έχεις όλες τις κάρτες της ATi και της nVIDIA, πολλοί θα σου ζητήσουν proof - φωτογραφίες που να το αποδεικνύουν αυτό. Είναι bold statement να λες κάτι τέτοιο. Μιλάμε για πολύ χρήμα και πολλές κάρτες.

- Η Ultra δε νομίζω να απέτυχε και τόσο, τις πωλήσεις που ήταν αναμενόμενο να κάνει στους high-endάδες τις έκανε, σωστά?

- Όντως η nVIDIA κοιτάει την ανάπτυξη πάνω στις μηχανές γραφικών που την υποστηρίζουν, με την ATi να έχει πολύ καλύτερες καταναλώσεις (στις τελευταίες και μόνο κάρτες της - σειρά 3xxx) και χρώματα.

- Οι drivers υπάρχουν, απλά δεν τους βγάζουν για λόγο marketing. Αυτό και μόνο εμένα με κάνει να βλέπω την ATi με όχι και τόσο μεγάλη εκτίμηση.

- Ο σκοπός της ATi για πραγματικό multi-GPU, με βάση αυτά που λες, θα πραγματοποιηθεί μέσω drivers? Δυσκολεύομαι να το δω αυτό, η κάρτα σε CF δούλευε και δουλεύει, το θέμα είναι να υποστηριχτεί καλύτερα από τα παιχνίδια.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 681
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από petr00kos [Σήμερα, στις 14:53]

και γιατι ειμαι υποχρεωμενος να περιμενω μεχρι τους νεους drivers φιλε ατιμαν ? γιατι δεν βγηκανε οι drivers αυτοι μαζι με την καρτα να μην υπαρχουνε προβληματα ? μπορει το 50% της αγορας που πηρε αυτη την καρτα να ξενερωσει και να την δωσει / πουλησει / σπασει κτλπ εξαιτιας ενος μη optimized software/driver ? ε οχι ! :o

Ειδες το λαθος?

Ας το κανει, αν νομιζει οτι δεν δουλευει αυτο που πηρε.

Εγω δεν ειδα πουθενα προβληματα, αλλα απ την αλλη οι δικες μας αναφορες φτιαχνουν και τις λυσεις.

Καμμια εταιρεια δεν μπορει να σκεφτει ΟΛΕΣ τις πιθανες περιπτωσεις απο την αρχη.

Για το Titan Quest ειπα οτι η 8800 το επαιζε τελεια , αν ξαναδιαβασεις σωστα , αλλα μολις ειδε την ποιοτητα που εβγαλε η 3870Χ2 τοτε η 8800 εγινε παρελθον.

Μιλησε κανεις για frame? Για ποιοτητα πανω στα frame μιλαμε .....να παρει@@@.

Με τους drivers τι νομιζεις οτι κανει η ΑΤΙ? η στην τελικη τι ειναι ενας driver?

Ειναι μια αληλουχια κωδικων που ενεργοποιουν , ξεκλειδωνουν , οπως θες πες το κατι που ειναι ηδη κλειδωμενο.

Να σου θυμισω κατι η αν δεν το ξερεις καποιος αλλος ισως μπορει να το θυμαται.

Στην 2900ΧΤ οι drivers 7.6 και 7.7 μονον , εριχναν την καταναλωση της καρτας σε ηρεμια απο τα 25 ampere στα 7.2 ampere ενω στο φορτιο παρεμεναν το ιδιο ψηλα. ( οσοι ειχαν rivatuner ας πουμε μπορει να το εχουν δει ). Αυτο πως εγινε ? hartware ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [Σήμερα, στις 15:07]

@Atiman:

-

-- Καταλαβαίνεις ότι λέγοντας πως έχεις όλες τις κάρτες της ATi και της nVIDIA, πολλοί θα σου ζητήσουν proof - φωτογραφίες που να το αποδεικνύουν αυτό. Είναι bold statement να λες κάτι τέτοιο. Μιλάμε για πολύ χρήμα και πολλές κάρτες.

Γιατι ζητησα απο κανεναν δανεικα η πρεπει ν απολογουμαι για το ποσα χρηματα η χωρο διαθετω? Κι αν εχω μαγαζι ? επειχηρηση ?

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς δεν μου απάντησες σε μερικές ερωτήσεις - τι beta test κάνεις? ;)

Κατά δεύτερον, θες να μου πεις ότι θα παρακάμψει η ATi, το Crossfire bridge που κάνει τους δύο πυρήνες να δουλεύουν σε Crossfire mode, μετατρέποντάς το όλο αυτό σε πραγματικό multi GPU? Και η ερώτηση, απλή και αφελής είναι, γιατί?

Γιατί τόσον καιρό θα μείνουμε με μια CF λύση, που "κουτσαίνει" σε αρκετούς τίτλους, ενώ θα μπορούσε να βγάλει εξαρχής μια καθαρή διπύρηνη κάρτα?

Εδώ δε μιλάμε για drivers που ρίχνουν Αmpere, σιγά τα ωά. Εδώ μιλάμε για drivers που θα αλλάξουν όλη τη φιλοσοφία της λειτουργίας της κάρτας.

Όσο για την απεικόνιση, θα το τσεκάρω αυτό που λες. Θα περάσει και μια 3870Χ2 από τα χέρια μου και θα αναφέρω.

Αρχική απάντηση από atiman

Γιατι ζητησα απο κανεναν δανεικα η πρεπει ν απολογουμαι για το ποσα χρηματα η χωρο διαθετω? Κι αν εχω μαγαζι ? επειχηρηση ?

Μα δε μιλάμε για καμιά 20αριά κάρτες, όλο το lineup φτάνει κάτι εκατοντάδες κάρτες...Είναι δύσκολο να έχει κάποιος μια τέτοια "συλλογή".

Σαφώς και δεν πρέπει να απολογηθείς σε κανέναν, απλά είναι λίγο too much να έχεις μαζέψει τόσο hardware, είτε έχεις μαγαζί είτε όχι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [Σήμερα, στις 15:45]

Καταρχάς δεν μου απάντησες σε μερικές ερωτήσεις - τι beta test κάνεις? ;)

--Αυτο ακριβως που εγραψα.

Κατά δεύτερον, θες να μου πεις ότι θα παρακάμψει η ATi, το Crossfire bridge που κάνει τους δύο πυρήνες να δουλεύουν σε Crossfire mode, μετατρέποντάς το όλο αυτό σε πραγματικό multi GPU? Και η ερώτηση, απλή και αφελής είναι, γιατί?

--Αυτο ειπα? Μαλλον οτι στους 8.3 beta εχει drivers για το pci to pci bridge.

Αυτο το bridge ειναι εσωτερικο μεσα στην καρτα και λειτουργει ως γεφυρα μεταξυ των πυρηνων.

Το crossfire ενεργοποιηται αυτοματα μολις η καρτα περιελθει σε κατασταση 3D. Ασχετο με το αν ειναι enable. Λογικη , υπαρχει λογος καταναλωσης οταν δεν χρειαζεται? Πρακτικη αποδειξη , το "μεσα" chip ειναι εντελως παγωμενο και με ταση 0,65 volt σε 2D.

Το multiGpu δεν αφορα την ιδια την καρτα και τους δυο πηρηνες μεταξυ τους αλλα την συνδεση της με την διπλανη της για να γινουν 4.

Γιατί τόσον καιρό θα μείνουμε με μια CF λύση, που "κουτσαίνει" σε αρκετούς τίτλους, ενώ θα μπορούσε να βγάλει εξαρχής μια καθαρή διπύρηνη κάρτα?

--Ειναι διπυρηνη και ΔΕΝ ειναι crossfire. Λειτουργει με την αρχη του crossfire.

Εδώ δε μιλάμε για drivers που ρίχνουν Αmpere, σιγά τα ωά. Εδώ μιλάμε για drivers που θα αλλάξουν όλη τη φιλοσοφία της λειτουργίας της κάρτας.

-Σιγα τα ωα? Ποια φιλοσοφια?

Όσο για την απεικόνιση, θα το τσεκάρω αυτό που λες. Θα περάσει και μια 3870Χ2 από τα χέρια μου και θα αναφέρω.

--Πες μας ετσι λοιπον.....;)

Μα δε μιλάμε για καμιά 20αριά κάρτες, όλο το lineup φτάνει κάτι εκατοντάδες κάρτες...Είναι δύσκολο να έχει κάποιος μια τέτοια "συλλογή".

--Στα τελευταια 7 χρονια οπως ειπα μετρησε μου τα μοντελα της μιας και της αλλης κι αν τα βρεις συνολο πανω απο ογδοντα, τοτε τι να σου πω?

Σαφώς και δεν πρέπει να απολογηθείς σε κανέναν, απλά είναι λίγο too much να έχεις μαζέψει τόσο hardware, είτε έχεις μαγαζί είτε όχι.

Και 5.000 ευρω να εκανε μια καρτα θα την ειχα στα χερια μου.

Εξ αλλου τις ΑΤΙ δεν τις αγοραζω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Όσο για την απεικόνιση, θα το τσεκάρω αυτό που λες. Θα περάσει και μια 3870Χ2 από τα χέρια μου και θα αναφέρω.

Την δικια μου δεν στην δινω :p :P

Αρχική απάντηση από gznp

Μα δε μιλάμε για καμιά 20αριά κάρτες, όλο το lineup φτάνει κάτι εκατοντάδες κάρτες...Είναι δύσκολο να έχει κάποιος μια τέτοια "συλλογή".

Αν μετρησουμε μοναχα ποσες καρτες εχουμε αλαξει εμεις οι δυο μαζι φτανει Τοσες δεν δινει ενα καταστημα τον χρονο

:rofl: :rofl: :rofl:

Περαν της πλακας επειδη τα τελευταια ποστ απο ολους αναφερονται σε στρατοπεδα φανατισμου χωρις λογο.

Η 3870χ2 ειναι μια τιμια λυση για μενα προσφερει πολυ καλες επιδοσεις σε μια καλη τιμη Τα αν και πως δεν μετρανε για μενα. Ειναι πολυ καλυτερη σε σχεση με την 2900χτ που ειχα και μπορω να πω γιατι εχω ο ιδιος αποψη

Παντα συγκρινω ομοια πραγματα 400Ε κανει η 3870χ2 τοσο περιπου εκανε η 8800gtx στην αρχη της κυκλοφοριας της 3870χ2 τι θα επελεγε κανεις τοτε.??

Ποια θα επελεγε καποιος οταν στα ιδια χρηματα μπορουσες να παρεις κατι καλυτερο

Ολα δειχνουν πως η 9800gx2 θα ειναι καλυτερη απο την 3870Χ2

Με βαση αυτα που ξερουμε τωρα 3870Χ2 400Ε και 9800gx2 600E

Αν η διαφορα τιμης ειναι οσο και η αποδοση της καρτας τοτε ναι θα παρω την 9800gx2

Αν οχι και η αποδοση της 9800gx2 ειναι μικροτερη απο 50% στην τιμη της 3870χ2 οσο ακριβως ειναι και η χρηματικη τους διαφορα τοτε οχι απλα δεν θα την παρω γιατι δεν αξιζει την αναλογια αποδοσης χρηματων κατ εμε

Αρα ας μην μιλαμε για φανατισμους αλλα για τι μας συμφερει εμας καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΟΕW1999 [Σήμερα, στις 16:16]

Αν η διαφορα τιμης ειναι οσο και η αποδοση της καρτας τοτε ναι θα παρω την 9800gx2

Αν οχι και η αποδοση της 9800gx2 ειναι μικροτερη απο 50% στην τιμη της 3870χ2 οσο ακριβως ειναι και η χρηματικη τους διαφορα τοτε οχι απλα δεν θα την παρω γιατι δεν αξιζει την αναλογια αποδοσης χρηματων κατ εμε

Αρα ας μην μιλαμε για φανατισμους αλλα για τι μας συμφερει εμας καλυτερα

Αλλο συμφερει οικονομικα κι αλλο μου κανει την δουλεια μου ομως.

Ενδεχεται να συγκρινουμε δυο διαφορετικης ταχυτητας και ποιοτητας πραγματα.

Τι θα διαλεξει κανεις , την ποιοτητα η την ταχυτητα? και ποση θυσια μπορεις να κανεις στην ποιοτητα εναντι της ταχυτητας?

Link to comment
Share on other sites

Απο προσωπικη αποψη παντα θα επελεγα την ταχυτητα γιατι απλα στα μεσαια και κορυφαια προιοντα αναμεσα στην ATI και την Nv δεν εχω δει διαφορα στην ποιοτητα των χρωματων και της αποικονισης

Βεβαια παιζει ρολο και τη οθονη εχει καποιος και απο εμπειρα ο κοσμος στις οθονες προτιμα το μεγεθος απο την ποιοτητα (19 να ειναι και ας ειναι χαλια, απο μια μετρια ως καλη 17, 21 τρις αθλια απο μια καλη 19 τι να λεμε τωρα

Βεβαια δεν θα φτασω και στο αλλο ακρο που λεει Καλη οθονη κορυφαια οθονη ειναι μονο ΕΙΖΟ δεν λεω καλες οθονες ( και εγω ΕΙΖΟ εχω ) αλλα οχι και τοσο τιμιες σε σχεση αποδοση ποιοτητας τιμης

Και απο προσωπικη εμπειρια υστερα απο 12 χρονια στους υπολογιστες ( 6 σε προσωπικο ερασιτεχνικο επιπεδο και αλλα 6 σε καθαρα επαγελματικο ) ο κοσμος επιλεγει με βαση τα χρηματα που εχει, την αποψη του πωλητη, τι εχει ακουσε η διαβασει σε καποιο αθλιο ελληνικο περιοδικο πληροφορικης ( οπου καλυτερο προιον ειναι αυτο το οποιο εχει και τις περισοτερες διφημισεις σε φυλλα μεσα στο ιδιο το περιοδικο )

Σε παλαιοτερα μοντελα μικρης κατηγοριας ισως υπηρχε καποια ποιοτικη διαφορα στα τωρινα οχι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από atiman

-Αυτο ακριβως που εγραψα.

Σε τι κάνεις βρε? Σε drivers, σε συμβατότητες, σε χρωματικές απεικονίσεις, σε τι? Δεν μπορεί ένας άνθρωπος να κάνει beta test στα πάντα, υπάρχουν 10.000 παιχνίδια για δοκιμές :D

Αρχική απάντηση από atiman

--Ειναι διπυρηνη και ΔΕΝ ειναι crossfire. Λειτουργει με την αρχη του crossfire.

Μα εδώ είναι το θέμα, η κάρτα λειτουργεί σαν Crossfire, γι αυτό και εκεί που δεν υποστηρίζεται το CF, ο ένας πυρήνας κάθεται.

Εσύ μου λες ότι με τους 8.x θα φτιάξει αυτό? Δηλαδή είτε υποστηρίζει το παιχνίδι CF είτε όχι, θα έχουμε δύο πυρήνες να δουλεύουν?

Αρχική απάντηση από atiman

-Σιγα τα ωα? Ποια φιλοσοφια?

Αυτό που σου είπα από πάνω. Το να πειράξω το BIOS και να ρίξω τα Ampere, το κάνω και μόνος μου. Το να αλλάξω τη λειτουργία της κάρτας, αυτό είναι πολύ δύσκολο.

Αρχική απάντηση από atiman

--Στα τελευταια 7 χρονια οπως ειπα μετρησε μου τα μοντελα της μιας και της αλλης κι αν τα βρεις συνολο πανω απο ογδοντα, τοτε τι να σου πω?

GeForce2 MX 200 32MB SDR

GeForce2 MX 32MB SDR

GeForce2 MX 400 64MB SDR

GeForce2 GTS 32MB DDR

GeForce2 GTS 64MB DDR

GeForce2 Pro 64MB DDR

GeForce2 Ultra 64MB DDR

GeForce3 Ti200

GeForce3 Ti500

GeForce MX 400

GeForce MX 440

GeForce Ti 4200

GeForce Ti 4400

GeForce Ti 4600

GeForce Ti 4800

---

Σειρά 5

---

GeForce 6800 Ultra

GeForce 6800 GT

GeForce 6800 GS

GeForce 6800

GeForce 6800 XT

GeForce 6600 GT

GeForce 6600

GeForce 6600 LE

GeForce 6500

GeForce 6200

GeForce 6200 with TurboCache

GeForce 6200 LE

GeForce 6150

GeForce 6100

GeForce 7950 GX2

GeForce 7950 GT 256

GeForce 7950 GT 512

GeForce 7900 GT

GeForce 7900 GTX 256

GeForce 7900 GTX 512

GeForce 7800 GTX 256

GeForce 7800 GTX 512

GeForce 7800 GT

GeForce 7600 GT

GeForce 7600 GS

GeForce 7300

GeForce 7200

GeForce 7100

GeForce 8800 Ultra

GeForce 8800 GTX

GeForce 8800 GTS 640 MB

GeForce 8800 GTS 320 MB

GeForce 8800 GTS 512 MB

GeForce 8800 GTS 1024 MB

GeForce 8800 GT 256 MB

GeForce 8800 GT 512 MB

GeForce 8800 GT 1024 MB

GeForce 8800 GS

GeForce 8600 GTS

GeForce 8600 GT

GeForce 8500 GT

GeForce 8400 GS

Μόνη της η nVIDIA έχει 80 κάρτες...Έχω ξεχάσει τη σειρά 5xxx και σίγουρα αρκετά μοντέλα της σειράς 3 και διάφορα δεξιά και αριστερά...

;)

Link to comment
Share on other sites

@ gznp

όταν την δοκιμασεις τρεξε και αυτα

DiRT

WiC

The Witcher

Supreme Comander

και απο σχεδιασμο δεν ειναι κατι σπουδαιο, αν καταφερουν να στελνουν δεδομενα

σε μια βαση τοτε ναι. Αν τον ενδιαφερει καποιον ο ηχος που βγαζει είναι άλλο θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Will do, πες μου ρυθμίσεις/αναλύσεις και θα τρέξω. Το μόνο κακό είναι ότι όλα εκτός του WiC πάνε με FRAPS, όχι και το πιο αντικειμενικό, μιας και ο καθένας τρέχει το παιχνίδι όπως το θέλει αυτός.

Αν είναι να βάλω SupCom και να τραβήξω bench με το FRAPS σε ground only assault από...10 robotάκια δε λέει και πολλά :p

Πες μου ακριβώς τι θες και θα το φροντίσω.

Αρχική απάντηση από gbak

σιγα τα παιχνιδια για να τα τρεξει κιολας...χεχεχε

Τι πετάγεσαι ρα? :D

Για τράβα τρέξε ένα SupCom με 5-6 χιλιάδες units να δεις γλύκα :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [Σήμερα, στις 18:59]

Will do, πες μου ρυθμίσεις/αναλύσεις και θα τρέξω. Το μόνο κακό είναι ότι όλα εκτός του WiC πάνε με FRAPS, όχι και το πιο αντικειμενικό, μιας και ο καθένας τρέχει το παιχνίδι όπως το θέλει αυτός.

έχω την υποψία ότι δεν θα χρειαστει να βαλεις frpas για να καταλάβεις πως πάνε μερικα απ αυτα

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 18:58]

σιγα τα παιχνιδια για να τα τρεξει κιολας...χεχεχε

καταλαβα σερνονται στην ΑΤΙ

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι, ειδικά η Χ850ΧΤ ΡΕ, όταν υπήρχε η 7800GTX...

:hehe:

Αρχική απάντηση από Dem

έχω την υποψία ότι δεν θα χρειαστει να βαλεις frpas για να καταλάβεις πως πάνε μερικα απ αυτα

Λες? Θα το τσεκάρω, έτσι κι αλλιώς δεν προβλέπω (και αυτή) να κάθεται και πολύ μαζί μου.

Link to comment
Share on other sites

Παιγνιδι ουτε ενα σε πληροφορω.

Το ποσο overclock της προκαλει μονιμες βλαβες οι οποιες δεν ειναι παντα ορατες ευκολα η εξελιξη των drivers η σταθεροτητα η συμβατοτητα το mod οι αποψεις των χρηστων ενδιαφερουν περισσοτερο απο το πως παιζει ενα παιγνιδι. Μονο hardware καταστασεις.

Κατι περιπου που θα εκανες εαν εκανες τεστ σ ενα επεξεργαστη.

Ο γιος μου ομως εχει τρελαθει σ οτι racing υπαρχει.

Βλεπεις εχω και βοηθο γιατι εγω δεν εχω την υπομονη για παιγνιδια. @Η ηλικια γαμ....@@

:OT: Για να γελασουμε λιγο.

Καποια εποχη στο πλαισιο ειχαν στημενο εναν υπολογιστη που οδηγουσε μια 40αρα lcd με μια 8800GTX κι επαιζε demo παιγνιδια και video. Επαιζε καλα αλλα μαζευονταν ολα τα πιτσιρικια.

Καποια μερα που ετυχε και περασα απο εκει βλεπω αρκετα περισσοτερο κοσμο απ τον συνηθισμενο. Παω κοντα και παθαινω απο αυτο που εβλεπα. Ρωταω τα παιδια λοιπον πως καταφεραν να κανουν την 8800 να παιξει τοσο ωραια. Απαντηση? Μολις βαλαμε μια 2900ΧΤ πανω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 19:07]

μα πεσατε ολοι οι πρασινοι και τον φαγατε τον ανθρωπο...ειπαμε ατι τελος...θυμαστε ρε την 9700προ οταν ειχε βγει τι χασιμο ειχε φαει η nv?..μην μιλησω για x850xt pe

Όταν θα πάω να σκάσω στο ταμειο ευρώ, εγώ χανω την μνημη μου.

Σκεφτομαι μονο το προσφατο παρελθον (για υποστηριξη με drivers κτλ)

Το παρόν (τι κανει στα συγκεκριμενα παιχνιδια που κυκλοφορουν)

και το μελλον.

Τι γινοταν πριν 50 χρονια δεν με ενδιαφερει.

Link to comment
Share on other sites

@ και εγώ το gbak τον καταλαβαινω ειναι tech freak, τα σκαει για h/w,

βαρεθηκε να βλέπει την Ultra στο κουτι του και ειπε ο ανθρωπος να βαλει λιγο

κοκκινο , θα κανει και το χαβαλε του αργοτερα με quad, αν δεν του

κατσει/ ή βαρεθει θα τα δωσει όλα σεντρα και θα πάρει ότι καλυτερο πάιζει αργοτερα

σε nvidia ή ATI.

έγω μιλάω για τους άλλους.

Περα απ αυτο όμως μια καρτα που βγαινει μετά απο 1,5 χρονο μετα απο το δουλεμα/αναμονή με την 2900....να ανταγωνιζεται τις καλες

8800 σε μερικα παιχνιδια, σε άλλα να τα πηγαινει καλυτερα αλλα σε αυτα και με τις 8800 μπορεις να τα παιξεις σε οποια αναλυση θελεις ανετα,

ΕΝΩ σε άλλα στις αναλυσεις που μπορει η 8800 η 3870χ2 ίσως να μην μπορει.

εγώ δεν το θεωρώ σπουδαιο κατορθωμα

και ρε παιδια έχω βαρεθει τις υποσχεσεις απο την ΑΜD/ATI, μια τα errata, μια τα bios

μια οι drivers , τα stepings, όλο ΘΑ ΘΑ ΘΑ

Link to comment
Share on other sites

πηρα και γω μια asus σημερα αλλα μου βγαζει το εξης προβλημα μολις περναω drivers και κανω

δεξι κλικ πανω στην επιφανεια εργασειας για να μπω στο κοντρολ πανελ της ATI για τις 3D ρυθμισεις εμφανιζει το πανελ για 5 δευτερολοεπτα και μετα εξαφανιζεται και αυτο γινεται συνεχεια τι φταιει?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.