Jump to content



Δείξτε την υδρόψυξη που φτιάξατε.


mariosalice

Recommended Posts

Με τόσο σκοτάδι δε φαίνεται το κουτάκι VLAXOTRON!!!

Βγάλε καμιά φωτεινή μέσα!Και χωρίς τους μπλε φωτισμούς να το δούμε καθαρά!

Θ`ανεβασω μερικες κοντινες αργοτερα εχω δανεισει την καμερα στην αδερφουλα μου.:thank_you2:

Link to comment
Share on other sites

Vlaxotron, δεν ξέρω τί μου αρέσει περισσότερο, το nickname ή το κουτί!!! :hehe:

το κουτί είναι custom ?

Τι ιστορία έχεις κάνει στο πλάι με τα φίλτρα και τους αντάπτορες? Δεν είχε διαθέσιμα μεγαλύτερα φίλτρα και έκανες την πατέντα προσωρινά, ή λάθος καταλαβαίνω?

Link to comment
Share on other sites

Vlaxotron, δεν ξέρω τί μου αρέσει περισσότερο, το nickname ή το κουτί!!! :hehe:

το κουτί είναι custom ?

Τι ιστορία έχεις κάνει στο πλάι με τα φίλτρα και τους αντάπτορες? Δεν είχε διαθέσιμα μεγαλύτερα φίλτρα και έκανες την πατέντα προσωρινά, ή λάθος καταλαβαίνω?

Hello!Το κουτι δεν ειναι custom.Eιναι ενα Acryan KXNG και το μπροστινο μερος και το καπελο που εχω το ψυγειο τα εχω κοψει σε cnc router.Οσο για τα φιλτρα ναι εχω και μεγαλυτερα φιλτρα αλλα λογω του οτι τα ανεμιστηρακια κανανε πολυ θορυβο αναγκαστικα να προσθεσω αυτα τ`ανταπτορακια της revoltec και με πατεντα να τα καπακωσω με φιλτρα των 80 mm. :thank_you2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ρε μαγκες τους υπολογιστες τους κανετε για να τους καμαρωνετε ... μπραβο σας .... σαν το αυτοκινητο σας ενα πραγμα .....

Ναι! για να τους καμαρωνουμε! Γιατι ειναι φτιαγμενοι από εμάς για εμάς. Με το δικο μας μερακι και την φαντασία,τον δικό μας ιδρώτα, τις ατελείωτες ώρες σκέψης, σχεδίασης κοψίματος ραψιματος κλπ κλπ. γιατι η τέχνη και η επιστήμη , χρειαζεται ατομα σαν εμάς για να εξελίσεται.Και θα καμαρώνω ξανά και ξανά που δημιούργησα κάτι , από το να φάω τις ώρες μου στο facebook, twitter και ότι αλλη χαζομάρα κάνετε με τους δικούς σας υπολογιστές!!

Μια ζωή γκρίνια για το διπλανο σας είστε.

και οσο για αυτοκίνητο ενα κακόμοιρο PUNTακι έχω να με πηγαίνει στη δουλειά έχω, το οποίο θέλει service και πλυσιμο....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο το αποτέλεσμα Γιώργο!Μπράβο!Και σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

Τελικά μια παροιμία λέει "το καλό πράγμα αργεί να γίνει".Και το αποτέλεσμα το επιβεβαιώνει.

Πολύ ωραίες διαδρομές και πολύ σωστά τοποθετημένες!Όπως πρέπει.

Από ότι βλέπω έχεις άσπρο φωτισμό μέσα.Αλλά έχεις και uv λάμπα.Και τα δύο μαζί ταυτόχρονα δε δείχνουν.Άμα είναι να έχεις το κάθε ένα ξεχωριστά.

Βασικά θα ήθελα να δω και πως φαίνεται στο σκοτάδι με την uv και χωρίς το λευκό φωτισμό!!!

Άντε,καλοδούλευτο το μασίνι!!!:T:

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη σε ευχαριστω πολυ. Οι διαδρομές είναι αυτες που μου είχες προτείνει εσυ.Οσο για το θέμα UV δυστυχως οι λαμπίτσες είναι μικρες ( 10cm) και δεν έχουν δυνατο UV φωτισμο με αποτέλεσμα ισα ισα να φεγγουν. Αν ήτανε λιγο πιο δυνατες το αποτελεσμα θα ήτανε πολυ καλύτερο λοφω UV υγρου και σωληνων. Οσο για τα led lights ειναι της NZXT και ο φωτισμός τους είναι απλα απιστευτος. Τέλος UV lights και LED Lights είναι με διακοπτακια οπότε μπορώ να έχω οποιοδήποτε ανοιχτο ανα πασα στιγμη. Και κατι ακομη... Εχεις κανενα crossfire bridge 10 cm ??????????????

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο μια χαρά το κουτάκι!Συμφωνώ για τον φωτισμό με τον venom.

Προς το παρόν ξήλωσε τις μικρές uv.Λίγο νεράκι ακόμα στο δοχείο και δυο VGA Backplate!!

Στα καλωδιάκια τα μικρά πάνω από το mobo,λίγο μονωτική μαύρη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιώργο μια χαρά το κουτάκι!Συμφωνώ για τον φωτισμό με τον venom.

Προς το παρόν ξήλωσε τις μικρές uv.Λίγο νεράκι ακόμα στο δοχείο και δυο VGA Backplate!!

Στα καλωδιάκια τα μικρά πάνω από το mobo,λίγο μονωτική μαύρη.

Εξαιρετικη δουλεια!

Να ρωτησω, γιατι χρειαζεται η μονωση στα καλωδιακια ή τα vga backplates?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.