Jump to content



Μουγγό internet


Amadeus7

Recommended Posts

Έχω ένα πρόβλημα. Κάθε φορά που πάω να δω ένα video στο ιντερνετ δεν μπορώ να ακούσω ήχο. Στο pc μου έχω το SoundMax v.5.2. Τα ηχεία μου δεν παρουσιάζουν κανένα άλλο πρόβλημα, μέχρι και μουσική μπορώ να ακούσω από το ιντερνετ. Αυτό το πρόβλημα λύνεται μόνο αν βάλω το headset όπυ και απενεργοποιείται το SoundMAx? Μήπως πρέπει να κατεβάσω τπτ codecs και αν ναι ποιούς?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ για codecs θα σου πρότινα το pack που λέγεται CCCP(combined community codec pack) κάνε ένα search στο google και θα το βρείς εύκολα. Είναι πολύ καλο κατα την γνώμη μου. Αυτό έχω και δεν μου έχει διμιουγργήσει πρόβλημα και παίζει τα πάντα, αν δεν δουλέψει με αυτό στείσε τους πιό καινούγργιους drivers της κάρτας ήχου σου.

Link to comment
Share on other sites

με κανενα απο τους 2 codecs που μου δώσατε δεν έγινε κάτι, τι άλλο μπορεί να έχει?

ξέχασα να πω (δεν ξέρω αν έχει σημασία) πως το πρόβλημα συνεχίζει να υπάρχει και μετά από format

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.