Jump to content



The Lab Gr [GrL] Guild .:GuildWars:.


jimakos21

Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από jpavly

Μόλις πέρασα το Aurora Glade χωρίς να πάρω το bonus (τα ζώα που λέγαμε; ).

’μα βρεθεί κανείς κατά κει ας μου πει. :)

Βλέπω σας παιδεύει αρκετά αυτό το aurora glade. Το Σαββατοκύριακο το αργότερο μπορώ να σας κάνω όλους ενα party και να το περάσουμε με bonus στα γρήγορα, είναι πραγματικά γελοίο mission αν έχεις δυνατό χαρακτήρα. Το περνάς με..sheer force. Είναι απλό. Στο κομμάτι με τους κρυστάλους, απλώς πας στο σημείο απ' όπου περνάνε όλοι, τους σφάζεις ΟΛΟΥΣ, κάνεις σα κύριος το bonus, βάζεις τους κρυστάλους με την ησυχία σου και καθάρισες. Το boss είναι κι αυτό εύκολο. :)

Jpavly, σε βρήκα σήμερα μέσα σε κάποια φάση, αλλά πρέπει να ήσουν afk γιατί δεν απάντησες. :nothing: Θα σε βοηθούσα αν το ήξερα ρε. :)

Όσον αφορά το προηγούμενο θέμα...αυτό με την εγγραφή... το βρίσκω προτιμότερο να γίνει η εγγραφή στο forum και να είναι μέλος και στο the lab όλα τα μέλη του guild, για 2 απλούς λόγους. 1, οτι εδώ βάζουμε τις ανακοινώσεις και έχουμε τη γενική συζήτηση (άντε, αυτό με τις ανακοινώσεις δεν είναι πρόβλημα, υπάρχει και η ανακοίνωση στο guild, ingame) και 2, οτι, τί The lab Guild θα είναι αν δεν έχει μέλη απο το the lab? :):p

Βέβαια εντάξει, μερικές σκέψεις είναι αυτές, δεν τίθενται ως όροι. Φυσικά και να μπει το παιδί αν θέλει και αν είναι παρακείμενος λαμπίτη (:p ), αλλά καλά θα ήταν πιστεύω να είμαστε όσο το δυνατόν περισσότεροι μέλη και στο forum. :)

Ακούω σκέψεις/προτάσεις/ιδέες. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από geogeoland [Σήμερα, στις 23:06]

’ντε βρε... :p :P :p

Έκλεισε. ’μα σε πετύχω μέσα ποτέ βέβαια... :p

Έτσι όπως πάμε εμείς οι 2 δεν νομίζω να πετύχει ο ένας τον άλλον ποτέ ...

αφού κάθε φορά που μπαίνω σε πετυχαίνω να έχεις ήδη φύγει για κανα 2-10 λεπτά!!! eLeoC!!!

αλλά ok :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από skate

Έτσι όπως πάμε εμείς οι 2 δεν νομίζω να πετύχει ο ένας τον άλλον ποτέ ...

αφού κάθε φορά που μπαίνω σε πετυχαίνω να έχεις ήδη φύγει για κανα 2-10 λεπτά!!! eLeoC!!!

αλλά ok :)

Δεν ξέρω αν γίνεται επειδή σε αποφεύγω ή επειδή πρέπει να υπάρχει μια διαρκής παρουσία στο παιχνίδι. :p :p :p

Έχεις pm. :):hehe::whip:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το thread το παρακολουθω καθημερινα...

Ολες τις συζητησεις, και οτι ακριβως λετε.. Αλλα εχω εξεταστικη και δεν προλαβαινω να μπαινω guild wars ..

Οσο εχει σχεση με το φιλο του παιδιου που θελει να μπει :

Δωσε μου το nick name του να τον βαλω, αρκει να κανει ενα account name στο lab και να παρακολουθει αλλα και να γραφει σ'αυτο εδω το θεματακι. Δεν ζηταω πολλα, απλα να φτιαξει 1 account εδω και να γραφει στο sticky μας.

Παιδια λογικα μες τη βδομαδα τελειωνω..

Θα τα οργανωσουμε ολα..

Και μαζι σε missions θα παμε, και για pvp.

Απλα λιγο υπομονη.

Lord Lurtz. :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 10:26]

πωω αρχισαμε να σκορπαμε :weep:

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 10:05]

Internet Caffe damn!

καλά ντε μην κάνετε έτσι άλλοι εξεταστική άλλοι εξωτερικό(δουλειές) αλλα δεν χανόμαστε:flex:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδια, μερικοι απο σας που στην αρχη ειπατε να το παμε χαλαρα τωρα κανετε ''παρατηρησουλες'' ... Ειπαμε παρεα ειμαστε.. Ομορφη παρεα... Δεν νομιζω να σκορπιστουμε...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jimakos21

Ναι ρε παιδια, μερικοι απο σας που στην αρχη ειπατε να το παμε χαλαρα τωρα κανετε ''παρατηρησουλες'' ... Ειπαμε παρεα ειμαστε.. Ομορφη παρεα... Δεν νομιζω να σκορπιστουμε...

’σε βρε να ζεσταθούμε λίγο τώρα! :p

Παιδιά, no prob, αυτή η εποχή ανέκαθεν είναι δύσκολη, και άλλωστε το guild μας είναι casual atm (το atm πάει στο οτι μέσω διαλόγου και αν κάποια στιγμή αλλάξουν τα πράγματα και θελήσουμε όλοι μαζί να μπούμε λίγο πιο..σοβαρά, υπάρχει άπειρη δυνατότητα ευελιξίας). :) Κοιτάξτε τη ζωή σας, τις υποχρεώσεις και τις διασκεδάσεις πρώτα και μετά όλα τα υπόλοιπα. Το guildwars στο κάτω κάτω, είναι παιχνίδι, άρα και διασκέδαση. :)

Link to comment
Share on other sites

Nice, και είναι αρκετά δύσκολο boss εκείνο. :) (Αρκετά δύσκολο σημαίνει πως αν δε προσέξεις μπορεί και να πεθάνει κανένας squishy* απο το party σου) :p

*Squishy λέμε τους χαρακτήρες με χαμηλό armor, δηλαδή τους caster. :p

Link to comment
Share on other sites

Τώρα... μετά απο αίτημα του leader, ανοίγω το χορό με τους χαρακτήρες... Όχι πως υπάρχει και καμιά σημαντική αλλαγή...

Warrior/Monk, lvl 20, 15k Monument Armor, Elemental Sword/Exalted Aegis Shield

Elementalist/Mesmer (σπάνια με αλλαγή σε necro και monk), lvl 20, 15k Elite Stormforged Armor, Droknars' Fire Staff

Οι υπόλοιποι είναι μικροί ακόμα. :p ’, έχω και εναν Monk που ανεβάζω τώρα, lvl 3, με max armor ήδη*.

(*Ούστ ποζέρι! :p)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.