Jump to content



Παιδια ΙΝΤΙΓΚΟ


xristina83

Recommended Posts

λοιπον παιδια ακουστε μια φλασια που μου ηρθε τωρα προσπαθω να θυμηθω αν μου ετειχε ποτε κατι με φωτα .........

κ λοιπον κατι πρεπει να τρεχει.............

απο πιτσιρικα ειχα τρελα με μηχανες.............. οδηγουσα απο τα 12 μου.......

που λετε στα 16 μου περνω δικο μου μηχανακι επιτελους.....καινουργιο.......

:happy2: μες στη τρελη χαρα εγω ........

μετα απο διο τρεις μερουλες το εστρωνα ακομα παρατηρησα κατι δεν παει καλα με τα φωτα μου οταν ζεσταινονταν δεν αναβοσβηνανε τα φλας :( μενανε σταθερα

μετα καιγεται η μηχανη μου..........

τελος παντων το στελνω πισω μου αλαλξανε ολο το εσωτερικο καινουργια μηχανη ........;)

ομως οποτε το οδηγουσα τα φωτα μου παντα ειχανε προβλημα......... το πηγα στο συνεργειο παιδια ντε και καλα μου φτιαχναε λεγανε,,,,,,,,,,,,, το επερνα παλι τα ιδια :(

το πηγαινα συνεχεια απειρες φορες .....ειχα βαρεθει ..το πηγα και σε αλλους ολοι μου το φτιαχανε αυτα ποτε δε λειτουργουσανε :( απο τοτε εχουνε περασει 8 χρονια και ακομα τα ιδια μια λειτουργουνε μια οχι :(

εννοειτε πλεον το εχω συνηθησει και αδιαφορω..............

την προηγουμενη εωδομαδα οδηγουσα μια εβδομαδα χωρισ φωτα.....απλα δεν αναβανε :p τωρα λειτουργουνε αλλα με διακοπες :p :p

λετε να σημαινει κατι αυτο ?

:whistling :whistling

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από jpavly

Πήρες πατάτα ίσως; Δεν το προσέχεις;

οχι μαι χαρα ειναι............δεν γινεται να αντεχει στα παντα............

κ τα φωτα του να μη λειτουργουνε σωστα..............

αυτο γινεται απο τη πρωτη μερα που το αγορασα

κ το περιεργο οι μηχανικοι δεν βρισκανε τιποτα..........

σε αυτους λειτουργουσανε οταν το δοκιμαζανε ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 21:01]

επιτηδες τα αποφευγω

δεν θελω να μπω στον πειρασμο να δοκιμασω να γλυκαθω και μετα δεν ξερω απο που να γλυτωσω;)

Ακομα καλυτερα!!

Παμε μαζι(για να εχεις και μαρτυρες) να δουμε αν πιανει και "γλυκαινομαι" εγω

Στην τελικη,αφου εισαι υπερανω χρηματων,καντο για την επιστημη

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί το ερωτηματολόγιο να με έβγαλε κοντά στο 200 (που είναι το max),

μπορεί να είμαι γεννημένος τον Οκτώβρη του '83,

μπορεί να βιώνω συνέχεια όλα αυτά τα deja-vu, τυχερά, παράξενα, κτλ. που είπε και ο Φάρμας,

μπορεί και η όλη αυτή ιστορία να με έβαλε λίγο σε σκέψεις...

Αλλά:

αυτό που μου ρχεται πρώτο στο μυαλό είναι η εικόνα ενός ανθρώπου που νομίζει πως είναι indigo ή whatever, να προσπαθεί με απλωμένο χέρι να κάνει ένα φως να αναβοσβήσει, αναφωνόντας:

"Με τη δύναμη του Μάμρα!!"

Sorry αλλά μου φαίνεται λίγο γελοίο το όλο story...

Δεν κοιτάμε την επιστημονική πλευρά του πράγματος και να το ερευνήσουμε καθ'αυτόν τον τρόπο, αλλά εικάζουμε ότι είμαστε οι X-Men or so...

Χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανέναν, απλά ένα χαρακτηριστικό που συμπλήρωσα στο ερωτηματολόγιο είναι ότι λέω την αλήθεια όπως τη σκέφτομαι και δε λογαριάζω αν θα πληγώσει κάποιον...

;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cptkoulis

@fragma

Η διαισθηση σου "πιανει" σε ρουλετα?

Σόρρυ, επρεπε να απαντήσω :p

Δυο φορές που πήγα καζίνο και τον ρώτησα κατι πάρα πολύ απλό (μαυρο / κόκκινο) μου απάντησε και τις δύο λάθος.

Συμπέρασμα: Ο κύριος ειναι κομπογιαννίτης και να μην τον ακούτε :p

Εκάστος στο έίδος του και ο φάρμας στις γυναίκες... Το καζίνο ειναι αλλουνου υπόθεση (δεν τον έχω βρει ακόμα αλλα απαξ και τον βρώ, σώκλειστος θα μείνει) :p:P

Link to comment
Share on other sites

μην μου χαλας το κυρος μου μιστερ.....

πρεπει να ειμαι παρων....σιγα μην πιανει το ιντιγκο απο Σεπολια Παρνηθα:hehe:

α και μια λεπτομερεια......πεινασα....παμε στο αλλο thread ή παρε με τηλεφωνο:D

Link to comment
Share on other sites

@LevelOne,λες δηλαδη να ακυρωσω την Porsche που παρηγγειλα,πιστευοντας τα λεγομενα του fragma?

ΥΓ Ζητείται παιδι-indigo με εμπειρια στη ρουλετα.Πολυ καλες αποδοχες και bonus.Προυπηρεσια θα εκτιμηθει.Πληροφοριες με πμ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

μην μου χαλας το κυρος μου μιστερ.....

πρεπει να ειμαι παρων....σιγα μην πιανει το ιντιγκο απο Σεπολια Παρνηθα:hehe:

α και μια λεπτομερεια......πεινασα....παμε στο αλλο thread ή παρε με τηλεφωνο:D

Και τι είναι ωρε το ίντιγκο?? 802.11Ν+ ?

BTW you have telephone...:p

@cptkoulis Δεν θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου αλλα εγω του έταζα τα μισα winnings και πάλι κουβα με έριξε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

τα ιντιγκο δεν εκμεταλευονται της ικανοτητες τους σε κερδοσκοπικα παιχνιδια και προπαντων σε τζογο.............

νιαζονται για πιο σημαντικα πραγματα :p :P

:dots: Όλα τα παιδιά Ίντιγκο είναι πολυ χαρισματικά. Βρίσκονται εδώ σ' αυτόν τον πλανήτη για να μοιραστούν τα δώρα τους μαζί μας και να επιφέρουν θετικές αλλαγές.:innocent:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Sorry αλλά επειδή μπερδεύτηκα κάπου: indigo kids = emo?

Ένας καλός άνθρωπος μια ωραία μέρα βρήκε ότι μπορεί να φωτογραφήσει σε κάθε άνθρωπο και κάθε έμβιο πράγμα (από φύλλα μέχρι αρκούδες) μια αύρα που τον-τα περιβάλλει.

Με βάση αυτά τα δεδομένα έκατσαν και μελέτησαν πολλοί (κυρίως οι Σοβιέτ) και είδαν ότι από άνθρωπο σε άνθρωπο η αύρα ίσως να διαφέρει.

Το χρώμα indigo είναι ένα από τα χρώματα των αυρών που έχουν παρατηρηθεί.

Βγήκε λοιπόν μια έρευνα ότι άτομα με indigo αύρες έχουν μια παρόμοια συμπεριφορά, κάπως πιο "προοδευτική" από τους υπόλοιπους. Υπάρχουν δε και συγκεκριμένες χρονολογίες (καλή ώρα το '83) που η εμφάνιση τέτοιων ατόμων ήταν μεγαλύτερη.

http://the-brat-princess.pblogs.gr/eseis-poso-indigo-eiste-test.html

Αυτό είναι το ερωτηματολόγιο για το αν είσαι ή δεν είσαι indigo (χωρίς να χρειαστεί να σου "φωτογραφήσουν" την αύρα).

Τρέχα γύρευε λένε πολλοί, είναι παράξενο όμως, καθότι πολλά άτομα υποστηρίζουν ότι εμφανίζουν ακριβώς αυτά τα χαρακτηριστικά. Συν τοις άλλοις, κάποια αξιοπερίεργα όπως το να έχουν μια άλφα διαίσθηση ή μια παράξενη σχέση με τον ηλεκτρισμό, συμπληρώνουν ένα λίγο περίεργο παζλ.

Αν όντως συμβαίνει κάτι τέτοιο (μιλάμε για στοιχεία τώρα, να μαζέψουν χιλιάδες κόσμο που πιστεύει πως είναι indigo, να τους υποβάλλουν στη φωτογράφηση της αύρας τους, κτλ) θα αποτελεί ένα πραγματικό βήμα για την κατανόηση της φύσης του ανθρώπου.

Βέβαια κάτι τέτοιο κανείς δεν πρόκειται να χρηματοδοτήσει, οπότε σπάμε πλάκα με όσους θέλουν λίγο κάτι από Heroes ή X-Men.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

Βρήκε ή του' ρθε στην τρέλα του τότε αυτουνού;

Από ότι θυμάμαι κάτι έρευνες έκανε με τα ηλεκτρικά πεδία γύρω από τα διάφορα σώματα, θα το ψάξω εκτενέστερα και θα σ πω :p

Link to comment
Share on other sites

QUOTE]Αρχική απάντηση από gznp

http://the-brat-princess.pblogs.gr/eseis-poso-indigo-eiste-test.html

.

thenx για το ερωτηματολογιο αυτο μου φαινεται λιγο πιο νρμαλ και οτι μπορει να δωσει πιο αποτελσεματικα συμπερασματα :)

Προτεινω λοιπον να κανουμε το τεστακι να δουμε τη βγαζουμε ;)

Στα προηγουμενα τεστ ολοι ιντιγκο βγαιναμε :p

Αν γινει το ιδιο κ εδω παει να πει κατι δεν παει καλα ...........:p

:innocent:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Sorry αλλά επειδή μπερδεύτηκα κάπου: indigo kids = emo?

Να σε βοηθήσω: η indigo πάει σύννεφο.

Βάλε όπου indigo τη μαγική λέξη και έχεις την λύση της εξίσωσης.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Sorry αλλά επειδή μπερδεύτηκα κάπου: indigo kids = emo?

Θα προσπαθησω να σου εξηγησω οσο πιο απλα μπορω οι ΕΜΟ, είναι μια ομάδα νέων που ξεχωρίζουν από το σύνολο λόγω ντυσίματος και στάσης ζωής. Ντύνονται όπως εχουμε δει όλοι στα μαύρα, βάφουν μαύρα τα μάτια τους και τα νύχια τους και έχουν μια μελαγχολική έως καταθλιπτική τάση που μπορεί να οδηγήσει και στην αυτοκτονία.Ειναι καταθληπικά ατομα και στην ουσία βλεπουνε 'μαυρη' τη ζωη και αυτο προσπαθουνε να μεταδωσουνε κανοντας ομάδες, να μεταδωσουνε αυτη τη τάση........

Τα ιντιγκο παλι ειναι ατομα τα οποία ετσι γεννηθηκαν εχουνε καποια ιδιεταιρα χαρακτηριστικα απο τη φυση τους τα οποια τα κανουνε να διαφερουνε απο τα αλλα παιδια........

Για το τι ειναι τα ιντιγκο το εχουμε πει ηδη αρκετες φορες ...............οποτε μην επαναλαμβανομαστε ;)

Αυτη ειναι η ταπεινη μου απόψη:o

Η ουσια ειναι οτι το ενα με το αλλο δεν εχουνε σχεση :p

Καλο θα ήτανε να μη τα μπλεκουμε Γιατι συγουρα παρακολουθουνε το therd και εμο να μην υπαρχουνε παρεξηγησεις¨:)

Eλπιζω να βοηθησα :baby:

Link to comment
Share on other sites

Είπα να μήν γράψω αλλά η επιστημονική θέση του φίλου μας του χημικού sotiris μου άρεσε ιδιαίτερα :D :D :D:laughing: και δέν μπορώ παρά να συμφωνήσω μαζί του διότι δήνει ΤΗΝ λύση της εξίσωσις.

Θά διαφωνήσω με τα ερωτηματολόγια xristina83 γιατί μερικές ερωτήσεις είναι (ύποπτες) και ο νοών........ αυτά :magic:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.