Jump to content



Ποιο είναι το αγαπημένο σας αλκοολούχο ποτό;;;[18+ ONLY.]


LevelOne

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Λοιπόν, δεν κρατήθηκα και το έσφαξα.

Κόντρα σε οτι εχω διαβάσει στα ιντεργουεμπζ, ειναι αρκετά δυνατό. Σε καμία περίπτωση δεν σου δίνει την αίσθηση οτι ειναι 35% αλκοολ αλλα αρκετά παραπάνω. Ισως και παραπάνω απο το Single Barrel το οποίο αρέσκομαι να πινω straight.

Αυτό μάλλον τον θέλει τον πάγο του, για να σπάσει λιγο το αλκοολ και για να καταναλωθεί πιο ευχάριστα. Ναι μεν, ειναι λικέρ και οχι καθαρόαιμο ουϊσκυ αλλα οχι στο στυλ του Drambuie.

Στο θέμα της γεύσης ειναι κατι πρωτογνωρό για μένα. Πολύ δυνατή η γεύση του μελιού (μου αρέσει) αλλα επίσης πολυ εμφανείς οι καταβολές του, καθώς ο δρύς κανει την εμφανισή του δυνατά! Proper Jack!

Νομίζω πως ιδανικά σερβίρεται σε κοντο με δυο-τρεις πάγους αλλα πολλοί λένε πως δινει πολύ αν το πιείς κατευθείαν απο την κατάψυξη. Θα το δοκιμάσω αυριο αυτό μιας και μου ήρθε μολις σήμερα (το χρυσοπλήρωσα, 59 το 1 λίτρο μαζι με τα μεταφορικά απο Αγγλία).

Η γεύση του πάντως ειναι ολα τα λεφτά. Σας αφήνω τωρα, παω να το απολαύσω παρέα με...

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=wRKgK1NLRlA[/ame]

Έγινε επεξεργασία από LevelOne
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=10676]Hydra[/MENTION] ακόμη να βρω την Primator Double.

Δοκίμασα αυτήν (στο official ποτήρι της :p ). Τα σπάει.

4Ce5G.jpg

και έχω standby και δύο Svijany

ad9208d9298b37acdb1d31e11ded8cfbsvijansky-rytir.png387adad61ebf891d2b1c0f79f641f33bsvijansky-knize.png

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ η ασημί και η χρυσή Svijany τα έσπασαν.

Τώρα δοκιμή Krusovice. Με ποια να ξεκινήσω; :p

zIzdg.jpg

[MENTION=1006]wrong method[/MENTION] : είναι διαιτητικές όλες

απο που τις πηρες; καλαματα πινω τη μαυρη στο στεκι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.