Jump to content



Ερωτησεις για o\c σε P5K Premium..


djleon

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια!Ειχα κατι ψηλο προβληματακια με την Gigabyte DQ6 και αποφασισα κανοντας μου πιστωτικο να παρω μια καλητερη!Λοιπον..κατεληξα και πηρα σημερα την Asus P5K Premium Wi-Fi\AP την οποια μου την προτειναν αρκετοι!Η mobo φενεται παρα πολυ καλη μεχρι στιγμης,μονο που αντιμετωπιζω καπια περετερω προβληματακια!

1)Αρχικα την δουλευω με το μαμα bios και ειχα temps 21-22(ειμαι με νερο) και τα ιδια temps εβλεπα και με core temp..αφου εκανα bios update το bios μου δειχνει 10 βαθμουσ παραπανω απο οτι δειχνουν τα αλλα programs(δεν ειναι δυνατον να εχω 36 σε idle με νερο..ελεος!!).Πιο να πιστεψω?Πιο λεει αληθεια νομιζετε εσεις?

2)Προσπαθησα να ανεβασω τον Q6600..τα καταφερα μεχρι τα 3.33(9χ370) χωρις να πειραξω ρευματα κλπ.Βαζοντας 380 μου σκαει μπλε οθονη και restart..δοκιμαζω ρευμα στις μνημες..τπτ!δοκιμαζω και cpu στα 1.42 και northbridge 1.25 και παλι τπτ..να σας πω την αληθειαεπειδη δεν ξερω απο ρευματα θα ηθελα τη βοηθεια σας αν ξερετε,η αν εχει κανενας κανα ετοιμο screenshot?Εχει ασχοληθει κανεις με αυτη τη mobo?Ευχαριστω προκαταβολικα!:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.