Jump to content



Samsung SM226CW


kom

Recommended Posts

νομιζω εχει αποκλειστικα C panel..δεν υπαρχει η πιθανοτητα να παρεις S,οπως γινοταν με τις 226BW..

τωρα αν βρεις εσυ ατομο που να βαλει το χερι του στη φωτια,για τα πανελ της samsung στη σειρα 226ΧΧ θα μου κανει μεγαλη εκπληξη..

μακαρι να μπορεσει να σου απαντησει καποιος,αλλα μαλλον δεν υπαρχει σιγουρη απαντηση στο ερωτημα σου..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από kom [29-11-2007 10:59]

επειδη στο search δεν μου εβγαλε αυτο που ψαχνω

η παραπανω οθονη εχει τελικα s-panel η οχι

ευχαριστω

Πες μου που να κοιτάξω για να σου απαντήσω, μόνο μη μου πεις να την ανοίξω...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Απο οτι διαβαζω εδω κ σε αλλα σαιτς, πολυ πιθανον, για ευρωπη,ολα τα μοντελα της Samsung Οθόνη TFT 22" wide Syncmaster 2232BW (2 χιλιοστά του δευτερολέπτου), einai me S πανελ.

Ειναι δηλαδη μια 226bw με S πανελ, αν κ δεν υπαρχει σε πολλα σαιτς αυτη.;)

Link to comment
Share on other sites

Εδώ λέει ότι άλλες έχουν Αu, άλλες CMO και άλλες Samsung και ότι θεωρητικά όλα τα καταστήματα στην Ευρώπη θα έπρεπε να πουλάνε με Samsung Panel, όμως στην πράξη δεν είναι απαραίτητο. Όμως ακόμη και σε αυτές με CMO δεν παρουσιάζονται τόσο έντονες διαφορές όπως στην περίπτωση της 226bw.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.